Skocz do zawartości

MiG-21MF Tomcat Killer (1:72, Mastercraft)


Damiano82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powoli wracam do modelarstwa, którym parałem się przed trzema laty (tego robieranego), czego efektem jest wznowienie prac nad drugim z trzech migów 21 jakie mam obecnie na warsztacie. Z racji, że model przeleżał prawie dwa lata w magazynie kilka elementów wymaga poprawy, niemniej wciąż traktuję go jako eksperymentalny

 

1003683hq8.th.jpg 1003684jd8.th.jpg 1003703ow6.th.jpg

1005973ov5.th.jpg 1005975fk7.th.jpg 1005977je1.th.jpg

1005978bh9.th.jpg resizeof1007753at0.th.jpg resizeof1007754rt7.th.jpg

 

Niektóre z elementów wyglądają chwilowo jak niedoróbki, ale po pomalowaniu prezentują się lepiej

Pozdrawiam

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem.Konstrukcja steru głebokości świetna.

Nie mogę sie doczekać co bedzie dalej.

Ps. jak robisz takie konstrukcje jak ten ster kierunku i głebokości???

co to za model?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian!!

Wiedzę kawał dobrej roboty, Nam się podoba...

 

Piękna robota, pochwalam, super temat poczciwego miga, życzę owocnej pracy, doskonały przykład na to, że można zrobić coś z niczego!!!

Oby tak dalej...

 

POZDRO

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prezentuję kolejne zdjęcia z bodowy modelu. W celu zalania wszelkich mikrorys powstałych po szlifowaniu komora silnika zaostała zgruntowana H81 (kolor wyglada na jaskrawożółty wskutek odbicia śwatła z lampy błyskowej). Wykonałam także ostatni stopień turbiny wraz z dopalaczem silnika R-13-300.

1007665er9.th.jpg1007666xa7.th.jpg1007668yj4.th.jpg1007669ks1.th.jpg

Po zamontowaniu rury dopalacza jego komora pozostaje niestety niewidoczna. Podbnie jest z fakturą komory przedziału silnika. Pozostaną tylko fotografie. Niemniej jako ze jest to model testowy, taki sposób jego wykonania pozwala zebrać mi niezbędny bagaż dośwadczeń do budowy kolejnego 21, gdzie postaram się wyeksponować wszystkie te elementy, które w "Zabójcy Kotków" będą schowane.

Pozdrawiam.

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.

Tomcat Killer poszedł w odstawkę bo w międzyczasie miałem przeprowadzkę na swoje śmiecie, ciągle jeszcze męczę się z remontem no i stałem się magistrem inżynierem dołączając do grona absolewntów Politechniki Śląskiej

Pozdrawiam

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich ponownie...

Kilka fotek z niewielkich postępów nad "Zabójcą Kotków" Od ostatniego mojego posta nieco uległa zmianie koncepcja modelu, ale mam nadziję, że to nieco podniesie jego notowania w waszych oczach. Jak zwykle wszelkie uwagi mile widziane - szczególnie te krytyczne.

obraz018dt0.th.jpgobraz019gk0.th.jpgobraz020cg5.th.jpgobraz021zj6.th.jpg

obraz022rk3.th.jpgobraz023xw8.th.jpgobraz024gj9.th.jpgobraz025gt9.th.jpg

Pozdrawiam życząc Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Dobrego w Nowym 2008 Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam po przerwie

Mały edit wątka...

obraz003tl0.th.jpgthpix.gif

obraz004wi8.th.jpgthpix.gif

obraz005lr0.th.jpgthpix.gif

Brak jeszcze instalacji hydraulicznej, elektrycznej, czarnej skrzynki, jednym zdaniem tych wszyskich kabelków. Narazie część ogonowa w stanie surowym do Waszej oceny.

Pozdrawiam

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Tak Przyznam że jak Narazie Model Idzie ci całkiem nie zle . Zauwazyłem Małe Nie dociągniecia przy łączeniu sie Wręg z Anteną Radiostacji R-802 W . Ale Przyznam Jak na taką skalę Model wychodzi cąłkiem nie zle Pozdrawiam I życze Dalszych sukcesów podczas Budowy Tego Pięknego Samolotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Kilka zdjątek dokumentujących aktualny stan prac...

obraz001sq2.th.jpg

obraz002ij6.th.jpg

obraz004sq6.th.jpg

obraz007cj0.th.jpg

obraz008xm6.th.jpg

obraz009xo5.th.jpg

Tradycyjnie brak jeszcze całego wyposażenia, a w kabinie uszczelek i celownika. Fotela nie będzie

Pozdrawiam

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.