Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok panowie dowiedzialem sie to i owo. Dobre uklady ze swoimi klientami to podstawa.

Warto to wiedzieć! W Polsce stosowane są różne nazwy na ten sam produkt:

badzik = przypinka = button = buton = plakietka = znaczek na agrafce

czyli takie ustrojstwo http://www.przypinki.pl/index.php?cat_id=32

Typ okragly dostepny jest o wymiarach 25mm, 32mm, 38mm, 45mm, 54mm, 76mm.

Osobiscie mam 54mm i uwazam ze taki rozmiar bylby idealny ale chcialbym znac wasze zdanie.

Koszt 50 do 100szt bedzie rowny 0. Chcialbym wiedziec ile osob byloby zainteresowanych najlepiej do konca wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Super wiadomość! Myślę, że można by załatwić dla całej grupy (ja mam zarejestrowanych na mapie 27 osób). Rozumiem, że załatwisz agrafki i dodrukuje się wnętrzę na miejscu tak? 28 września będzie spotkanie online to można obgadać sprawę.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam 54mm i uwazam ze taki rozmiar bylby idealny ale chcialbym znac wasze zdanie.

Koszt 50 do 100szt bedzie rowny 0. Chcialbym wiedziec ile osob byloby zainteresowanych najlepiej do konca wrzesnia.

 

Mi osobiście rozmiar 54 pasuje .

Nie uczestniczyłem jeszcze w spotkaniu on-line ( niestety pora i dzień nie bardzo mi pasuje ). Ale postaram się coś wykombinować i może w tym miesiącu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Czołem

Co do Telford wstępnie możemy umówić spotkanie na stoisku firmy "MASTER" ,ja będę od piątku więc w sobotę jestem cały dzień. Ewentualnie postaram się dograć możliwość pobrania plakietek dla zainteresowanych na stoisku. Jeśli mnie nie będzie ktoś z Mastera wyda plakietkę a potem możemy się spiknąć na jakąś konkretną godzinę. Ewentualne propozycje ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość! Myślę, że można by załatwić dla całej grupy (ja mam zarejestrowanych na mapie 27 osób). Rozumiem, że załatwisz agrafki i dodrukuje się wnętrzę na miejscu tak? 28 września będzie spotkanie online to można obgadać sprawę.

 

pozdrawiam

Christian

 

Jak firma dostanie od nas logo/grafike to oni wszystko zrobia. Wydrukuja-zalaminuja-wytana-przyczepa do agrafki. Czyli reasumujac full service. Czyli jak zamowie 50 to chyba bedzie ok co? Te przypinki to na wszystkie imprezy beda nie tylko na Telford. Jak ktos nie bedzie mogl sie z nami spotkac w Telford to moge przeslac poczta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No ptysia już mam w kontaktach także spoko loko, a ja bazę wypadowo-zakupową będę miał jak zawsze w stałym miejscu ;) i znowu braknie miejsca... a jakoś się upchnie te okazyjne modele

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ja tylko chciałem nadmianić, że nadal mam do odstąpienia jeden pokój dwu osobowy w Telford. Hotel zaraz przy imprezie - tutaj rezerwacja.

 

Screen_shot_2014_03_11_at_14_02_20.png

 

Cena za pokój to 85 funtów za jedną noc. Jak ktoś chce to proszę o kontakt na priv. Pokój będzie zarezerwowany do dnia 6.10.2014 - potem go odwołuje. Na początku tego roku zamówiłem dwa z czego jeden pokój nadal biorę a jeden jak wspomniałem dla chętnych.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć Janusz!

Właśnie dodałem Twoją lokalizację do naszej mapy. Zerknij proszę, jest obok Ciebie kilka osób, z którymi zawsze możesz się skontaktować :-) Pozdrawiam i oczywiście zapraszam serdecznie już w najbliższą Niedzielę na godzinę 10pm na nasze wirtualne spotkanie cykliczne :-)

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Hello everybody :-)

Dzisiaj godzina 10pm spotkanie online - zapraszam wszystkich zainteresowanych. Temat główny - wystawa Telford! Będę wysyłał zaproszenia na wasze emaile - osoby które jeszcze się z nami nie łączyły - prosze o przeczytanie pierwszego postu - tam jest wszystko wyjaśnione.

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większośc bedzie się kręcić pewnie przy stoliku Master Model. Ja mam zamiar najpierw z rana przejrzeć stoiska i potem się tam pojawię. Generalnie będę w kontakcie telefonicznym z Tomkiem - Greif, Przemkiem - Tremac oraz Christianem - Reflect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dokładnie tak - zbieramy się przy stanowisku Master Model pewnie po południu. Postaram się przywieźć i wywiesić baner z logo Polskiej Grupy Modelarskiej - tak aby było nam się łatwiej odnaleźć. Część z nas będzie w Sobotę część w Niedzielę - niektórzy już od piątku (ja to słabo widzę - weekend będzie ciężki). Ja przyjadę w sobotę rano i zostaję do niedzieli wieczora.

 

Będę jeszcze wszystkim wysyłał informację PW z moim numerem telefonu i dokładnym numerem stanowiska, przy którym będzie ulokowany Model Master.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow niestety nie moglem uczestniczyc w spotkaniu online z powodu choroby naszego najmlodszego. Troszke sie opoznilo zamowienie przypinek ale juz dostalem dzis potwierdzenie ze sa w trzkcie realizacji i jak dobrze pojdzie to pod koniec tyg beda do odbioru. Co do Telford to bede na 100% i tym razem chyba wybiore sie w sobote ew sob i niedz sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.