Skocz do zawartości

Mi-24 Rewel 1:72


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ta... czym się różni teoria od praktyki???

Teoretycznie niczym

 

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Kiedy łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te mądrości

U mnie jakoś się nie sprawdzają ,praktyka z teoria nie chcą iść w parze.

Oszklenie spitulone ,dopieszczam ,całość może przypomina Mi-24 ,ale modelem to jeszcze nie jest.

Wiatrak jest na ukończeniu.Jak dopisze pogoda i czas pstryknę fotki

Mitrandir robiąc porządki z modelarskimi ''gratami'' znalazłem -kiedyś dostałem od sąsiada-poddał się,taki wiatraczek.

Ponieważ nabrałem trochę apetytu na śmigłowce to jest chyba Mi-17 ze Zwezdy brak pudla i instrukcji,

 

P1280005.JPG.jpg

 

Skala 1:72.Odmładzam chemie modelarska.To może przy Twojej pomocy uda mi się zrobić porządny helikopter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...niestety model tej firmy jest tylko podobny do MI-17.....element jakim jest całe przednie oszklenie jest do kitu.....i strasznie psuje wygląd tego śmigłowca.......najbardziej przypominającym MI-17 zestawem w tej skali jest jak narazie HOBBY BOSS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te mądrości

U mnie jakoś się nie sprawdzają ,praktyka z teoria nie chcą iść w parze.

Oszklenie spitulone ,dopieszczam ,całość może przypomina Mi-24 ,ale modelem to jeszcze nie jest.

Wiatrak jest na ukończeniu.Jak dopisze pogoda i czas pstryknę fotki

Mitrandir robiąc porządki z modelarskimi ''gratami'' znalazłem -kiedyś dostałem od sąsiada-poddał się,taki wiatraczek.

Ponieważ nabrałem trochę apetytu na śmigłowce to jest chyba Mi-17 ze Zwezdy brak pudla i instrukcji,

 

P1280005.JPG.jpg

 

Skala 1:72.Odmładzam chemie modelarska.To może przy Twojej pomocy uda mi się zrobić porządny helikopter?

 

Niestety jak to Sławek Ci napisał, nie jest to najlepszy model

Jak Ci Jureczku nie przeszkadzają błędy merytoryczne tego modelu,

to zawsze warto choćby dla podniesienia poziomu warsztatu

 

PS a jak kabinki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak skończony

Wyszło nie za ciekawie,brak wprawy,ale już po-- jolem w czym rzecz.

Następne będą już extra

W mojej dziupli nie mam jeszcze dobrego oświetlenia,wiec do końcowych zdjęć muszę wyjść na powietrze..Mialem dziś ale pogoda fe,fe

Mozę jutro wezmę wnuki i model ,pożyczam aparat,mam ładne plenery ,to zrobię fotki do galerii

Ja oceniam swoja prace na 4,5 w 10-cio stopniowej skali

Jednak opinia będzie należała do Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzięki Waszej pomocy,udało mi się skończyć helikopter Mi-24

Jest to mój pierwszy poważny warsztat i pierwszy powiedzmy ''model''

Popełniłem sporo błędów ,spaprałem oszklenie i wiele detali

Zresztą nie będę dużo gadał,pochwal się nie spodziewam a krytykę przyjmę z pokora

 

IMG_2030.JPG

IMG_2052.JPG

IMG_2051.JPG

IMG_2050.JPG

IMG_2049.JPG

IMG_2045.JPG

IMG_2044.JPG

IMG_2043.JPG

IMG_2039.JPG

IMG_2037.JPG

IMG_2046.JPG

 

Oceniajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety widać perturbacje z owiewkami. Nie wiem tez czy nie powinien bardziej siedzieć na podwoziu głównym, tak to model całkiem udany, a pierwsze fotki bardzo klimatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ model taki sobie, chciałem go pokazać na tle troszeńkę przypominającym Afganistan sugerując się tym ,ze fotka jako obraz ,wyretuszuje niedognieciona moich wypocin

Zawieszenie główne 3 razy się łamało nie chciałem już poprawiać.Jak ktoś oglądał warsztat to klejenie i masa poprawek.Ciesze się ze dociaglem do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Jureczku osobiście gratuluje Ci ze dałeś rade dobrnąć do końca bo to bardzo ważne

Model sam w sobie nie powala ale na pewno z każdym następnym będzie lepiej , chociaż bardzo podoba mi się podstawka i to ze w cała prace włożyłeś tyle serca

Oglądałem twój warsztat od początku i daje on wiele motywacji innym , żeby nie bać się ruszać z pracami do przodu i owe prace pokazywać innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ja jako początkujący z takich warsztatów czerpię bardzo dużo, czasami znacznie więcej niż z warsztatów mistrzów bo tam często gładko i bezboleśnie. Worek doświadczenia buduje się na własnym garbie ale również na doświadczeniach innych i z pewnością boje i potyczki z plastikową czy żywiczną materią go napełniają. Pierwsza fota mega klimatyczna, a sam model po tylu perturbacjach nie wygląda źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciesze się ,ze podobają się zdjęcia

Chciałem pstryknąć więcej ale zmarzłem, wiało , tylko 3 stopnie Celsiusza i balem się ,ze wiatrak odleci

Klimacik zdjęć dzięki Waszym sugestia, no i żeby zamaskować niedoróbki wiatraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.