Jump to content

VII Szczeciński Festiwal modelarski PAPRYKARZ 2017 7-8 X


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Modelarze Redukcyjni z Łasku pragną zaznaczyć swoją obecność dwoma nagrodami:

 

"Za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu odrzutowego w kategorii Junior/Młodzik"

"Za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu odrzutowego w kategorii Senior"

 

Do zobaczenia!

Link to post
Share on other sites

Garść zdjęć ode mnie. Głównie modele kartonowe, ale jest też kilka plastików, które zwróciły moją uwagę. Bardzo żałuję, że kiedy przyszedłem z aparatem nie było już dużej kolekcji pięknie sklejonych Bf 108 w 1:48 - moje gratulacje dla wykonawcy - oglądanie ich było samą przyjemnością!

 

DSC_0714.jpg DSC_0715.jpg DSC_0716.jpg DSC_0717.jpg

 

DSC_0718.jpg DSC_0719.jpg DSC_0720.jpg DSC_0721.jpg

 

DSC_0722.jpg DSC_0723.jpg DSC_0724.jpg DSC_0725.jpg

 

DSC_0726.jpg DSC_0729.jpg DSC_0730.jpg DSC_0731.jpg

 

DSC_0732.jpg DSC_0733.jpg DSC_0734.jpg DSC_0735.jpg

 

DSC_0736.jpg DSC_0737.jpg DSC_0738.jpg DSC_0739.jpg

 

DSC_0740.jpg DSC_0741.jpg DSC_0742.jpg DSC_0743.jpg

 

DSC_0744.jpg DSC_0746.jpg DSC_0748.jpg DSC_0749.jpg

 

DSC_0750.jpg DSC_0751.jpg DSC_0752.jpg DSC_0753.jpg

 

DSC_0754.jpg DSC_0755.jpg DSC_0758.jpg DSC_0764.jpg

 

DSC_0765.jpg DSC_0766.jpg DSC_0768.jpg DSC_0771.jpg

 

DSC_0773.jpg DSC_0774.jpg DSC_0775.jpg DSC_0776.jpg

 

DSC_0778.jpg DSC_0779.jpg DSC_0782.jpg DSC_0784.jpg

 

DSC_0787.jpg DSC_0791.jpg DSC_0794.jpg DSC_0795.jpg

 

DSC_0799.jpg DSC_0800.jpg DSC_0801.jpg DSC_0803.jpg

 

DSC_0805.jpg DSC_0813.jpg DSC_0815.jpg DSC_0817.jpg

 

DSC_0819.jpg DSC_0822.jpg DSC_0824.jpg DSC_0828.jpg

 

DSC_0830.jpg

Link to post
Share on other sites

Serdeczne gratulacje dla organizatorów, byłem drugi raz, znów się bardzo podobało. I pewnie przyjadę znów za rok! A najbardziej byłem zaskoczony tym, że to chyba jedyny konkurs, gdzie uroczyste zakończenie rozpoczęło się przed czasem! :-)

Dziękuję bardzo tym wszystkim, którym spodobały się moje modele, za wyróżnienia - Sędziom oraz Kolegom z Chełmży, Szczecina i Elbląga.

A także wszystkim spotkanym znajomym Kolegom za miłe pogaduchy!

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, miło było się z wami spotkać i podziwiać wsze prace, oczywiście zapraszamy za rok na Paprykarz 2018.

W przyszłym roku postaramy się jeszcze szybciej zrobić zakończenie.

Link to post
Share on other sites
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, miło było się z wami spotkać i podziwiać wsze prace, oczywiście zapraszamy za rok na Paprykarz 2018.

W przyszłym roku postaramy się jeszcze szybciej zrobić zakończenie.

 

Jeszcze takie pytanie, czy planujecie udostępnić komunikat końcowy z pełną listą nagrodzonych i wyróżnionych?

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Niżej zamieszczamy wyniki VII PAPRYKARZA :

• Puchar Prezydenta Miasta Szczecin za najładniejszy model został przyznany dla Przemysław Litewka za model Ansaldo A1 Balilla

• Puchar Marszałka województwa zachodniopomorskiego za najlepszy model juniora: Szymon Czaus za wczesnosłowiański gród schronieniowy

• Nagroda Dyrektora Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie za najlepszy model dla juniora otrzymała Róża Bartko-Kozieł za Enzo Ferrari; Za najlepszy model dla seniora otrzymał Grzegorz Mądry za autobus Jelcz.

