Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy, niestety mój lodówkowiec został w Polsce a potrzebuję kompresor. Czy kupić tutaj coś w stylu AS 186 czy lepiej składać lodówkowiec ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Super Moderator

Ja bym się rozglądał na ebay. Czasem można trafić super sprzęt za śmieszne pieniądze. Tu masz na przykład aukcje sprzętu bardzo podobnego do mojego (z tą różnicą, że mój kompresor ma zbiornik 25 litrów) i tutaj zerknij - ale z tych dwóch to mimo wszystko bym polecał pierwszy model.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki http://www.ebay.co.uk/itm/COMPLETE-AIRBRUSH-KIT-WITH-AIR-BRUSH-COMPRESSOR-SPRAY-KIT-AIRBRUSH-PAINT-/221422427216?pt=UK_Crafts_DrawingSupplies_EH&hash=item338dce1c50 tylko byl jeden areograf w komplecie. Cichy jest wiec smialo w nocy mozna malowac. Jedyna wada jaka spostrzeglem to brak butli aczkolwiek wypierdek daje rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś podobnego. Wrzuciłem sobie dodatkowy regulator ciśnienia, bo nie ma i daje ile fabryka dała. Niedawno złożyłem sobie z lodówki, ale odszedł w niebyt w obłoku dymie z kondensatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

W zeszłą Niedzielę miałem okazję uczestniczyć w dosyć ciekawej wystawie - MAFVA Model Society Show która odbyła się w Damyns Hall Airfield. Impreza z modelarskiego punktu widzenia raczej niewielka, natomiast było dużo sprzętu wojskowego 1:1 wystawianego oraz pokazy lotnicze (DC3, Mustang etc) Pogoda dopisywała i atmosfera też - zapraszam do niewielkiej galerii...

 

DSC08473.JPG

 

DSC08476.JPG

 

DSC08478.JPG

 

DSC08481.JPG

 

DSC08483.JPG

 

DSC08497.JPG

 

DSC08500.JPG

 

DSC08502.JPG

 

DSC08505.JPG

 

DSC08507.JPG

 

DSC08511.JPG

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję koledzy za porady . Na razie zakupiłem coś takiego Badger Airbrush Compressor BA1100, zobaczymy czy da radę a w przyszłości będę składał poczciwego lodówkowca .

I jeszcze jedno pytanie, jaki sklep internetowy polecacie, chodzi głównie o farby i chemię.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje roznie generalnie spr ceny danego produktu w kilku sklepach. Najczesciej kupuje z ebaya, po chemie I drobiazgi do lokalnego sklepu chyba ze nie jest pilne to zamawiam online. Ponizej lista sklepow. Osobiscie kupowalem w themodeller I hannants I wem. wszystkie trzy jak najbardziej ok.

https://www.google.co.uk/search?q=model+shop+online+uk&oq=model+shop++uk&gs_l=serp.3.1.0j0i7i30l9.48575.48575.0.53797.1.1.0.0.0.0.164.164.0j1.1.0....0...1c.1.51.serp..0.1.160.Oj3m4gwYD7M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Super Moderator

Witam!

Przypominam, że w najbliższą niedzielę 31.sierpnia organizuje nasze cykliczne spotkanie modelarskie. Wszyscy chętni - proszę zarezerwować około max 1-2h. Startujemy o godzinie 10pm.

Osoby, które jeszcze się z nami nie łączyły w video-konferencji uprzejmie proszę o wysyłanie wiadomości PW z informacjami dot maila, na który macie ustawiony google hangout, tel kom oraz imienia i koniecznie nickname z forum (zawsze wysyłam sms-a z powiadomieniem przed spotkaniem). Całe info jak się łączyć - w pierwszym poście tego wątku.

 

zapraszam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brac modelarska.

Wiem ze zielona wyspa tez nalezy do Wysp Brytyjskich a nie widze na Waszej mapie nikogo ode mnie to poprosze o zapodanie mej lokalizacji,jesli jest to mozliwe.Pozdro.

wojt1 Castledermot,co.Kildare,Ireland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś się z tej wyspy na Telford urwał chociaż. Sorry koledzy, ale w tę niedzielę nie dam rady. Cały dzień w robocie i w poni3dzialek na 6 rano z powrotem. Chyba o 9 będę już spał tak jak młody, he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Panowie, mam małą awarię w domu i nie dam rady dziś być. Może spróbujemy środę wieczorem? Jeśli nie - to przyszła Niedziela.

 

pozdrawiam i przepraszam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam szanownych kolegow. Mam do was pytanie czy bylibyscie zainteresowani znaczkami na agrafce z logo modelwork ew polska grupa modelarska w uk lub oba loga razem. Tak abysmy byli rozpoznawalni na wystawach.

Z racji tego co robie zawodowo jednym z moich klientow jest firma ktora wytwarza takie bajery. Bede u nich w nastp tyg wiec moge podpytac jak sie to ma do ceny I ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś byłem na wystawie w Sutton Cofield. Impreza bardzo udana w nowym miejscu niż w poprzednich latach. Dużo osób prezentowało swoje prace były chyba wszystkie skale od pancerki w 1:35 po okręty w 1:700 i oczywiście samaloty i śmigłowce. Istniała możliwość zakupu chemii modelarskiej jak i samych zestawów czasami w bardzo promocyjnych cenach. Mi samemu udało się kupić 8 modeli współczesnej pancerki za jedyne 30£, a niektórch z nich już nie można znaleźć na rynku.

 

Ogólnie super spędzona niedziela i że tak powiem ...baterie naładowane..

 

A oto fotki:

 

IMG_3092.JPG

IMG_3053.JPG

IMG_3068.JPG

IMG_3087.JPG

IMG_3039.JPG

IMG_3040.JPG

IMG_3041.JPG

IMG_3043.JPG

IMG_3044.JPG

IMG_3045.JPG

IMG_3046.JPG

IMG_3047.JPG

IMG_3048.JPG

IMG_3050.JPG

IMG_3051.JPG

IMG_3054.JPG

IMG_3057.JPG

IMG_3060.JPG

IMG_3061.JPG

IMG_3063.JPG

PFOimk5PDB6bkWa58-uhVb7wl4foT9jza764M4-lwkmC=w816-h612-no

IMG_3066.JPG

IMG_3069.JPG

IMG_3073.JPG

IMG_3074.JPG

IMG_3076.JPG

IMG_3080.JPG

IMG_3083.JPG

IMG_3084.JPG

IMG_3085.JPG

IMG_3089.JPG

IMG_3093.JPG

IMG_3094.JPG

IMG_3101.JPG

IMG_3102.JPG

IMG_3105.JPG

IMG_3109.JPG

IMG_3111.JPG

IMG_3112.JPG

IMG_3113.JPG

IMG_3114.JPG

IMG_3116.JPG

IMG_3118.JPG

IMG_3119.JPG

IMG_3120.JPG

IMG_3121.JPG

IMG_3122.JPG

IMG_3125.JPG

IMG_3126.JPG

IMG_3128.JPG

IMG_3131.JPG

IMG_3132.JPG

IMG_3133.JPG

IMG_3135.JPG

IMG_3136.JPG

IMG_3137.JPG

IMG_3139.JPG

IMG_3140.JPG

IMG_3141.JPG

IMG_3144.JPG

 

pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Świetne sprawozdanie! Też chciałem być, ale niestety mi się nie udało!

 

Panowie - dziś troszkę bez zapowiedzi ale będziemy mieli video konferencję - jak zawsze będę wysyłał zaproszenia mailem. Do zobaczenia i usłyszenia o 10pm. Dziś będziemy poruszali temat Telford!!!

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.