Skocz do zawartości

Przenicowany Świat - Front 47


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

Małe uzupełnienie zwiadu. Ruski "Sentinel" - super komputer.

Stworzył pierwszego bojowego robota na modyfikacji planów wykradzionych z Unijnego "Skynetu".

Na razie na silniku spalinowym

 

mGoqdcV.jpg

mgBD9Wr.jpg

m3QCiZp.jpg

CkDg9Uk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie zwiadu. Ruski "Sentinel" - super komputer.

Stworzył pierwszego bojowego robota na modyfikacji planów wykradzionych z Unijnego "Skynetu".

Na razie na silniku spalinowym /quote]

 

to zwykły bot strażniczy, stacjonarny rzekłbym, typu "pająk", dość powolny. Amerykanie z Majestic12 wycofali je po 2060 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zwykły bot strażniczy, stacjonarny rzekłbym, typu "pająk", dość powolny. Amerykanie z Majestic12 wycofali je po 2060 roku.

 

Hmmmm może i tak, ale taki pyrtek w wąwozie z takim kadzidełkiem na grzbiecie nie jednego nawróci na wiarę Putinowską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułożenie gwiazdy sugeruje, że zasobnik wkleiłeś do góry nogami. Czy tak ma być?

 

Hmmmm. też się nad tym zastanawiałem i tu raczej powinni się wypowiedzieć jakiś znawcy, ponieważ może to być babol w modelu.

Z tego co widziałem na fotkach, zasobniki w tych kar. 12,7mm były montowane z prawej lub lewej strony ale taśma z nabojami zawsze podawana z góry zasobnika, więc wklejony dobrze a znaczek gwiazdy wyciśnięty w pojemniku w który wkleja się pokrywa więc teoretycznie nie mam wpływu na ten znaczek. Chociaż zawsze można go usunąć lub poszukać innego zasobnika co też już uczyniłem i zostanie wymieniony.

 

Panowie to planeta Industria z swoim "Przenicowanym Światem" tu wszystko może się zdarzyć, i jeżeli nie wydarzy się nic złego ( utrata ręki lub wzroku ) i temat będzie was ciekawił to zaprezentuję wam fabrykę robotów i cyborgów Alberta Einsteina albo szarże kawalerii polskiej na jakiegoś mecha ( mecha jeszcze nie zdobyłem więc nie wiem jaki to będzie, czy AT-AT czy jakiś olbrzym z warhammera 40000 )

 

Suma sumarum, zakończeniem tematu będzie "Dzień Sądu z Terminatora" zestaw modeli sobie już płynie

 

Ale to nie znaczy, że nie będę się starał i odwalał jakąś kaszane, pozwolę sobie tylko na własną interpretację kolorów umundurowania i broni jaką będą mieli moi figuranci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokrak Nóżki z czego pozyskałeś?

 

To są nogi z jakiegoś mecha z Warhammera

 

Nie ma co ukrywać i może się to komuś przydać. Ale zawsze znajdzie się ktoś i powie, że to nie ta skala, ale sami oceńcie.

 

Osobiście zawsze korzystam z gier bitewnych typu Warhammer

 

Główki w maskach p.gaz lub bez, zwierzaki, dłonie, skrzynie, czy nawet koszyki z rzywnością itd. można to zresztą zauważyć w moich pracach np.

 

Kot, szczury, główka truposza, komputer i sterownik klap włazu, zmutowany pająk oraz Karasie w "Czyścicielach" to wszystko z gier z skali 28mm.

 

IN0Ue2b.jpg?1

 

W "Dzielnicy obiecanej" głowa "Ducha". dłoń z licznikiem Geigera, łuk, kruki tak samo skala 28mm

 

AG4TD6M.jpg

PYbCoca.jpg

 

W "Trylogii Stalkera" mutant wychodzący z boku świni, stosy czaszek, głowa mutanta z podziemi, komputer, czarnobylce koło wraku tak samo to wszystko skala 28mm.

 

A to jest początek łączenia skali 28mm i 1/35

 

MHFpfSe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająka przenicowałem, szpiegów przykurzyłem, pieńki posadziłem, speedera rozbiłem.

 

Jeszcze siateczkę w wąwozie rozpiąć trzeba, lasek posadzić no i gałęzie z listowiem, ogólnie trzeba zagęścić ten las.

