Skocz do zawartości

Diorama "Gorący płomień nadziei w mroźny dzień" OT-133 1/72


KW-2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KW-2 szukałem, bo wiem, że dragon wydał zestaw 6744 Soviet Infantry Winter 1941 w podobnych mundurach no i.... klapa. Otóż podał numer wszystkich farb poza tymi od płaszczy, ale jeżeli cokolwiek może Ci pomóc - polecam to http://www.aliexpress.com/item/NEW-Dragon-6744-Models-1-35-Soviet-Infantry-Winder-1941-4-fig-Plastic-Model-Kit-Free/32361507694.html - pod linkiem znajdziesz zdjęcia tyłu opakowania z podanymi farbami Gunze Hobby Color.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14ab3e5716725827gen.jpg

 

Próbowałem trochę zetrzeć ale nic więcej prócz zamalowania tego to się nie da zrobić:)

Chciałem zrobić mocno obity czołg...ale jak widać przedobrzyłem!

No trudno, może na dioramce z roślinkami , figurkami będzie wyglądało fajniej:)

Pozdrawiam!

PS. To białe to małe próby ze śniegiem w zakamarkach (ale nie patrzcie na to bo to wersja robocza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kolorem to uważaj, bo często ten ze strony nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Wiem:)

No ale co mi pozostaje...

Może się uda.

Pozdrawiam!

PS.1 Niedługo parę fotek pomalowanego płomienia bo czas leci a ja w lesie a jeszcze Revell do malowania także biorę się ostro z robotę!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ale nie patrzcie na to bo to wersja robocza)

Obiecuje zamknę oczy.

 

A tak na serio to płomienie, dym itp. robione z waty dobrze na dioramach nie wyglądają. Zazwyczaj wychodzi odstające niewiadome co.

Jedynie osoby z doświadczeniem.

Możesz oczywiście spróbować i dać do oceny. Ale nie napalaj się i nie klej na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wyrobię się z tą dioramą i tym Rafale M od Revella, ale wypadła mi taka sprawa, że do końca listopada, a może jeszcze trochę dłużej na modelarstwo czasu niestety nie będzie!

Z tą dioramką to jeszcze trochę jest do zrobienia a z Revellem jeszcze więcej...a zostanie mi zaledwie może nie całe trzy tygodnie (jak i nie mniej)

Już wcześniej nie miałem dużo czasu ale jakoś dawałem radę i myślałem, że będzie tak już do końca konkursu, ale jak to życie coś mi wystrugało i nie wyrobie się po prostu!:(

Niedługo przerwa świąteczna więc bym wtedy na pewno coś podłubał ale teraz nie zbyt...:(

No cóż zobaczymy co się da zrobić, ale chyba dwóch warsztatów to przez niecałe trzy tygodnie to nie pociągnę...

Nie mówię o tym, że jeszcze przy okopie trochę roboty (troszeczkę)

W razie co to poproszę o zamknięcie warsztatu i przeniesienie do pancerki gdzie jak będę miał czas to go do kończę

Pozdrawiam i zobaczę co się jeszcze da zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.