Jump to content
Szydercza Gała

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

Kajzerowskie jak najbardziej, planowałem se nawet kiedyś cały Ostasien Geshwader SZCZelić

Co by nie było że Jak Ciapka niema to od razu zastój, marazm i późne średniowiecze Wystrugałem stępki co się HB zapomniało, albo olało, bo w sumie kto by się przemował

Ale najpierw rzeczy ważne. Chciałbym w tym miejscu oficjalnie podziękować firmie MASTER za zasponsorowanie działań Pułkownika Mitrofanowa w tym wątku i zapewne kilku następnych

38550604581_dc6185924a_o.jpg

No a nasz żabol chwilowo wygląda tak:

37834517104_cc6e3f0d3c_o.jpg

37662828425_9287d20754_o.jpg

Do tego dojdą jeszcze stępki przechyłowe. O tych już nasi przyjaciele, co chodzą do góry nogami, nie zapomnieli

WIELKIE JOŁ

W każdym razie postaram się nie zmarnować Krzysiu to raczej Ty mi będziesz opowiadał jak toto polutować A jak nie, to polepię glutem jak wszystko. Glut to remedium na większość bolączek, zupełnie jak czarny silikon

Ja niestety nie wiedziałem że Master robić takie cosie. Kupiłem więc sobie pręty mosiężne o różnych przekrojach. Potem pocienkociłem końcówki. Główny masz lekko okrągłym pilnikiem wypiłowałem tam gdzie poprzeczne miały być. Na kawałku panelu sufitowego (takiego z podwieszanych sufitów) powbijałem sobie szpilki dla zamocowania prętów w odpowiednich pozycjach, potem pasta lutownicza na złączu i potraktowane palnikiem gazowym. Ten panel trochę śmierdział, ale się nie pali. Nic lepszego pod ręką nie było.

Juz prawie, już tuż tuż Sie okaże po kolejnym siku czarnym mazidłem. W pewnych kręgach uznano że moja poprzednia robocza podstawka jest już zbyt mocno obesrana różnymi specyfikami, w związku z tym Pułkownik zarządził do..... tfu, zmianę zarządził

26932900099_35d1b8e38f_o.jpg

38676516462_f36f69e5a0_o.jpg

wsię stEMpki na pozycjach

26932900429_6a1c936023_o.jpg

WIELKIE JOŁ

Ciapek widzę poszedł w długą po całości

Paczam, paczam i notuję.

Łajba na podstawku przykrENcona czy tylko siła grawitacji trzyma jOM na palikach?

PrzykrENcona, idea jest taka że manipulujesz modelem bez macania Jak zwykle sparawdzona w wielu bojach śrÓPka M5

... moja poprzednia robocza podstawka jest już zbyt mocno obesrana różnymi specyfikami, w związku z tym Pułkownik zarządził do..... tfu, zmianę zarządził ....

podstawka gustowna jak zwykle...

ZoFija coś dziwnie wesoła na fakt że chOp dał długOM w świat --> Hata wolna to se moRZe tera posFawolić

Mnie bojcami straszy a tu progres też nie ekstremalnie duży.

Trzeba będzie chyba zastEMpczego chłopa Zofiji znaleźć, bo wygląda na to żę Ciapek z MIA mienił status na KIA.

Progres jet kosmiczy, tylko niezbyt widoczny powoli zbliżam sie do kolejnego etapu konSZtruowania kadłuba. JUz tuż tuż i bENdę robił okapniki nad bulajami i smarował poszycie

37929513005_e0d3a30aff_o.jpg

27039919269_89e140e658_o.jpg

A co mialo na celu mazianie tą czarna farbOM? Bo mi się zdaje że szara jest lepsza do wychwytywania błENdUFF szpachlowania, ale nie naciskam.

Jak mawiał mój koleSZka dawno temu: dobrze mówisz, wydaje Ci się To czarny podkład alclada i ja bardzo lubie używać go kontroli powierzchni, tym badziej że i tak potem cały będzie nim pomalowany

Teraz, z tymi plamami, to on wygląda jak MUĆKAAA a nie ZIABAAA.

Planujesz odtwarzać (w sensie malować) płyty poszycia?

Pozdrawiam, Marek

Witaj ponownie O Wielki . Czy Ciapek się odnalazł? Bo widząc zmartwiona Zofije aż zaCZelem go szukać wirtualnie i prawdopodobnie zagubił się przy " Wielkim Cycu" gdyż tam był ostatnio widziany. ( wraz z nadobna Sofija)

ZIABAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Zczerniała mi moja ziaba, nie wiem co żarła, ale najwyraźniej nie posłużyło

27143916329_1a09ce7628_o.jpg

27143916429_edb65e9ea2_o.jpg

Chińczyki zrobiły barbetę 240-tek i sponson na burcie jako 2 elementy ale dałem rade wyprowadzić bezśladowo

38034117275_cb43a85a1d_o.jpg

25048897148_43e5e269e6_o.jpg

Na ten weekend hasło brzmi okapniki..... dużo okapników

No i po wieczornych wyklejankach przyjdzie teraz czas próby.... jutro to psiknę i sie zobaczy

38153284525_9d0937f11e_o.jpg

38323182724_4c62be30f3_o.jpg

38153285285_74afd3a7ba_o.jpg

chyba powinieneś stworzyć program "buduj z Gała" czekam na wiecej i chyba zacznę w cichości sam budować Dantona na twe podobieństwo czy to ma maskowanie ma dać różne odcienie płyt pancernych ? sorry za pytanie laika