Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wczoraj skończyliśmy na etepie łajt pałer

 

25210525588_7c3851a376_o.jpg

 

Dziś zdjąłem taśmy, ogólnie na plus

 

27299229189_fcf4deb303_o.jpg

 

39076834431_19a4c415bc_o.jpg

 

Tu mniej więcej widać o co chodzi. Jaki ze mnie fotograf każdy wie, a tu jeszcze maksymalny kontrast między samymi kolorami...jak bedzie w jednolitym kolorze będzie lepiej widać. Tu jeszcze przed jakimkolwiek szlifem więc widać ranty.

 

24215772807_db51bfcd46_o.jpg

 

a tu po pierwszym szlifie kontrolnym tysiącem, jak widać trza jeszcze poprawić, ale jest już lepiej

 

25210525718_42cd143659_o.jpg

 

Pułkownik Mitrofanow zarządził przerwę świąteczną, robolstwo rozlazło sie do domów, Zofjia poszła w Miasto, tak więc do Nowego Roku, raczej nic się już tu dziać nie budiet.

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że akwarium zamówione na wymiar. Kontakty! Adresy! Cennik! Podstawa akwarium drewniana czy plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z druta miedzianego 0,1, lepione do kadłuba na BCG, a potem złapane podkładem z puchy, tego oczywiście na fotkach nie widać bo zrobiłem to po cyknięciu fotek Podkład kładziony aero nie łapie tak dobrze. dziś zrobiłem prawą burtę, więc do jutra będzie sobie schło. może wieczorem zacznę wyższy poziom na lewej burcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kartonowców uchodziłem za heretyka, bo uzywałem "plastikowych metod" tu jestem heretykiem bo używam "kartonowych metod". Osobiście uważam że należy stasować SKUTECZNE metody, bez względu na ich pochodzenie. A bycie heretykiem mi nie przeszkadza

Tak więc szczerze polecam uczenie sie u innych i niewybrzydzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i kadłubowych prac nadszedł kres Rewolucyjne bydło doprowadziło co prawda w międzyczasie do przestoju, nie informując na czas o wyjściu taśmy maskującej, ale porządek został przywrócony. Było wiele radości Jutro zacznie się czarna kontrofensywa, a do końca tygodnia powinno sie robić kolorowo.

 

27971042059_250f7e48f2_o.jpg

 

39040885474_b5f3cf666b_o.jpg

 

A tu mniej więcej widać o co chodziło w całym tym taśmowaniu

 

38851540895_46a3b1a14e_o.jpg

 

24880502747_ba419a8063_o.jpg

 

Pułkownik zaobserwował że wraz z nowym godem coś aktywność w dziale okrętowym podupadła, czyżby NIEKTÓRZY przekonali się że lepienie statkUF jest jednak zbyt skomplikowane i podejście na HURAAAA sie nie sprawdza?

 

Vive le Roi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.