Skocz do zawartości

SA 330 PUMA Heller 1/72


DamianosPL

Rekomendowane odpowiedzi

Woooow!

Poraził mnie Kolega swoją twórczością Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania

 

Poprzednicy chyba napisali wszystko co trzeba, a co niektórym to i mowę odebrało

 

Od siebie dodam że malowaniem oszklenia to rozwaliłeś system od środka, całkowicie nowe i świeże podejście do tematu

Chyba z tydzień będę się ogarniał zanim ogarnę się na tyle by wrócić do modelowania

 

Galeria w której są zdjęcia, na jednolitym tle

 

Przepraszam bardzo, ale jednolite tło (biały lub czarny brystol w formacie A0) to jakieś 5 złociszów a więc pucha farby. Całkowicie zbędny wydatek, lepiej kupić farbę.

 

Jak jest koniec, to jest galeria.

 

Żeby Kolega nie czół się samotnie w "Galerii" to proponuję powyciągać swoje najstarsze ulepy i też zamieścić w galerii. Tak żebyśmy wszyscy "dostrzegli" swoje początki.

Oj, może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Przepraszam bardzo, ale jednolite tło (biały lub czarny brystol w formacie A0) to jakieś 5 złociszów a więc pucha farby. Całkowicie zbędny wydatek, lepiej kupić farbę.

 

Kolega będzie miał jeszcze tysiące momentów, kiedy będzie musiał dokonać wyboru, czy kupić emalie Humbrola, czy tło z bristolu A0.

Pewnie przydatniejsze okażą się farby.

 

Żeby Kolega nie czół się samotnie w "Galerii" to proponuję powyciągać swoje najstarsze ulepy i też zamieścić w galerii. Tak żebyśmy wszyscy "dostrzegli" swoje początki.

Oj, może być ciekawie

Zapraszam bardzo, zawsze można pooglądać moje ulepy w moim portfolio, link w podpisie.

Modele są tam poukładane, według kolejności ukończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można pooglądać moje ulepy w moim portfolio,

 

Eeee..... Szału nie ma

 

Kalki równo położone ( na plus to że się srebrzą) oszklenie wymalowane równo. Punto w wersji cabrio - dobry pomysł, a statysta na noszach całkiem, całkiem.

Sorry, ale się Kolega nie przebił na pierwszą pozycję

Najbardziej wymiata kompresor -ok 2,0 na starcie musi ostro wiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Kalki równo położone ( na plus to że się srebrzą)

Srebrzą się jak najbardziej.

Kalki położone prosto na matowe farbki, bez lakieru. O tym że kładzie się je na połysk, powiedzieli mi koledzy po galerii tego modelu.

Na kompresor nie było mnie stać, więc wymyśliłem sobie taki. I byłem z niego zadowolony, zdawał swój egzamin na +4. A dlatego tylko na +4 że jego pojemność była za mała. Jak by był większe było by +5!

 

Czysto bez smug,kalki prosto, oszklenie nie ubabrane farbą.NUDA

Rzeczywiście nudno

 

Dobra już nie zaśmiecam koledze wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wszedłem do tego tematu od "du.. strony", bo od ostatniej. I tak czytam te komentarze o innowacyjnym podejściu i w ogóle. I tak myślę, że "no, uda się coś nowego ogarnąć". Ale jak wszedłem stronę wcześniej i zobaczyłem ten śmigłowiec... No to rzeczywiście innowacyjne podejście do tematu. Zdjęcie numer 3 mnie naprawdę urzekło. Jestem pod ciężkim wrażeniem... I chyba jednak sobie przedłużę jeszcze o jakiś czas przerwę w modelarstwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.