Jump to content
Darth_hobbit

AH-64 Postnuklearnie

Recommended Posts

Przecież twoje wykonanie jest tak twórcze i abstrakcyjne że prawie sztuka

Witam.

Patrząc na ten model to mam wątpliwości, że te trzy modele w galerii które pokazałeś, są przez Ciebie wykonane. Nie gniewaj się ale takie jest moje osobiste wrażenie.

Temat który sobie wybrałeś, jest bardzo ciekawy i widać że masz dużą wyobraźnie. Tylko popracuj nad starannością.

Koncepcja jaką przyjąłeś jest ciekawa ale wymaga znacznie więcej pracy niż model zrobiony "prosto z pudła". to ze twój model ma przedstawiać maszynę mocno zniszczoną nie znaczy ze wystarczy zniszczyć model.tym bardziej nie upoważnia do niestarannego sklejenia modelu(patrz np. wydechy).zadbaj o realizm.skoro chcesz "obić" model blachami to dopracuj je tak by wyglądały realistycznie.no i kwestia malowania.proponuję znaleźć fotkę na której mógł byś się wzorować i malować na jej podstawie.u ciebie brakuje ładu i konsekwencji.

proponuje zapoznać sie z tym filmem to może lepiej zrozumiesz co mam na myśli

pozdrawiam

w sprawie fotek...czytając twoje założenia tego AH-64 wyobrażałem sobie w takim klimacie (fotki z google)

Mi-8

Left Hook

Heavy wreck

oczywiście to tylko moje wyobrażenie i powyższe zdjęcia traktował bym jako inspirację

Wszystko co zostanie podwieszone na :skrzydełkach: Apacha

E... granaty w słoikach były by lepsze

Będziesz robił jakiś "łoszek" delikatny w linie podziału?

...ale stanowczo delikatny Sławku masz rację

w sprawie fotek...czytając twoje założenia tego AH-64 wyobrażałem sobie w takim klimacie (fotki z google)

Mi-8

Left Hook

Heavy wreck

oczywiście to tylko moje wyobrażenie i powyższe zdjęcia traktował bym jako inspirację

Piękne przykłady zdjęcia właśnie oddają taki klimat .

Wiesz ja mam spore problemy ze starannością, ale to chyba nie do końca jest tym,

co chciałbyś pokazać. Ale może jestem w błędzie przemyśl to.

Mam wrazenie że powycieraniami i okopceniami więcej byś wskórał, niż tą krwią orków

Lecz decyzja należy do Ciebie.

Podsunąłeś mi pewien pomysł muszę się z czymś zmierzyć

Uzbrojenie całkowicie odbiega od rzeczywistości nigdy takiego nie było ! To tak gwoli przypomnienia . Sidewindery jeszcze czekają i dorobię jeszcze ramy z igieł od strzykawek.

1537429_836275786402690_4035709295097204788_o.jpg

1799991_836275789736023_1956287841969408726_o.jpg

10700762_836275769736025_6688058419109492505_o.jpg

10662006_836275766402692_975225613896710143_o.jpg

10713968_836275796402689_6569762904053990452_o.jpg

10714465_836275773069358_1969332357677680725_o.jpg

10553828_836275869736015_6068155950260091451_o.jpg

No i ciekawe skąd w postapokaliptycznym świecie wzięli puszkę coca-coli w idealnym stanie, w skali 72:1?

z odzysku kurcze blaszka to już czepialstwo z tą puszką.

Ale gdzie mogli znaleźć nowiutką, nietkniętą puszkę coli o wysokości 8,32m?

Przy stacji benzynowej stał billboard. Pewnie stąd maja tą blachę w śmigłowcu.

Przy stacji benzynowej stał billboard. Pewnie stąd maja tą blachę w śmigłowcu.

Ale serio? Nie razi Was to?

Maszyna obdarta i (jakoby) zardzewiała do granic niemożliwości, a blacha w kabinie nówka sztuka, nawet nie pogięta. O użyciu akurat tego kawałka blachy która jest ewidentnie rozpoznawalna jako część puszki coca-coli i nie trzymaniu skali nie wspomnę.

Nie mam nic do wątków fantastycznych, a nawet jestem ich zwolennikiem, ale z zachowaniem realizmu i skali!

czyste czepialstwo z tą puszką . Po wtóre model nie jest jeszcze skończony więc czepianie się puszki jest mało sensowne

No sorry, taki mamy klimat...

Robisz gniota, a braki warsztatowe usiłujesz maskować koncepcją post-apo i czepialstwem wytykającego ewidentne błędy.

Koncepcja post-apo była założona od początku. Może zdjęcia od T-800, których nikt inny nie ma . A Ty się przyczepiłeś jednej puszki - post-apo nie musi wiernie odtwarzać tego co mamy dziś. Mój model moje zabawki moje wykonanie jak Ci się nie podoba, a nadal będziesz się czepiać puszki - może wynika to z faktu, że wolisz Pepsi - to sobie daruj udzielanie się w wątku mym.

Darth, Pomidor ma racje. On nie wytyka Ci chamsko błędów tylko próbuje pomóc , a ty to lekceważysz. Dobrze twoj model , twoje zasady , ale podstawowe zasady estetyki mógłbyś zachować.

Będzie Ci sie podobał model ze śladami kleju , paluchów i pędzla?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.