Skocz do zawartości

AH-64 Postnuklearnie


Darth_hobbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Witam.

Patrząc na ten model to mam wątpliwości, że te trzy modele w galerii które pokazałeś, są przez Ciebie wykonane. Nie gniewaj się ale takie jest moje osobiste wrażenie.

Temat który sobie wybrałeś, jest bardzo ciekawy i widać że masz dużą wyobraźnie. Tylko popracuj nad starannością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja jaką przyjąłeś jest ciekawa ale wymaga znacznie więcej pracy niż model zrobiony "prosto z pudła". to ze twój model ma przedstawiać maszynę mocno zniszczoną nie znaczy ze wystarczy zniszczyć model.tym bardziej nie upoważnia do niestarannego sklejenia modelu(patrz np. wydechy).zadbaj o realizm.skoro chcesz "obić" model blachami to dopracuj je tak by wyglądały realistycznie.no i kwestia malowania.proponuję znaleźć fotkę na której mógł byś się wzorować i malować na jej podstawie.u ciebie brakuje ładu i konsekwencji.

proponuje zapoznać sie z tym filmem to może lepiej zrozumiesz co mam na myśli

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co zostanie podwieszone na :skrzydełkach: Apacha

 

E... granaty w słoikach były by lepsze

 

Będziesz robił jakiś "łoszek" delikatny w linie podziału?

 

...ale stanowczo delikatny Sławku masz rację

 

w sprawie fotek...czytając twoje założenia tego AH-64 wyobrażałem sobie w takim klimacie (fotki z google)

Mi-8

Left Hook

Heavy wreck

oczywiście to tylko moje wyobrażenie i powyższe zdjęcia traktował bym jako inspirację

 

Piękne przykłady zdjęcia właśnie oddają taki klimat .

 

Wiesz ja mam spore problemy ze starannością, ale to chyba nie do końca jest tym,

co chciałbyś pokazać. Ale może jestem w błędzie przemyśl to.

Mam wrazenie że powycieraniami i okopceniami więcej byś wskórał, niż tą krwią orków

Lecz decyzja należy do Ciebie.

 

Podsunąłeś mi pewien pomysł muszę się z czymś zmierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie mogli znaleźć nowiutką, nietkniętą puszkę coli o wysokości 8,32m?

Przy stacji benzynowej stał billboard. Pewnie stąd maja tą blachę w śmigłowcu.

 

Ale serio? Nie razi Was to?

Maszyna obdarta i (jakoby) zardzewiała do granic niemożliwości, a blacha w kabinie nówka sztuka, nawet nie pogięta. O użyciu akurat tego kawałka blachy która jest ewidentnie rozpoznawalna jako część puszki coca-coli i nie trzymaniu skali nie wspomnę.

 

Nie mam nic do wątków fantastycznych, a nawet jestem ich zwolennikiem, ale z zachowaniem realizmu i skali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja post-apo była założona od początku. Może zdjęcia od T-800, których nikt inny nie ma . A Ty się przyczepiłeś jednej puszki - post-apo nie musi wiernie odtwarzać tego co mamy dziś. Mój model moje zabawki moje wykonanie jak Ci się nie podoba, a nadal będziesz się czepiać puszki - może wynika to z faktu, że wolisz Pepsi - to sobie daruj udzielanie się w wątku mym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.