Skocz do zawartości

[1:8] Lamborghini Aventador LP-700-4


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek myśli, że coś dobrze zrobił... I wtedy wpada mu przed oczy zdjęcie, z którego wynika, że zrobił do du... (no ale w sumie po to ten "test" robię) Wychodzi na to, że "oplot" tej wiązki zapłonu jest nieco inny. Nawet ma to sens, bo przy takim oplocie elementy wzajemnie się zabezpieczają i nic nie odstaje... Na tym etapie za prawidłową uznaję wersję poniżej:

 

P1010046_zpsbexd8h3m.jpg

 

P1010048_zpsp5wnmewt.jpg

 

P1010047_zpsy454by4v.jpg

 

W nagrodę za swe trudy sfotografowałem dziadostwo w ramie (jeszcze nie jest doczyszczona, bo "mnie szuwaksu zabrakło")

 

P1010052_zpsjd2bbn3t.jpg

 

P1010049_zps87qilz10.jpg

 

P1010051_zpsk3uv0xxs.jpg

 

P1010046_zpsai1lqzhv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no wygląda na prawdę zacnie ten model, co do tej elektroniki to dokładnie są chyba cewki czy jakoś ta jeśli się nie mylę odpowiadające za dawkę paliwa itp, lecz pewien nie jestem. Model i relacja z prac zapowiada się jak zawsze super. Wielkość liczba elementów robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaję głos na srebrno-źółty.

Czerwone auta są fajne, ale jest ich już trochę za dużo.

 

No właśnie... Też zaczynam myśleć o jakimś mniej standardowym malunku, bo wszystko albo czerwone, albo żółte, albo czarne... Ten mi dzisiaj zupełnie przypadkowo wpadł w oko jako mocno inny... No i zaoszczędziłbym na carbonie. Na tę chwilę zajmuje topowe miejsce na liście. Tym bardziej - co dla mnie ma znaczenie w tym wypadku - taki samochód istnieje w oryginale. Poniżej jeszcze kilka zdjęć tej wersji:

 

 

A008_zps86sxdxog.jpg

 

A004_zpsgvkp3l3c.jpg

 

A005_zpsl3fv801b.jpg

 

A006_zpsnun3sozj.jpg

 

A002_zps6wecjow8.jpg

 

A001_zps05odb1qg.jpg

 

A003_zpskbtqye9h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten szaro-czarno-żółty z powyższego postu jakoś tak festyniarsko wygląda. Czerwono-czarny od Mansory z pierwszej strony tematu zdecydowanie fajniejszy.

Co do żółtych, fakt, kolor popularny ale na żywo w tym żółtym wpadającym w złoto i pomarańcz wygląda nieziemsko: th_IMG_8040a_zps39f08d0c.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś i teraz testowałem, czy da się Dziada opędzić farbami i podkładami modelarskimi. I chyba da radę... Dałem podkład Gravity (bardzo dobrze trzyma metal) i jakiś kolor od McLarena też z Gravity... To tylko baza, ale wygląda na to że da radę...

 

P1010009_zpsohvzq4wl.jpg

 

P1010008_zpsucy47ti4.jpg

 

P1010007_zpsjpor3qaf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już robisz testy, a nie robiłeś wcześniej z blaszakami, to sprawdź też dobrze przyczepność lakieru bo mogą być potem przykre niespodzianki np przy maskowaniu i obrabianiu modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Czy może ktoś z Szanownych wie, gdzie szukać możliwości wykonania elementów szklanych? To znaczy takiego miejsca gdzie można by zamówić wykonanie szyb w celu zastąpienia plastikowych. Ktoś może coś takiego "testował"?

 

Z góry dzięki za wszystkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku "zmartwieniu" jednych i "radości" drugich informuje, że przeważyła opcja "futurystyczna i wsiowa" prezentowana na poprzedniej stronie. Żółte i czerwone już są, czarny matowy robi sam Pocher, a takiego jak ten nie ma. Samochodzik jest dość kosmiczny, to i może mieć nieco kosmiczną stylizację. Jak się komuś nie podoba to trudno... Ten srebrny na masce zdaje się, że będzie w sam raz. Trochę go jeszcze zgasi bezbarwny, ale to już jutro, bo chcę od razu testować też czarną farbę w kierunku GX2 chyba...

 

 

P1010031_zpsns5fadvs.jpg

 

Powodzenia, chyba będziesz pierwszy ;)

 

Niestety, nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.