Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja jestem ciekaw czy ktos z Polski sie wybiera.
Z Polski to powinna przybyć "silna grupa pod wezwaniem" IPMS Świdnica. Ostatnie dwa lata byli, ale tym razem cicho na forum

 

... silna grupa sie wybiera - w piątek rozpakowujemy szpejownię na stołach nr 3323 i 3324 w strefie Overseas Area (hala 3 – trzeci i czwarty stół od prawej strony w żółtym rzędzie 3E)

http://smwshow.com/downloads/2014Floor%20Plans/2014%20Hall%203%20RGB.pdf

Zapraszamy do nas na stoisko, będzie gdzie kości złożyć i co zaliczyć a i pogadać o starych Polakach tyż.

 

do zobaczenia sie zatem w Telford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Mój klub IPMS South London będzie rozłożony w hali 1 (główne wejście) w rzędzie D. To będzie blisko wejścia - będę pokazywał BTR'a oraz Mercedesa. Tutaj jest plan hali. Zapraszam do nas!

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć Piecu_KP

Zostałeś dodany do MAPY. Zerknij na swoją pozycję - jest kilku chłopaków z forum niedaleko od Ciebie. Przypominam, że czerwone gwiazdki to imprezy, które już się odbyły w tym roku, zielone natomiast reprezentują zbliżające się eventy. Czerwone baloniki - to przybliżone pozycje członków naszej grupy w UK.

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko i dzięki za ciepłe przywitanie. Na imprezy póki co się nie wybieram (no może jako widz),bo nie mam jeszcze nic poza Szakalem w powijakach. Jednak nie omieszkam się zaznajomić z resztą mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Z okazji zbliżającej się wystawy w Telford - założyłem stronę FB z naszą inicjatywą. Myślę, że może to być ciekawe miejsce do bezpośredniej (na gorąco) wymiany fotek z wystaw na których będziemy. Chętnie przydzielę wam dostęp "redaktorski" - proszę chętnych o zgłoszenia.

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby kogoś interesowało... W sklepie Aldi jest dostępny do nabycia zestaw nożyków (56 części - jutro wrzucę fotki jakby był ktoś chętny. Cena ok 6:99 GBP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Przypominam, że już w najbliższą Niedzielę spotykamy się na naszej comiesięcznej konferencji online. Osoby które już uczestniczyły mogą się spodziewać maila z zaproszeniem na kilka minut przed godziną 10pm - wszyscy nowi uczestnicy - proszę przeczytać pierwszy post w tym temacie.

 

serdecznie zapraszam i do usłyszenia oraz zobaczenia w Niedzielę

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu choroby córki wizyta w Telford zamieniła się w szybkie zakupy. Udało się pogadać z kilkoma chłopakami, kilku niestety nie udało się trafić. Mam nadzieję że za rok będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.