Jump to content
DamianosPL

SA 330 PUMA Heller 1/72

Recommended Posts

Woooow!

Poraził mnie Kolega swoją twórczością Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania

Poprzednicy chyba napisali wszystko co trzeba, a co niektórym to i mowę odebrało

Od siebie dodam że malowaniem oszklenia to rozwaliłeś system od środka, całkowicie nowe i świeże podejście do tematu

Chyba z tydzień będę się ogarniał zanim ogarnę się na tyle by wrócić do modelowania

Galeria w której są zdjęcia, na jednolitym tle

Przepraszam bardzo, ale jednolite tło (biały lub czarny brystol w formacie A0) to jakieś 5 złociszów a więc pucha farby. Całkowicie zbędny wydatek, lepiej kupić farbę.

Jak jest koniec, to jest galeria.

Żeby Kolega nie czół się samotnie w "Galerii" to proponuję powyciągać swoje najstarsze ulepy i też zamieścić w galerii. Tak żebyśmy wszyscy "dostrzegli" swoje początki.

Oj, może być ciekawie

Przepraszam bardzo, ale jednolite tło (biały lub czarny brystol w formacie A0) to jakieś 5 złociszów a więc pucha farby. Całkowicie zbędny wydatek, lepiej kupić farbę.

Kolega będzie miał jeszcze tysiące momentów, kiedy będzie musiał dokonać wyboru, czy kupić emalie Humbrola, czy tło z bristolu A0.

Pewnie przydatniejsze okażą się farby.

Żeby Kolega nie czół się samotnie w "Galerii" to proponuję powyciągać swoje najstarsze ulepy i też zamieścić w galerii. Tak żebyśmy wszyscy "dostrzegli" swoje początki.

Oj, może być ciekawie

Zapraszam bardzo, zawsze można pooglądać moje ulepy w moim portfolio, link w podpisie.

Modele są tam poukładane, według kolejności ukończenia.

zawsze można pooglądać moje ulepy w moim portfolio,

Eeee..... Szału nie ma

Kalki równo położone ( na plus to że się srebrzą) oszklenie wymalowane równo. Punto w wersji cabrio - dobry pomysł, a statysta na noszach całkiem, całkiem.

Sorry, ale się Kolega nie przebił na pierwszą pozycję

Najbardziej wymiata kompresor -ok 2,0 na starcie musi ostro wiać

Czysto bez smug,kalki prosto, oszklenie nie ubabrane farbą.NUDA

Kalki równo położone ( na plus to że się srebrzą)

Srebrzą się jak najbardziej.

Kalki położone prosto na matowe farbki, bez lakieru. O tym że kładzie się je na połysk, powiedzieli mi koledzy po galerii tego modelu.

Na kompresor nie było mnie stać, więc wymyśliłem sobie taki. I byłem z niego zadowolony, zdawał swój egzamin na +4. A dlatego tylko na +4 że jego pojemność była za mała. Jak by był większe było by +5!

Czysto bez smug,kalki prosto, oszklenie nie ubabrane farbą.NUDA

Rzeczywiście nudno

Dobra już nie zaśmiecam koledze wątku.

Matulu...

Nikt nie sygnalizował, że jest coś takiego, co się nazywa "maski" na szklarnię w modelach?

PS. Vive La France :-)

Wszedłem do tego tematu od "du.. strony", bo od ostatniej. I tak czytam te komentarze o innowacyjnym podejściu i w ogóle. I tak myślę, że "no, uda się coś nowego ogarnąć". Ale jak wszedłem stronę wcześniej i zobaczyłem ten śmigłowiec... No to rzeczywiście innowacyjne podejście do tematu. Zdjęcie numer 3 mnie naprawdę urzekło. Jestem pod ciężkim wrażeniem... I chyba jednak sobie przedłużę jeszcze o jakiś czas przerwę w modelarstwie. ;)

... I chyba jednak sobie przedłużę jeszcze o jakiś czas przerwę w modelarstwie. ;)

Nie rób scen, tylko dioramki

Może inne warsztaty jednak cię zachęcą