Skocz do zawartości

AH-64 Postnuklearnie


Darth_hobbit

Rekomendowane odpowiedzi

10682191_828241260539476_5054943406065183752_o.jpg

Takiego Apacha zakupiłem dziś podczas kluczenia po rozkopanych na potęgę Katowicach..mniejsza z tym

Wiatrak wykonam prawdopodobnie w bardzo unikatowym malowaniu jakiego świat nie widział - w klimatach postnuklearnych zainspirowało mnie Wasteland 2 (swoją drogą z jednej strony klimat z drugiej upierdliwe bugi).

Kamuflaż piaskowo-ziemisty prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest na steamie GOG-u chociażby. Jednak polecam poczekać,aż wyjdą patche, bo chwilami idzie szewskiej pasji dostać. Ja kupuję sobie jedną dobrą grę w roku.

foto źródłowe hmm jako, że to klimat postnuklearny to muszę wykazać się sporą inwencją twórczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Good Old Games? Przecież to gra z września tego roku, premiera 5 dni temu...

Kurczę, tak to jest jak człowiek tłucze ciągle w Mass Efffecty i nie wie co na świecie się dzieje.

Sorry za off top, ale podpytam: dobry ten Wasteland? Warto się przymierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się przymierzyć jeśli kocha się klasyczne RPG takie jak Fallout i Fallout 2 taktyczna walka sporo kombinacji, personalizacja charakteru mnóstwo klimatu i bugi wieku dziecięcego. Warto zainwestować. Tylko trudniejszy od Mass Effect-a. Dużo trudniejszy. GOG już zapowiada Wieśka 3 ma Divine Divinity Original Sin i kilka nowości.

 

http://www.gog.com/game/wasteland_2_digital_classic_edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że panowie też takie gry lubią - ja pogrywam w Wastelanda i mi się bardzo podoba - Fallout 1 i 2 to były moje gry "życia" więc jestem od kilku dni kontent. Solo ja zdecydowanie polecam!

Również przepraszam za off topic - Apache w takich klimatach powinien być mocno zjechany i pomyśl o jakichś modyfikacjach ;) jakieś kawałki blachy na oszkleniu i takie tam ;) no i miniguny mu koniecznie dorzuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo znajomo, czy to nie jest przypadkiem przepak Italeri? Jeśli tak, to radzę się zaopatrzyć w wiadro szpachli i maskę przeciwpyłową bo połówki i dno kadłuba kiepsko pasują do siebie. Warto też kleić połówki dopasowując od razu oszklenie, bo potem może być za późno (w moim Apaczu kabina wyszła za szeroka i szkiełko jest mocno naprężone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Good Old Games? Przecież to gra z września tego roku, premiera 5 dni temu...

Kurczę, tak to jest jak człowiek tłucze ciągle w Mass Efffecty i nie wie co na świecie się dzieje.

Sorry za off top, ale podpytam: dobry ten Wasteland? Warto się przymierzyć?

 

Jak nuklearnie to polecam zapukać do S.T.AL.K.E.R.-a Zew Prypeci , czy inne części.

Fallaout też piękny , a S.T.A.L.K.E.R piękniejszy.

No to czekamy , czekamy , mam nadzieję ,że jakieś kawałki dospawanej blachy będą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, że wykorzystam na bank folie aluminiową, stary miedziany drut, puszkę po napoju gazowanym (bez autoreklamy). Dużo odrapań , rdza tu i tam, jakiś zaciek. Będzie też zaschnięta krew w okolicach kabiny. Łatanie oczywiście blachą i taśma izolacyjną ;) Zastanawiam się czy nie dać czegoś w rodzaju miotacza włócznie czy czegoś w tym stylu.

Ranger Echo I to mój pomysł na napis i taka duża Gwiazda Strażnika gdzieś tam na kadłubie oczywiście mocno podrapana. Zna ktoś dobrą duszę co wykonuje kalki na zamówienie ?

Solo Mass Effect to równie dobra gra, z genialną fabuła jednak to taka odnoga RPG. Dżejrosz S.T.A.L.K.E.R to równie ciekawa gra klimatycznie bliższa Polsce.

Czas na wykonanie modelu daje sobie bliżej nieokreślony - na warsztacie mam też inny dużo większy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, że wykorzystam na bank folie aluminiową, stary miedziany drut, puszkę po napoju gazowanym (bez autoreklamy). Dużo odrapań , rdza tu i tam, jakiś zaciek. Będzie też zaschnięta krew w okolicach kabiny. Łatanie oczywiście blachą i taśma izolacyjną ;) Zastanawiam się czy nie dać czegoś w rodzaju miotacza włócznie czy czegoś w tym stylu.

Ranger Echo I to mój pomysł na napis i taka duża Gwiazda Strażnika gdzieś tam na kadłubie oczywiście mocno podrapana. Zna ktoś dobrą duszę co wykonuje kalki na zamówienie ?

Solo Mass Effect to równie dobra gra, z genialną fabuła jednak to taka odnoga RPG. Dżejrosz S.T.A.L.K.E.R to równie ciekawa gra klimatycznie bliższa Polsce.

Czas na wykonanie modelu daje sobie bliżej nieokreślony - na warsztacie mam też inny dużo większy model.

 

To podpatruję bo sam mam plany na S.T.A.L.K.E.R.-ową dioramkę .

Z tego co wiem to kalki wykonuje MeliusManu i jest nawet na forum więc warto się podpytać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ze to przepak , wlaśnie dlatego będę śledził z zainteresowaniem Twoje postępy. Ja potraktowalem ten model jako nauka obchodzenia sie z aero, ale ogolnie byłem z niego zadowolony. Po sklejeniu całkiem ladnie sie prezentuje mimo ubogich detali. Ale czego sie mozna spodziewać za 19 zl, bo tyle koszowal jak go kupowalem.

P.S.galeria mojego jest na formum:)

 

Pozdrawiam i powodzonka zycze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kosztował 29,90. W tej chwili wiem, że pod spodem wymienię uzbrojenie na szperacz-reflektor i muszę wymyślić jak to zrobić ruchome. Jako, że klimat post-apokaliptyczny myślałem, żeby zamiast rakiet dać jakieś mini-guny albo wyrzutnie bazooka jak w modelach P-51 i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś się ruszyło. Myślę, że kokpit skończę najpóźniej w środę. Zostanie jeszcze przybrudzony tu i tam - w końcu w klimacie post-nuklearnym czystość kokpitu to nie jest podstawa. Użyję też własnej kropli krwi celem realnego efektu zaschniętej krwi na tylnym stanowisku.

A teraz krótka notka dla purystów wierności oddania każdego centymetra kamuflażu : JEST TO MODEL W KLIMATACH POST-APOKALIPTYCZNYCH MALOWANIE TO AUTORSKI SCHEMAT NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTYM I WSPÓŁCZESNYM MALOWANIEM.

A teraz skromnie 3 foteczki :

10470154_829888573708078_8984644088037963856_o.jpg

10495095_829888583708077_6160723849509466399_o.jpg

10694302_829888577041411_9078903638267149069_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Użyję też własnej kropli krwi celem realnego efektu zaschniętej krwi na tylnym stanowisku. (...)

Widzę , że w pełni się poświęcasz dla modelu . Może lepiej użyj jakiegoś koloru z Valejjo seria Games Color.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.