• Puchar Prezesa TPD w Szczecinie otrzymuje Jaś Łabędzki za model Pudel Warszawska Pantera

• Puchar Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie ze najciekawszy model w barwach polskich decyzją fundatora otrzymał : Paweł Haszler za Mig 29

a wyróżnienia otrzymali: Jakub Pielot za model Rudy w akcji; Jaś Łabędzki za model Pudel Warszawski; Maciej Narulski za model Ford TfC

• Puchar Specjalny Grand Prix PUBLICZNOŚCI został przyznany Dawid Mateja za model Mad Maluch max

• Nagroda dowódcy 12 Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych otrzymuje Andrzej Ligocki za Mi 17

• Puchar Specjalny za NAJLEPIEJ WYKONANY MODEL PLASTIKOWY zdaniem SPM SZCZECIN został przyznana Gerd Peter Rasch za kolekcję 307 SQN RAF

• Puchar Specjalny za NAJLEPIEJ WYKONANY MODEL KARTONOWY zdaniem SPM SZCZECIN został przyznany Wiesław Kochanek za USS Indianapolis

• Wyróżnienie specjalne „za najlepszy metal na modelu” otrzymuje: Marcin Wawrzynkowski za model PZL P-8

• Wyróżnienie f-my Remondis „za najciekawszy model związany z gospodarką komunalną” otrzymuje: Damian Tarnowski za Opel Blitz

• Grand Prix Wydawnictwa ANSWER za najciekawszy model tego wydawnictwa otrzymuje: Bartkowiak Mateusz za KV-2

• Nagroda od sekcji modelarskie KOMPAS Klubu Marynarki Wojennej Riwiera Sławomir Grochmalski za T34/76

• Złota Baba Pruska za najlepszy model kartonowy wg. Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy "Warmia" dla Grzegorz Mądry za autobus jelcz

za model plastikowy: Bielewicz Mariusz za pojazdy z operacji DUNAJ

• Wyróżnienie od stowarzyszenia Modelarzy redukcyjnych ORZEŁ Gniezno dla Andrzej Ligocki za Mi 17

• Nagroda portalu architekturaizegary.pl otrzymuje Dariusz Fabian za model kościoła Mariackiego w Krakowie

• Puchar Specjalny za NAJLEPIEJ WYKONANY MODEL zdaniem firmy MASTER, , nagrodę przyznaną przez właściciela firmy MASTER ze SZCZECINA otrzymał : Brzeziński Błażej za Saab J-35

• nagrodę od strony Arkady 72 w postaci modelu Wellington otrzymuje :Szymon Gruźlewski za model Ts 11 Iskra

• Nagrody Modelarzy Redukcyjnych z Łasku "Za najciekawszy model samolotu odrzutowego w kategorii Junior otrzymuje Szymon Gruźlewski za model Ts 11 Iskra,

"Za najciekawszy model samolotu odrzutowego w kategorii Senior" otrzymuje : Marek Świderski za model Mig 23.

• Nagrodę specjalną od firmy MIRAGE HOBBY dla juniora festiwalu otrzymała : Dominika Sziedel za model samochód pancerny KUBUŚ

• Za najlepiej wykonany model firmy Mirage Hobby, nagrodę od firmy MIRAGE HOBBY otrzymał: Jacek Wesołowski za samochód pancerny KUBUŚ

• Nagrodę - Puchar „Pod but" za najlepszy model konkursu według Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego, decyzją fundatorów otrzymał Jarosław Sierko za model Plauen 45

• Puchar Kombatanta ufundowany przez modelarnię COMBAT z Chełmży został przyznany Przemysławowi Litewce za model Ansaldo A-1 Balilla

• Statuetka SPH DENAR za najlepszy model w barwach Polskich otrzymuje Przemysław LITEWKA za Bristol F2B

• Nagroda Koła modelarskiego Broń i Bara z Koszęcina dla Jaś Łabedzki za model Pantera Pudel.

