Jump to content

RPG - nowa firma, nowy T - 80

gorlock
 Share

Recommended Posts

Ciekawe czy w ogóle będzie ten model dostępny w Polskich sklepach. Oby nie był efemerydą, jak T-80 z Xact. Grafiki zaostrzają apetyt.

Też od razu na myśl przyszła mi firma Xact. Ciekawie wystartowali były dosyć interesujące zapowiedzi i słuch po nich zaginął a wielka szkoda, że na dwóch zestawach się skończyło. Dostępność też była na zasadzie kupuj jak zestaw się ukarze bo później nic z tego.

• 4 months later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Miedzy modelami pojazdow RPG wypuszcza serie zywicznych dodatkow do swoich (rosyjskich pojazdow) modeli , mam  dwa zestawy ,czolgista + oporzadzenie piechura , ladny odlew 

RPG MODEL UP-35014 Modern Russian Tank commander (resin material) 1/35 1/35 Modern Russian Armoured Vehicles Stowage Set

Pozostale zestawy to:

RPG MODEL UP-35012 Modern Russian machine gunner (resin material) 1/35RPG MODEL UP-35018 Modern Russian Smoke Discharger Empty X12 1/35RPG MODEL UP-35010 Wrapped in Russian Army Chariots Type A ( resin material ) 1/35RPG MODEL UP-35015 WORKABLE TRACK FOR T-80, T-90 FAMILY 1/35

• 2 weeks later...
W dniu 30.11.2021 o 17:51, Kowalec222 napisał:

Ja poczekam jak pojawi się w innych sklepach może będzie trochę taniej.

W Exito jest tanszy choc nie wiele, gdybys zamawial to popros obsluge aby ci sprawdzili zawartosc , w moim brakuje kalkomani, blach , sprezynek do zawiedzenia, masek do malowania szyb. Dzwonilem juz do sklepu Mojehobby i czekam na odpowiedz, jesli jej nie bedzie dzisial to odsylam model nazad.

2 godziny temu, Kowalec222 napisał:

Przy produkcie nie ma takiej informacji więc powinny być kompletne.

Rozmawialem  przed przed 30 minutami z obsluga sklepu w sprawie brakujacych rzeczy i powiedziano mi iz posiadaja tylko 1 model ktory tez jest wybrakowany i wtedy zadalem to samo pytanie  i wtedy uslyszalem ze musze czekac na odpowiedz do poniedzialku bo wtedy okaze sie czy jest mozliwosc sciagniecia brakujacych czesci.a jesli nie to czy ja moge poczekac na nastepna dostawe !!! Na stronie sklepu w rubryce o zwrotach jest napisane iz mam prawo do 12 dni zwrocic towar dlatego nie bede czekal tylko w poniedzialek  odesle model nazad. Dobre pytanie co sprzedawaja ? 

Edited by bulik58

1 godzinę temu, Kowalec222 napisał:

No to lipa, pytanie czy egzemplarze, które posiadają w innych sklepach też mają takie braki? 

Wszystko jest mozliwe,  ja czekam do poniedzialku rana i wtedy zadecyduje , ale czekac na nastepna partie z wybrakowanym modelem nie bede . Chyba ze sprzedaja modele ktorych w obecnej chwili nie maja w magazynie , a po wplacie pieniazkow otrzymasz informacje ,, Obecnie nie mamy tego modelu w magazynie , przepraszamy za bledna informacje.... itd itd  podobna  informacje otrzymalem z innego sklepu modelarskiego gdzie zakupilem model Maz 537 KET-T ktory byl oznaczony jako dostepny.  Skonczylo sie na 2 tygodniach czekania. 

Edited by bulik58

Masz sie dobrze gratulacje  👍 ,ale i u mnie bylo w nocy hokus pokus gdyz rano o 8.00 mialem email iz brakujace rzeczy sa i w poniedzialek wysylaja . Cuda sie dzieja panoczku na swiecie , czego nie bylo wieczorem to rano juz jest 😂 starzykowie mowili iz cuda to w Betlejem , a tu prosze w Wieliczce rownierz .