Skocz do zawartości

Co myślicie o tym aerografie 2w1 Cr


Silintierka

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym aerografie? , obecnie szukam dobrego aerografu( ma być to mój pierwszy aerograf) http://allegro.pl/infinity-cr-2w1-aerograf-harder-steenbeck-akceso-i4157605243.html

 

fajnie, że jest od razu ze złączką przewodem. Rozmawiałem ze sprzedawcą , zaoferował do niego gratis dyszę 0.2.

 

 

Czy jest warty tych pieniędzy czy to lekka przesada, fajny plus ze ma teflonowe uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Jak Cię na niego stać i za tydzień nie napiszesz na forum, sprzedawca obiecywał mi że będzie on za mnie malował ale chyba jest zepsuty bo nie maluje sam i wtopiłem 1000zł, to dla czego nie.

Na pierwszy sprzęt, jak nie miałeś styczności z aerografem, polecam Ci coś tańszego do nauki posługiwania się aerografem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co malowali "infinity" w Bytomiu na stoisku firmowym już nie mówią, że to snobizm, bufonierstwo itp, tylko zbierają kasę, żeby go kupić.

Różnica między "infinity" a pseudoiwatą (którą posiadam) jest taka jak między mercedesem a hulajnogą.

"Infinity", specjalizuje się w cieńkich liniach. Za połowę tej kasy kupisz niewiele gorszy "evolution" z tej samej firmy.

Cena jaką znalazłeś na allegro wcale nie jest rewelacyjna. W sklepie specjalizującym się w aero kupisz go trochę taniej.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Krakowa to wstępnie firma deklarowała, że na konkursie modelarskim w Krakowie, znów uruchomią stoisko gdie będzie można zmierzyć się z tym i podobnymi aero.

PS. Ale zgadzam się z Jawkersem, że nawet Infinity nie maluje sam i najpierw trzeba nauczyć się malować aero. A poza tym jeśli zdeydujesz się na taki aerograf to trzeba wyrzucić wszystkie tanie farbki. Odstawić precz rozcieńczanie wodą i tym podobne zabiegi obniżające koszty malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki byście w takim razie polecali aerograf ? EVOLUTION SILVERLINE 2w1. Mam zaoszczędzonych parę groszy. Dzięki czemu chciałem kupić aerograf na parę ładnych lat. Jeżeli chodzi o farmy to używam Tamiya, akrylowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity jest kapitalny, ale w porównaniu z Ultra różnica nie jest już aż tak duża, więc jak na początek zdecydowanie lepiej zaoszczędzić blisko 700 zł i kupić Ultra.

Ale jak Cię stać, to Infinity będzie Ci pięknie służyć przez długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam H&S Evolition Silverline, używam i jestem bardzo zadowolony.

Tu znajdziesz wszystko: http://www.fine-art.com.pl/category/aerografy

Maja aero i różne dodatki do nich.

 

Lepiej kupić Evo i zestaw porządnych farb, niż pactrami jechać na infinity.

A jeszcze lepiej Infinity i zestaw farb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do dyskusji posiadam od roku takiego Hardera http://exito.sklep.pl/pl/p/HARDER-STEENBECK-Aerograf-Evolution-Silverline-Solo/6545 Poprzednio używałem areograf polskiej konstrukcji z Łukowa. Po przejściu na niemca różnica była kolosalna. Jednak sam areograf to nie wszytko. Masz farby Tamiya i bardzo fajnie. Tamki i Gunziaki to elita maluje się nimi cudownie, co wcale nie znaczy że inne farby masz wyrzucić. Ja poza wymienionymi ja używam jeszcze Lifecolor, Valleyo i Pactra. Pierwszą kwestia jest w przygotowaniu farby. Nawet Pactrą po odpowiednim przygotowaniu będziesz malował jak gunziakiem Drugą kwestią jest ustawienie napędu czyli komprsora tj ciśnienia, dopiero po zgraniu tych dwóch będziesz mógł powiedzieć o przyjemności z malowania aerografem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwójke i przyznam szczerze że bym chętnie zamienił na 5 bo 2 to troche mało. Jak maluje duże powierzchnie to musze uważać aby farba ze zbiorniczka mi się nie wylała(oczywiście mówimy o dużej ilości farby w zbiorniczku). Ale przy malowaniu gdzie potrzeba mniej farby to jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.