Skocz do zawartości

USS Missouri BB-63 1:350


manito9

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko - PEACE to ALL

 

Fakt odcien szarosci moze i nie najwierniej oddaje stan faktyczny, ale mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie mily dla oka, i jak zawsze staram sie kazda blaszke dopiescic jak piers Zonki i nadrobic wszystko starannoscia wykonnania To juz chyba wystraczy tej prawie off topowej dysputy i wrocimy do okretu

 

Wlasnie rzezbie przednia czesc srodokrecia, mostek, masz glowny i tony radarow i antenek, wstawie fotki jak sie troche posune z robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie wszystkich.

Wydaje mi się albo na kominie, pod przyklejonym na górze tego komina drucikiem ( albo co to jest bo na okrętach się nie znam zdjęcie 5 i 6 od góry ) został farfocel z nadmiaru kleju. Poza tym praca się podoba . Nie będę pisał o kolorach bo nie znam się na nich natomiast wykonanie jak dla mnie jest na wysokim poziomie. Mam jeszcze pytanie czy brudzenie będziesz wyrównywał, bo na tym zdjęciu niektóre rzeczy są bardziej ufajdane a inne zupełnie czyste?

P.S.

Obserwując Twoją relację nabieram ochoty na jakieś takie pływadło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odstanie dni uplynely mi na budowie masztu glownego z platforma radarowo - kumunikacyjna, i wreszcie sie z tym zadaniem uporalem (ponizej fotki jeszcze przed malowaniem):

 

2015-02-03120648_zps3aa2250a.jpg

 

2015-02-03120630_zpsd5568265.jpg

 

2015-02-03120602_zps667df5e2.jpg

 

2015-02-03120648_zps3aa2250a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie świetnie, widzę że będę musiał się postarać w mojej Arizonie 1:50 z pełnymi blaszkami by utrzymać kroku ;)

 

Może wcześniej już pytałem ale nie pamiętam, jakiego kleju używasz do blaszek? bo kropelka/super glue czasami się nie sprawdza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drozdek, kleju do blaszek uzywam Tamiya CA Cement Gel, na prawde polecam bo przez fakt ze jest w zelu mozna na prawde precyzyjnie nakladac no i zastga dosc wolno wiec zawsze mozna jeszcze element delikatnie przesunac czy poprawic. Wydaje mi sie ze Twoje problemy z kropelkami itd polegaja na tym ze one sa za plynne, dlatego sprobuj kleju w zelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze Panowie, dzisiaj lub jutro montuje ta cala nadboduwke do kadluba i przechodze do robienia drobnicy i innych elementow pokladu i na pokladzie.

 

abir - zestawik Pontosa jest wypasiony ale jak masz praktycznie wszystko to dla samej zywicy bym go na pewno nie kupowal.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że drewniany pokład jednak robi swoje. Jak znajdę więcej czasu to może spróbuję coś wykombinować z zapałek na swoim Musashi

Ciekawe jak by się to komponował taki pokład własnej roboty No ale przekonamy się jakoś w połowie marca dopiero, podglądam dalej i czekam na kolejny update!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie !

 

Troszke mi ostatnio tempo spadlo bo szukalem nowej roboty i jeszcze przeziebienie mnie dopadlo, ale zrobilem sobie taki "rachunek sumienia" co jest zrobione i co zostalo, i doszedlem do wniosku ze pomalutku zblizamy sie ku koncowi . Zostaly do zrobienia bomy, artyleria glowna, drobnica na pokladzie i helikoptery, relinngi i olinowanie ... i bedzie wodowanie

 

Teraz robie trapy i bomy, wstawie fotki jak beda na miejscu.

 

Pozdro.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.