Skocz do zawartości

Matilda, Tamiya 1:48


micmal

Rekomendowane odpowiedzi

Matylda..., Matylda... od razu jak słyszę to imię, to słyszę piosenkę chyba Harry Belafonte ją śpiewał . Model na przywrócenie chęci do modelarskiego życia (bo coś lenia mam ostatnio ) Malowany Tamką, foltry Miga, łoś z AK. I teraz oleje, malowanie pierdołek, obicia, praca z kalkami itd, itd.

 

Obraz%20901_zpssupudnzu.jpg

 

Obraz%20894_zps0jkitx1b.jpg

 

Obraz%20896_zpshbi0bs66.jpg

 

Obraz%20899_zpsekm3slb0.jpg

 

Obraz%20901_zpssupudnzu.jpg

 

Obraz%20903_zps5u9mhgqs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zapowiadający się powrót. Teraz tylko zrób ładnie, nieprzesadzone obicia i zacieki, a efekt końcowy będzie miodny

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zapowiadający się powrót. Teraz tylko zrób ładnie, nieprzesadzone obicia i zacieki, a efekt końcowy będzie miodny

 

Pozdrawiam

Kornik

 

Czołg służył jak sądzę w Afryce, przykurzenie piaskiem nie byłoby bardziej stosowne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na przywrócenie chęci to początek lepszy być nie mógł.

 

Dzięki

 

Teraz tylko zrób ładnie, nieprzesadzone obicia i zacieki

 

Będzie i jedno i drugie.

 

przykurzenie piaskiem nie byłoby bardziej stosowne?

 

Piasek mile widziany, pewnikiem siępojawi.

 

Matylda w 1:48 chodzi za mną od dłuższego czasu.

Wanna już plastikowa czy jeszcze stalowa? Jak się składało ten zestaw?

JAk składalność?

 

Polecam Matyldę, przyjemność w składaniu, ot takiego klocki Lego. Wanna plastikowa.

 

http://www.missing-lynx.com/reviews/48/tamiya32572reviewlp_1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jest coraz ciekawiej, ale nie zapomnij też zapodać washa i wykończenia na brezenty na wieży. Teraz jest mega płasko.

 

Wash już był, ale w niektórych miejscach jeszcze poprawię. Pakunki mają tylko kolor bazowy właśnie będę je męczył

 

Obicia, brrr. Strasznie ich nie lubię robić. U ciebie wyglądają w sam raz.

 

Dzięki, też tego nie lubię brrr.

 

Bardzo mi się podoba, świetnie wygląda .

Czy jest możliwość nawiercenia km-u wieżowego, to jedyne co rzuciło mnie się na oczy ?.

 

Dzięki . Pewnie, że jest możliwość nawiercenia km-u, przynajmniej spróbuję. To jest właśnie powód dla którego warto robić zdjęcia. Gapiłem się przecież na model, ale dopiero sam po zrobieniu fotek to zauważyłem, tak jak i brązową kropkę olejną po biedronce, której nie roztarłem i dopiero po fotkach poprawiałem (góra wieży).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest naprawdę świetna. Udało Ci się wspaniale oddać "ciężkość" jej sylwetki

 

To ulubiony czołg mojej żony i ona również bardzo kibicuje Twojej pracy.

 

Czekamy na więcej!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, ciekaw jestem jaką podstawkę zrobisz

 

I tu właśnie mam zonka, bo sam nie wiem co wybrać. Ale kupiłem dziś piaskowiec, więc znowu ściana (ale tym razem z piaskowca), albo kawałki piaskowca i fragment zbocza jakiegoś wadi.

 

Jest dobrze.

 

Dzięki

 

Udało Ci się wspaniale oddać "ciężkość" jej sylwetki

 

To ulubiony czołg mojej żony i ona również bardzo kibicuje Twojej pracy.

 

Dzięki. O to właśnie mi chodziło, żeby uchwycić tę "ciężkość" i wethering tak zrobić, aby to podkreślić. Podziękowania i ukłony dla małżonki . Moja lepsza połowa wyjechała z młodszą pociechą, to staram się nadgonić tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.