• Nagroda Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego przyznana została decyzją fundatora otrzymał Dakowski Piotr za HMS Speedy

• Puchar IPMS Warszawa za najlepszy model otrzymuje: Gerd Peter Rasch za kolekcję modeli 307 SQN RAF

• Puchar IPMS Polska za najlepszy model w barwach Polskich otrzymuje Marek Świderski za model MiG - 23 UB

• Nagrodę Kapitana otrzymuje Andrzej Ligocki za model PT - 91 "Twardy"

• Nagrodę Specjalną Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych, decyzją fundatora otrzymał Wiesław Kochanek za USS Indianapolis

• Nagrodę „Za wprowadzenie Sklepowego w zachwyt” ufundowaną przez sklep modelarski 24 Hobby z Inowrocławia otrzymał: Marek Świderski za MIG 23 UB

• Puchar firmy TORO Model za najfajniejszą figurkę otrzymuje :

Aleksander Połoszański za model „pomnik Manfreda von Richthofena”

• Nagrody od f-my DOMART:

I m-ce :Jacek Nabiałek za Renault 4

II m-ce Róża Bartko-Kozieł za Enzo Ferrari

III m-ce Marek Litarowicz za Mercedes AMG GT

Za propagowanie modelarstwa samochodowego cywilnego otrzymuje Marek Litarowicz

• Nagrodę specjalną ufundowaną przez Robert Benasiewicz "Drzewa i krzewy na dioramy i makiety" za najlepszą roślinność na modelu otrzymał: Marcin Wolszczak za BTR 60

 

W części tematycznej kartonowej wyłoniono następujących zwycięzców:

WT S samoloty:

-Piotr Targoński za model PZL 23b Karaś

-Bartosz Kokoszka za model Polikarpow I 16

-Paweł Mistewicz za model Polikarpow Po-2WS

-Wojciech Pietrzykowski za model Brewster b239 Buffalo

-Piotr Rowiński za model Brewster b239 Buffalo

 

WT O okręty:

-Łukasz Babczyński za model M-35

-Mateusz Pikora za model HMS Onslow

-Wiesław Kochanek za model Vainamoinen

-Mariusz Szefner za model niszczyciel-lider Baku

-Zbigniew Głuszko za model ORP Generał Haller

 

WT P pojazdy:

-Jerzy Cholewa za model t34/76

-Bartosz Kokoszka za model ZIS5 Cysterna

-Michał Rafalski za model KW2

-Piotr Wiśniewski za model Pz.Kpfw 38t

-Leszek Chabrowski za model armaty p.panc. PAK40

 

 

W części tematycznej plastikowej „syberyjska zima” wyłoniono następujących zwycięzców:

A1 pojazdy:

-Karol Cieślarczyk za model Stug III F

-Aleksander Połoszczański za model aerosanie

-Piotr Mostowiak za model BRDM-2

A2 samoloty:

-Artur Oślizło za model Polikarpov I-153

-Błażej Brzeziński za model LaGG-3 Series 1-4

A3 pozostałe:

-Paweł Szkopek za model Russian sniper

-Jarosław Sierko za model Patrol

-Wiktor Grabiński za model Roztopy

 

W części festiwalowej przydzielono następujące wyróżnienia, i tak odpowiednio w klasie, wyróżnienia otrzymali:

 

MODELE KARTONOWE:

(KS1) Samoloty śmigłowe jednosilnikowe (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(SENIORZY)

-Wojciech Pietrzykowski za model PZL-102B ŁOŚ

-Bartosz Kokoszka za model Spitfire IXc

-Stanisław Sznajdrowski za model Junkers JU87 Stuka

(KS2) Samoloty śmigłowe wielosilnikowe (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(SENIORZY)

-Wojciech Pietrzykowski za model Fokker F.VIIB/3M

(KS3) samoloty odrzutowe i szybowce - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Krzysztof Pliszka za model SU-7

-Paweł Haszler za model MIG 29

(SENIORZY)

-Michał Szaforz za model Vought F6U-1 Pirate

-Piotr Dakowski za model Ohka K1

-Bartosz Kokoszka za model F15C

(KH) Helikoptery - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(SENIORZY)

