Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, czy inaczej szykuje się jakiś mega fajny kamuflaż. Nie rozumiem tylko, czemu na części podwodnej ,_)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego kamuflażu, bo Danton takowego nigdy sie nie dorobił. Mój jest jeszcze przedwojenny, nie mam informacji na temat kiedy dokładnie przemalowali dno z zielonego na czerwone, ale nastapiło to gdzieś pomiedzy 1911 a 1914. Zdecyduje sie potem na kiedy ma byc mój, byle przed kominami, bo tam jest jedyna rożnica

Taki tu ostatnio grobowiec że nawet nie zaglądałem ostatnie dwa dni Amerykańce testowali różne dziwaczne koncepcje kamo pod koniec Wielkiej Wojny, jak choćby ten szlaczkowy.

W tym tygodniu sie obijam, nie chce mi się kafelków fukać

 

Z waszych wypowiedzi bije niezrozumienie koncepcji Nikt nie pytał, więc założyłem że dla wszystkich jest jasne co ja tu robię.... wychodzi na to że założenie było błędne To nic innego jak po porstu podział blach kadłuba. coś jak w Kicie i Bezszumnym, tylko mniej łapatoligicznie, nie olejami, a w warstwie podkładu. Tamte były zdrowo zaciurane w części podwodnej, więc nie miało sensu robienie tego tam. Ten tutaj żabol bedzie mniej zafafluniony, a poza tym to dno jest wielkie i bez tego byłoby smutne jak dupa węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, przebrnąłem... Gała, tak tylko mówię, niedawno u mnie w robocie, kojarzonej w całej Polszy z Leśną Górą, otwarli pewien oddział... Jesteś świetnym materiałem na Ordynatora

Ale, tak na marginesie, do bani ta Twoja OCHRANA... Ciapek paszoł w pizdiet', a oni nic???? Czas na zmianę systemu chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z waszych wypowiedzi bije niezrozumienie koncepcji

 

Ja bym nazwał to dystansem do bezkrytycznego kafelkowania wyrażonego w postaci żarcików ,-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, ale na tym twoim oddziale raczej nie pozwoliliby mi sie bawić ostrymi przedmiotami, nie wspominając o wąchaniu chemii wszelakiej.... co prawda maja w zamian niezłe prochy

Myślę że Ciapenty osiągnął szczyt swojej kariery i usunął się w cień w odpowiednim momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,kolegów,, Obserwuję wasze poczynania a szczególnie szyderczego i mam małe pytanko ( sorki że w tym dziale ) do was bo modele macie pierwsza klasa a mianowicie ; czym ,,brudzicie,, drewniane pokłady ? Robię grafa spee kadłub umaziałem a pokład mam z mk i jakiś taki czysty- zgroza.Możecie coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw wysycam jakimś lakierem, żeby farby nie pił (może być Sido) a potem przecieram brydnym rozcieńczalnikiem (bo na miano łosza to nie zasługuje) w kolorze van dyke brown. Można toto jeszcze posmyrać pędzlem dla zróżnicowania odcienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Ciapenty osiągnął szczyt swojej kariery i usunął się w cień w odpowiednim momencie

Pozazdrościłeś Ciapkowi jego mołojeckiej sławy i sam go zlikwidowałeś.

Pokazuj co zmalowałeś.

Oj tam oj tam Mareczku, on po prostu popełnił samobójstwo... SZCZelając sobie w poltylicę... 3 razy

Rewolucja bez ofiar, to nie rewolucja

A tak z ciekawości, jak tam kafelki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.