Skocz do zawartości

AEC Matador 1:35 - afv club


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

zestaw jak dla mnie nieznanej firmy wygląda dość obiecująco

 

5018afdc027b3636.jpg

 

wyprasek cała kupa

 

9687912425297289.jpg

 

w zestawie mała blaszka i lina

 

4e7de50be1f8141a.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się ostatnio nad nim zastanawiałem, ale nad wersją "mid". Jednak na chwilę obecną cena jest wysoka, a i mam co sklejać więc sobie poczeka. Natomiast popatrzę jak ci budowa będzie się toczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za tak gorące i liczne przyjęcie warsztatu - muszę stwierdzić że albo model wybrałem ciekawy albo lotnictwo w modelarstwie podupada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to kleję to co latające ale mam na półce parę pojazdów, gustuję w wojskowych kołowych oraz rajdówkach - nie przekonałem się jeszcze do gąsienic ale w każdym bądź razie potraktujcie mnie ulgowo - walcie prosto z mostu jak cos nie pasuje i bądźcie wyrozumiali dla początkującego w tej kategorii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś nie pasuję- nadal nie doczekałem sie postępów w budowie tego brzydala

 

wieczorem się biorę także już niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działam działam ale idzie jak krew z nosa; mam pytanie czy ktoś z was kleił dokładnie ten model ponieważ jakoś nie bardzo mogę zacząć nadawać na tych samych falach z instrukcją:

1) nie ma zaznaczonych kolorów poszczególnych części do zestawu jest dołączony rysunek pojazdu w jednej z wersji z którego mam domniemywać że wszystko było w kolorze khaki za wyjątkiem tej liny którą instrukcja dyktuje aby pomalować na srebrno czyli sklejamy całość spodu do kupy i walimy na ten sam kolor - z miską olejową kawałkiem skrzyni korbowej, skrzynią biegów która będzie widać nie wspominając o wydechu

2)od pół godziny szukam dwóch połówek przegubów które są opisane A28 ja już zużyłem oba przeguby z dwóch ramek A o numerze 28 a w instrukcji występują jeszcze przynajmniej dwie kolejne takie połówki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

powiem tak - próba przerzucenia się z samolotów na pojazdy wymagała ode mnie trochę medytacji nad instrukcją stąd to opóźnienie w warsztacie

 

aby ułatwić sobie życie rozpisywałem części (nie śmiejcie się :-/ )

 

77ab42b7ce4d0024.jpg

 

no i jakoś poszło

 

55dd035f4a6162cf.jpg

24d310a8f689a3a7.jpg

e3bfae43bd631f43.jpg

07542a6365dd9ef5.jpg

cb883fe182f9790c.jpg

d00d63feed14bef9.jpg

 

no i przesadziłem ze specyfikiem Worn Effects AK - ale chyba nie będę tego poprawiał spróbuję mocno złoszować i przywalić błotem - oczywiście otwarty jestem na sugestie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem co on taki pochlapany szarą farbą. Olej te gadżety i pomaluj go normalnie.

 

 

jasne że musze to pomalować, nie bardzo jeszcze czuję jak w tego typu pojazdach zrobić eksploatację ale się nauczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie bardzo jeszcze czuję jak w tego typu pojazdach zrobić eksploatację ale się nauczę

Polecam nie przesadzoną. Najlepiej mały pedzelek 000 lub gąbka i delikatnie. One znowu tak z farby nie obłaziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.