-Krzysztof Zabłocki za model Mi-28

-Dawid Kopacki za model AH-64A Apache

(KO1) Okręty i statki bojowe- (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Olivier Swatek za model kuter torpedowy

(SENIORZY)

-Dariusz Fabian za model USS California

-Tomasz Szkwarek za model HMS Good Hope

-Jarosław Dzierżawski za model IJN Uranami

(KO2) Okręty podwodne - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Paweł Haszler za model okręt podwodny K-3 Leninski Komsomoł

-Krzysztof Pliszka za model Heht

-Joanna Wantowska za model Seehund

(SENIORZY)

-Krzysztof Szeffner za model November

-Krzysztof Zabłocki za model Trieste

-Łukasz Mańkowski za model U-boot typ IXc/40

(KO3) statki cywilne i flota rzeczna – (junior/senior) wyróżnienie otrzymali :

(JUNIORZY)

-Krzysztof Pliszka za model Barka rzeczna IZA

-Wiktor Prokop za model Butte

(SENIORZY)

-Krzysztof Szeffner za model Monitor rzeczny Warszawa

-Zbigniew Głuszko za model m/s Olimpia

(KZ) Żaglowce – (junior/senior) wyróżnienie otrzymali :

(SENIORZY)

-Krzysztof Kozaryn za model Holk Gdański

-Piotr Dakowski za model HMS Speedy

(KPK) Pojazdy wojskowe kołowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(SENIORZY)

-Piotr Wiśniewski za model PaK40

-Dawid Kopacki za model ATF Dingo1

-Mateusz Bartkowiak za model M-13 Katiusza

(KPG) Pojazdy wojskowe gąsienicowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Jakub Dyja-Paruzel za model Panther

-Antoni Szyłko za model Tygrys

-Wiktor Prokop za model T-34 RUDY

(SENIORZY)

-Piotr Wiśniewski za model SdKfz. 165 Hummel

-Dariusz Fabian za model Mazur

-Michał Rafalski za model MTLB Transporter opancerzony

(KPC) Pojazdy cywilne - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Małgorzata Walo za model radiowóz policyjny

-Malwina Rudnicka za model Honker Policja

-Klaudia Boczek za model Wóz Drzymały

(SENIORZY)

-Dawid Kopacki za model Polonez

-Grzegorz Mądry za model Jelcz 021

-Lucjan Imiołczyk za model Dzik 21

 

(KB) Budowle - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Jarema Wanat za model Latarnia morska Czołpino

-Paweł Haszler za model Latarnia morska w Swinoujśniu

-Emilia Pliszka za model Chata olęderska

(SENIORZY)

-Krzysztof Szeffner za model kościół w Szczecinie Dąbiu

-Dawid Kopacki za model Brama Wolińska w Goleniowie

-Dariusz Fabian za model kościół Mariacki w Krakowie

-Piotr Gaca za model Wieża wodna Bydgoszcz Główna

 

(Kpsz) Pojazdy szynowe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(SENIORZY)

-Artur Kogut za model parowóz wąskotorowy Bn2t Riesa z wagonikami kolebami

-Krzysztof Szeffner za model drezyna tatra wersja Czechosłowacka

-Ryszard Woźniak za model Parowóz HCP 1-6-2 "Bułgar"

-Marcin Dąbrowski za model Tkh Ferrun

(KPKiF) pojazdy kosmiczne i fantazyjne - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Mateusz Jarzębski za model Atlantis Space Shuttle

-Joanna Wantowska za model Naboo N-1Starfighter

-Eryk Robok X-Wing

(SENIORZY)

-Mateusz Przybylski za model Warhammer 40k Space Marine Dreadnought

-Krzyzstof Szeffner za model stacja bojowa Polus

(KD) Dioramy - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Eryk Robok za model Czołgi w walce

-Filip Famuła za model bitwa HOTH

-Jakub Piełot za model Rudy w akcji

(KF) Figurki - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Olivier Swatek za model Dinozaur

-Wiktor Prokop za model Piłsudski

-Adrian Syrocki za model Joanita

(SENIORZY)

