Skocz do zawartości

M4A1 (76) Sherman - "Latająca Krowa" 1:48 Hobby Boss


rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie przedstawiam wam Latającą Krowę z 1 Dywizji Pancernej

Dodatków dużo nie było więc nie będę się o nich rozpisywał mogę powiedzieć, że plandeka na tyle własnej roboty

Zapraszam do oglądania

 

MhqXkseAKK_ommeghQnXZe4dD8UMO2ktvBiEnMwQTTs=w1038-h542-no

3LGTA5nF5Oy8UF58TfDvcFEv-8MMh7tKqw8V0jsOn0Q=w979-h653-no

lGBkGqtIw3T5S8WmLmOqIM6ZEysUuxgGGShb-QVor2o=w980-h653-no

gXdhLquS9LPsCnleCmyJ1zatPf2ZaN0yp2oQeBD4xkI=w980-h653-no

DYkEbM2sSId9matTwjgPcG4yWJEYP06ZkK1BfArTLQ8=w980-h653-no

tfSW9yZ9-JuEcLAv_Rvp73t5jEFtJyvAZMowN_0uQFo=w980-h653-no

iLa2XHNpotaiCV67trMoLhVoPaQXXdaQBTV3ZbNmp-k=w980-h653-no

qzCCxyGCcpBjhtIegbDtTpk5af-IaHLprg2PkJQR6F4=w980-h653-no

98lU_USIMe3aok1JEjVqoJC14AYxQLLHHyGUI_H-t9M=w980-h653-no

w0us86uGmEOKd0okk_5CKCaEi3etPrQJW88_DmpSLIQ=w1025-h653-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Bardzo ładny model, jestem pod wrażeniem twojego potencjału bo to przecież początki. Dalej będzie jeszcze lepiej. Cieszę się także, że zająłeś się polską tematyką. I jeszcze gratulacje nagrody na Fieście w Warszawie :-) Rozwijaj się i sław imię Olsztyna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Bardzo ładny model, jestem pod wrażeniem twojego potencjału bo to przecież początki. Dalej będzie jeszcze lepiej. Cieszę się także, że zająłeś się polską tematyką. I jeszcze gratulacje nagrody na Fieście w Warszawie :-) Rozwijaj się i sław imię Olsztyna :-)

Amen

Całkowicie się zgadzam z Przedmówcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Brawo, za pojazd, za jego oznakowanie. No i oczywiście za bardzo udany początek przygody z modelarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładny ten Twój Sherman

 

Podoba mi się sama koncepcja i prezentacja mini-scenki. Malowanie i ślady eksploatacji też całkiem do rzeczy, jednakże w następnym modelu spróbuj dopracować fakturę drewna na narzędziach i skrzyniach. Jak dla mnie trochę też za dużo tej rdzy na gąsienicach.

 

Poza tym naprawdę bardzo fajnie wykonany model! Działaj dalej!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się także, że zająłeś się polską tematyką. I jeszcze gratulacje nagrody na Fieście w Warszawie :-) Rozwijaj się i sław imię Olsztyna :-)

 

Nie przesadzaj bo w samozachwyt wpadnę Dzięki

 

Całkiem ładny ten Twój Sherman

 

... jednakże w następnym modelu spróbuj dopracować fakturę drewna na narzędziach i skrzyniach. Jak dla mnie trochę też za dużo tej rdzy na gąsienicach.

Będę na to na pewno zwracał uwagę w przyszłości

 

Wielkie Brawo, za pojazd, za jego oznakowanie.

 

Pojazd w Polskich barwach zupełnie inaczej wygląda na półce Taki jeden kolega mnie Tym zaraził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.