 

A na razie wygląda to tak

 

Asz8snO.jpg

iqtLTAz.jpg

vawXWZB.jpg

dF0DJWf.jpg

9uAEiEG.jpg

AZQTd2O.jpg

0IOV7oE.jpg

wdmNH0T.jpg

UNr7UCi.jpg

QT5lLul.jpg

aEWVCRN.jpg

ZWo0Rdn.jpg

k1XnxRv.jpg

T8mTh82.jpg

v15j5aS.jpg

1BogilU.jpg

vyLO2Dw.jpg

PULjWuE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokrak Nóżki z czego pozyskałeś?

 

To są nogi z jakiegoś mecha z Warhammera

 

To jest zestaw alternatywnych elementów firmy Spellcrow, moją też inne zamienne elementy do pojazdów z Warhammera:

http://www.spellcrow.com/pajecze-cybernogi-p-446.html

 

Modele super, podobają mi się takie klimaty . Jeżeli się da to może spróbuj nawiercić otwory w rurach wydechowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To są nogi z jakiegoś mecha z Warhammera

 

To jest zestaw alternatywnych elementów firmy Spellcrow, moją też inne zamienne elementy do pojazdów z Warhammera:

http://www.spellcrow.com/pajecze-cybernogi-p-446.html

 

Modele super, podobają mi się takie klimaty . Jeżeli się da to może spróbuj nawiercić otwory w rurach wydechowych.

 

Ooooo super, teraz już wiem co to za zestaw, Kiedyś kupiłem na allegro całą skrzynkę po butach rozmaitych wyprasek z częściami i nie miałem pojęcia co do czego ale fajnie się je wykorzystuje.

 

Dzięki za link, już mam pomysł na wieżyczki z tej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czas pokazać jakie zmiany nastąpiły i chyba zakończyć pracę nad "Front 47 - Wąwóz"

Wrzucam kilka fotek a resztę pokaże w galerii.

 

Już czeka w kolejce "Front 47 - Ruingerg" a nie będzie łatwo ale za to ciekawie

 

op6zC5d.jpg

 

9PHorV8.jpg

 

ZE7ESxB.jpg

 

lWz8qxp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj może jeszcze trochę metalowych śmieci, przy rozbitym ścigaczu. Po takiej kolizji nie byłby w jednym kawałku chyba. Drzewo od tamtej strony odarłeś z kory?

 

 

Pnie z siatką góra czy dół są bez kory to takie dziwne sf. drzewa i nie obierałem bo takie były, mogę bardziej przyciemnić i mchu posadzić żeby wyglądały na stare ale nie wiem czy nie będą za liche żeby ścigacza złapać.

 

Lotki tam się walają i można cosik blach dołożyć ale nie za dużo bo rozwalając ścigacz zabił bym pilota a w końcu miał być złapany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wtrącić swoje pińć groszy to ten krab nie pasuje mi trochę z tego względu, że niby ma wielka rurę wydechową, a tak właściwie to nigdzie nie ma żadnego silnika

 

Caly korpus jest silnikiem, przejzyj watek to zobaczysz ze to silnik z nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem wiem, nie widziałem innej opcji, ale czy ten silnik nie jest za mały do takiego ciężaru? I jeszcze te rury wydechowe, w moim przekonaniu, są duże jak na taki silnik.

Gdyby się czepiać, to tak mały silnik, nawet gdyby uciągnął taki ciężar - nogi, działko, paliwo - to pewnie nie wydzielałby tak dużo spalin by ładować tam takie wielkie rury...ale to wiesz patrząc realnie na całość konstrukcji. Zwyczajnie mi nie pasują proporcje całej konstrukcji.

 

PS no i jeszcze jedna sprawa, przewierć otwory w tych rurach by nie były takie zalepione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega skleja Tie fightery i o silniki sie nie martwi a o malego pajaka juz tak. Nieladnie

 

UyvM9Hg.jpg

 

A wystarczy napisac, ze brzydal.

To jest dzial sf. I "Przenicowany Swiat" , nie mam zielonego pojecia na jakim paliwie tam pomykaja, dla mnie moze to byc nawet woda z chlodzenia reaktorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy soviecki specnaz informował sztab o przechwyceniu germańskiego szpiega i zbliżającym się ataku na leżące na północy miasto "Ruinberg"

 

Południowe zaminowane świerkowe granice przekraczał już III ciężki Legion gen. von Gustava Kruppa.

 

Tak rozpoczyna się kolejna praca z serii:

 

" Przenicowany Świat - Front 47 - Świerkowa Granica "

 

Model przewodni to pojazd saperski Krupp Raumer S w skali 1/35 firmy Takom plus kilka figurek i może coś jeszcze, ale to uzależnione jest wielkością dioramy jaka wyjdzie, bo sam pojazd jest ogromny.

Na razie nawet dla mnie to zagadka

 

291cb21ae19a2ad5gen.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.