-Krzysztof Szeffner za model AT-ST

-Mariola Jarecka za model Wall-E

(WTF) wszystko inne co nas mile zaskoczy - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali:

(JUNIORZY)

-Joanna Wantowska za model Trebusz Średiowieczny

(SENIORZY)

-Michał Szaforz za model Nebelwerfer

 

MODELE PLASTIKOWE

(Pkk) kolekcje modeli – (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: Koło modelarskie SP54, za kolekcję modeli PZL, Maciej Narulski za kolekcję tankietek, Filip Samborski za samoloty polskie 1939, seniorzy: Grzegorz Mądry za Pionierzy lotnictwa, Michał Niwiński za Bf-108, Gert Peter Rasch za 307 SQN RAF.

(PS0m) samoloty do 1921 skala 1/72 i mniejsze - (kategoria łączona), seniorzy: Przemysław Litewka za RAF BE.2c.

(PS0d) samoloty do 1921 skala 1/48 - (kategoria łączona):nie rozegrano

(PS1m) samoloty śmigłowe skala 1/72 i mniejsze - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Arkadiusz Fiszer za P-47 Thunderbolt, Joanna Wantowska za Mosquito, Krzysztof Pliszka za Me-110, Przemysław Augustyniak za Spitfire, seniorzy: Marcin Strębski za PZL P.7A, Tomasz Opaliński za MQ-9, Andrzej Kosłowski za Spitfire IX, Piotr Dakowski za PZL P.I, Kuba Pionko za Spitfire Mk. IX.

(PS1s) samoloty śmigłowe skala 1/48 - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Joanna Wantowska za P-61, Szymon Gruźlewski za Oxford Mk.I, Kółko modelarskie przy SP 54 za RWD-8, seniorzy: Sariusz Sommerfeld za IAR 80, Artur Oślizło za Spitfire Mk.IX, Radosław Korniluk za Nakajima A6M5 Zero, Andrzej Ligocki za M28 Skytruck. Otto Burghardt za J1N1-S Gekko

(PS1d) samoloty śmigłowe skala 1/32 i 1/24 - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzysztof Pliszka za Corsair F4U, seniorzy: Sławomir Grochmalski za Nieuport 17, Przemysław Litewka za Ansaldo A1 Balilla, Bogdan Żołnierowicz za Supermarine Spitfire Mk.Vb, Artur Oślizło za Albatros D.V.

(PS2m) samoloty odrzutowe skala 1/72 i mniejsze - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzysztof Pliszka za F-15, Szymon Gruźlewski za TS-11, Szymona Wolak za F-16, Seniorzy: Marcin Strembski za AV-8S, Mikołaj Płaczek za SBLim-2A, Kuba Pionko za Fw TL Flitzer.

(PS2s) samoloty odrzutowe skala 1/48 - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Jaś Łabędzki za Avia S-92, seniorzy: Dariusz Dźwigała za F-4, Artur Oślizło za F-14 Tomcat, Błażej Brzeziński za Saab J-35

(PS2d) samoloty odrzutowe skala 1/32 i 1/24 (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Kinga Gałązka za Mig-17, seniorzy: Artur Oślizło za Me-163B

(PSM) śmigłowce wszystkie skale - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Mateusz Jarzembski za Mi-24, Szymon Wolak za EC665, Krzysztof Pliszka za UH-1B, seniorzy: Andrzej Ligocki za Mi-17, Artur Oślizło za Chinook AC-1, Wojciech Sokołowski zaKaman SH-2.

(PSC) samoloty cywilne wszystkie skale - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Joanna Wantowska za Me-108, seniorzy: Grzegorz Mądry za Fokker Spin, Marcin Wawrzynkowski za Boeing B 747, Bogusław Rywak za An-2 Lala1

(PG1) pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1/72 - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzysztof Pliszka za Challenger, Krzysztof Wieleba za E-100, Wojciech Cebo za ISU-152, seniorzy: Marcin Strembski za Panzer I, Piotr Mostowiak BMD-2, Jakub Łagódka za SdKfz 11.

