Jump to content
Szydercza Gała

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

Spóźniony siadam w ostatnim rzędzie i kibicuje, wszak to jednostka floty sojuszniczej. Vive la France/Russie!

PS Fajna fotka Dantona z pięknymi kłębami CO2

Heil Poincaré

A to skąd? Ciapek się już znalazł? Chyba że szuja się na Faszystowskim złomie zadekował coby go Zofija do roboty nie goniła, niegodziwiec jeden.

Jak to skąd??? Z głębin mojego zrytego bereta Ciapek sie nie znajdzie do czasu kiedy wezmę sie za wielkie sprzątanie w jaskini. Pewnie się dziad do czegoś przylepił i znajdzie sie przypadkiem. Ostatnio wsiąkł na prawie pół roku Jakby co moge sobie wydrukować nowego z fotki, ale to ostateczność. W końcu jakby sie stary znalazł zrodziłyby sie problemy moralno-etyczne związane z klonowaniem tożsamością, świadomością itd...... Poczekamy zobaczymy.

No i bebechy pomalowałem, W sumie sztuka dla sztuki, prawie nic nie będzie widać, ale wprawki, ćwiczenia, doświadczenie : bezcenne

38198582831_652d4b112f_o.jpg

Może jutro żabojady zacznOM nitować kadłub

A po co mi, nie zamierzam wywieszać W tamtym czasie żabojady też nie miały tego w planie, w miENtkie kluchy zmienili sie dopiero po zakończeniu Wielkiej Wojny

Paradę równości to se możesz robić na Swoim japońcu, to jest porządny MĘSKI francuski okręt

Myślicie dzisiejszymi kategoriami, a zapominacie że Napoleon rozj..ał 3/4 Europy, W czasie Wielkiej Wojny też 4 lata w okopach wytrzymali, tak mnie sie zdaje że to właśnie ostatecznie złamało ich bojowego ducha, od tamtej pory to juz nie ta sama Armia, ciepłe kluchy o których mówicie.

No i kadłub zanitowany Najpierw Zofjia Ciapka szukała ode spodniej strony przecinarą plazmową, ale w stępce też nie znalazła Chyba pora już oficjalnie zmienić mu status z MIA, na KIA, Jak sie nie znalazł z okazji dzisiejszych generalnych porządków w Jaskini, to już jeno cÓT jakiś mógłby go uratować

26594649599_802d6c3261_o.jpg

Ostatnia fotka wnętrz ( więcej już ich nie zobaczycie ) i gniazd podstawki.

37656057464_ed6187970c_o.jpg

No i już zlepiony:

38370232841_e0fac16fe7_o.jpg

26594649819_401d136f6b_o.jpg

Tera trza wyprowadzić i dodać to co się Chińczykom nie chciało

szacun - a artyleria w "kazamatach" będzie ? jak ja będziesz wpasowywał - ?

z czego korzystasz jako dokumnetacji - szukam o tym pancerniku i mało mam - tylko jakies słabej jakosci foty ?

powodzenia

U Gały jak zwykle pokazówka, jak należy pracować

szacun - a artyleria w "kazamatach" będzie ? jak ja będziesz wpasowywał

Wszystko kwestia odpowiedniej motywacji - jak Pułkownik stanie z pejczem i wyciągnie nagana to chłopaki ze stoczni przecisną te 75tki przez bulaje

czyli nachaj zdziała cuda - byle się juha nie lała za bardzo bo burty upaskudzi

Taka książka, ładne fotki, dobry tekst.

French-Battleships.jpg

Do tego są stoczniowe plany, które kiedyś Francuzi udostępnili za free, a potem zmienili zdanie, Jakby co mam je, jakbys chciał.

ok czyli nie jest zle - książka do mnie jedzie (własnie zamówiłem ::)... - plany stoczniowe powiadasz - czuje że to twoja CZEKA była zaatrudniona w pozyskaniu ale chętnie w ramach wymiany między służbami zrobią mikrofilmy podaj cene

Też mam ą książkę, warto, jest tam dużo więcej A plany były za free więc dawaj maila mi na priv i nie pitol, wieczorem Ci wyślę, są w PDF-ach

Działaj działaj i pokazuj co i jak. Nie ukrywam że moim celem jest lepić różniaste kajki. Jeszcze trochę tych skrzydlatych potworów i może jakiś rura podwodna będzie, tak więc dalej biorę się za podglądanie jak te ulep składać.

W mojej prywatnej skali Danton coraz bardziej z kategorii pocieszny/ciekawy wędruje do fajny. Naprawdę ładny okręt, niezależnie od tego czy po angielsku, francusku itd okręt to ON czy ONA (tzn rodzaju męskiego, żeńskiego ) ;) Na dodatek kiedy książki niszczą mój budżet niczym Wielka Wojna finanse państwa... wypływa kolejna kniga którą wypadałoby nabyć.

Edited by Guest

Odwiedził mnie dziś poCZmiSZCZ, ja wam mówię, to z gruntu ZŁY człowiek jest, ciągle mnie jakieś dziwne rzeczy przynosi

38423799061_4cd14a0923_o.jpg

Tu widać że pomimo zaledwie 2 lat różnicy, chOpcy nie grali w tej samej lidze, było nie było to jest tylko krążownik, co z tego że liniowy

26647592039_95db6158e1_o.jpg

A żabi knypel pozalewany glutem, od jutra bENdEM go piłował

Vive le Roi

ooo Gała jak masz takiego poczMISTRZA to jak zawita z kolejną dłubanką to bez browara się nie obejdzie

...to jest tylko krążownik, co z tego że liniowy

może i tylko krążownik ale historia dowiodła że i tak niezły twardziel i zaganiacz

Porządny poCZmiSZCZ, bo nie próbował wcisnąć pudła do krzynki.

Niestety u mnie nie był tak porzONdny i pudełko z pokładem drewnianym do Cesarewicza starał się złożyć na pół. Na szczęści się mu nie udało.

Ale cię małe chińskie ludziki rozpieszczajOM. A myślałem że kaiserowskich złomów nie lepisz?