Jump to content
Szydercza Gała

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

To maskowanie da wypukłość i wklęsłość naprzemiennych pasów poszycia, tak jak w ruskach. Odcieniami i innymi pierdołami będziemy zajmować sie później

Po co mi kanał? Przeca po to jest relacja nie?

No a myślałem że podkład już był. To teraz chodzi o uwypuklenie paneli?

No więc wczoraj skończyliśmy na etepie łajt pałer

25210525588_7c3851a376_o.jpg

Dziś zdjąłem taśmy, ogólnie na plus

27299229189_fcf4deb303_o.jpg

39076834431_19a4c415bc_o.jpg

Tu mniej więcej widać o co chodzi. Jaki ze mnie fotograf każdy wie, a tu jeszcze maksymalny kontrast między samymi kolorami...jak bedzie w jednolitym kolorze będzie lepiej widać. Tu jeszcze przed jakimkolwiek szlifem więc widać ranty.

24215772807_db51bfcd46_o.jpg

a tu po pierwszym szlifie kontrolnym tysiącem, jak widać trza jeszcze poprawić, ale jest już lepiej

25210525718_42cd143659_o.jpg

Pułkownik Mitrofanow zarządził przerwę świąteczną, robolstwo rozlazło sie do domów, Zofjia poszła w Miasto, tak więc do Nowego Roku, raczej nic się już tu dziać nie budiet.

WIELKIE JOŁ

To teraz to wiem o co chodziło.

A mnie wczoraj zmęczenie dopadło i po 8 już wyrko grzałem. I znowu nici z podkładowania. Najbliższy plan - niedziela.

Żabcia ma juz akFariÓm do plumkania.

25328318568_21c290aac0_b.jpg

Zofjia została w domu wiENc tu posłÓRZę siEM krowOM, dobrOM bo POLSKom

Domyślam się, że akwarium zamówione na wymiar. Kontakty! Adresy! Cennik! Podstawa akwarium drewniana czy plastik?

Akrylex w mieście śledzia ( gdyni dla niewtajemniczonych ) na Łużyckiej. Gablota taka sama jak dwie poprzednie z czarną podstawą z PCV

Z druta miedzianego 0,1, lepione do kadłuba na BCG, a potem złapane podkładem z puchy, tego oczywiście na fotkach nie widać bo zrobiłem to po cyknięciu fotek Podkład kładziony aero nie łapie tak dobrze. dziś zrobiłem prawą burtę, więc do jutra będzie sobie schło. może wieczorem zacznę wyższy poziom na lewej burcie.

Tak to narazie wygląda, trza jeszcze oblecieś 2000, ale to na koniec przed kolorami.

38851626374_94d71db3f3_o.jpg

27784266039_9232397068_o.jpg

U kartonowców uchodziłem za heretyka, bo uzywałem "plastikowych metod" tu jestem heretykiem bo używam "kartonowych metod". Osobiście uważam że należy stasować SKUTECZNE metody, bez względu na ich pochodzenie. A bycie heretykiem mi nie przeszkadza

Tak więc szczerze polecam uczenie sie u innych i niewybrzydzanie

Ale ja tam daleki jestem od inkwizycji. A po drugie to jak ktoś wali tonę blachy na model to to prawie to samo. Tak więc działaj dalej. A jak uzyskałeś takie ładne, "proste" luki?

To akurat jest ELEMENTARNE mój drogi Watsonie... to po prostu pocięta sprężynka, nawinięta na kawałek druta o odpowiedniej średnicy

Sherlocku, tego to się domyśliłem. Ale mnie interesuje jak się to tnie żeby się nie pogięło?

No i kadłubowych prac nadszedł kres Rewolucyjne bydło doprowadziło co prawda w międzyczasie do przestoju, nie informując na czas o wyjściu taśmy maskującej, ale porządek został przywrócony. Było wiele radości Jutro zacznie się czarna kontrofensywa, a do końca tygodnia powinno sie robić kolorowo.

27971042059_250f7e48f2_o.jpg

39040885474_b5f3cf666b_o.jpg

A tu mniej więcej widać o co chodziło w całym tym taśmowaniu

38851540895_46a3b1a14e_o.jpg

24880502747_ba419a8063_o.jpg

Pułkownik zaobserwował że wraz z nowym godem coś aktywność w dziale okrętowym podupadła, czyżby NIEKTÓRZY przekonali się że lepienie statkUF jest jednak zbyt skomplikowane i podejście na HURAAAA sie nie sprawdza?

Vive le Roi

Na szczęście ja to cosik miałem u mnie w Dredzie, choć i tak pewno za mało.

Może pora aby Pułkownik wysłał wolontariuszy do niejakiego Blackmana, Marcina Rogozy i im podobnych?