(PG2) pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1/35, 1/48 i większe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Łukasz Stanisławski za 7TP, Krzysztof Wieleba za Panzer IV, Jakub Gotfryd za Pantera, seniorzy: Artur Oślizło za Type2 KA-MI, Dariusz Mierzowiec BMP-2, Wojciech Sokołowski za ZSU-57-2,

(PK1) pojazdy wojskowe kołowe skala 1/72 - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzystof Wieleba za BA-9, Piotr Litewka za Fiat 621, Dominika Sziedel za Kubuś, seniorzy: Andrzej Lis-Kujawski za Diamond Dump Truck, Marcin Wolszczak za Fennek, Sławomir Waszkowski za UAZ 452.

(PK2) pojazdy wojskowe kołowe skala 1/35, 1/48 i większe - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Narulski Maciej za FORD TFC, Szymon Wolak za BA-3, Wieleba Krzysztof za Satghound AA, seniorzy: Witold Wołyniec za Scout car, Oślizło Artur za Rosomak, Jakubczak Piotrek za SCUD.

(PA) Artyleria i urządzenia wojskowe bez własnego napędu wszystkie skale - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Wojciech Jastrzębski za 20mm Flakvierling 38, Jakub Niedziela za 88 raketenwerfer, Krzysztof Pliszka za Flak 8,8cm, Krzysztof Wieleba za QF-25, seniorzy: Tadeusz Gawron za Bofors wz.37, Andrzej Lis-Kujawski za PAK 43/41, Zenon Zborała za ML-20

(PsamO) Cywilne samochody osobowe - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Grech Adam za Subaru Impreza, Róża Bartko-Kozieł za Enzo Ferrari, seniorzy: Jacek Nabiałek za Renault 4CV, Piotr Drozdowski za F1 Red Bull.

(PsamC) Cywilne samochody ciężarowe i pojazdy techniczne - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Kornel Pałaszewski za Heavy Dumper Truck, Dawid Mortka za Wywózka Drewna, seniorzy: Bartłomiej Stawski za Case Vai

(PM) motocykle - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzysztof Pliszka za Honda HFR750, seniorzy: Sławomir Grochmalski za Triumph, Marek Wantowski za Yamaha Vmax, Jarosław Sierko za Kettenkrad.

(PD) dioramy - (junior/senior), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Błażej Korzeniak za Achtung Panzer, Adam Grech za T-34/76, Wiktor Grabiński za Śladami Rzymian, seniorzy: Paweł Jastrzębski za Niemiecki szpital polowy, Witold Wołyniec za Leningrad 1942, Piotr Mostowiak za H-39.

(PSTm) Statki i okręty w skali <1/350 - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Marlena Sołtysińska za Santa Maria, seniorzy: Grzegorz Konopka za Uboot U-4, Wojciech Botwiński za U-96, Marek Filzek za Liberty, Piotr Drozdowski za IJN Musashi.

(PSTd) statki i okręty w skali >1/351 - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: Mirosław Ostrowski za ORP Mazur, Marcin Wawrzynkowski za IJN Yahagi

(PSz) pojazdy szynowe – (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: Janusz Bielewicz za Operacja Dunaj 1968, Piotr Trzciński za Frontowy eszelon, Piotr Mostowiak za Schinenwolf.

(PMin) Modele inne - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Filip Samborski za StarWars Tiefighter, seniorzy: Andrzej Kozłowski za FA-330, Słowamir Grochmalski za T-34/76

(F) figurki - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Filip Samborski za Warhammer Age of Sigmar, seniorzy: Aleksander Połoszczański za Pomnik Manfred von Richthofen, Jarosław Sierko za Polska 1939, Wijciech Botwiński za Templariusz, Jacek Szpuntowisz za Armia krasnoludowa.

(P) popiersia - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: Paweł Szkopek za Flying Tiger, Andrzej Bouder za Saladin.

(FR) freestyle - (kategoria łączona), wyróżnienie otrzymali: juniorzy: Krzysztof Wieleba za San Juan, seniorzy: Wiktor Wołyniec za Sherman, Piotr Drozdowski za Most zwodzony w Darłowie, Wojciech Fras za kościół w Skolwinie, Mikołaj Kozłowski za Hotel

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.