Skocz do zawartości

Italian Heavy Cruiser Pola, Bismarck, itp.


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem styczności z modelami Hobby Bossa, ale patrząc po fotkach wygląda dobrze. Cena w zasadzie jest śmieszna, więc myślę że na pierwszy model powinno być ok. Nie wiem tylko czy są jakieś lepsze zestawy blach, ponieważ na szybko udało mi się znaleźć jedynie takie coś

https://www.scalemates.com/kits/bigblueboy-35050-railing-italian-heavy-cruiser-pola--1208126

Wydaje mi się, że na początek ten model i ten minimalistyczny zestaw blach powinien wystarczyć, ale może niech się jeszcze wypowiedzią bardziej doświadczeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patrząc globalnie to zaczęli Japonce w Chinach.. :mrgreen:

Idąc tym tropem bardzo dobre 350-tki japońskie, głównie krążowniki robi tamka. Skleja się rewelacyjnie, można ale nie trzeba nic dodawać. 

Z niszczycieli IJN w 350 to hasagawa. Są zestawy super detail z lufami i blachami gdzie nic nie trzeba dodawać. Też pasuje wszystko jak lego. Przy obu firmach odstrasza jedynie cena. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pola to kupsztal jakich mało, omijaj z daleka. Jak chcecie LEGO to w 350  w japońcach Tamka i Hawa, a we wszystkim innym Dragon. Trumpki I hobby bossy tylko te najnowsze, a i to z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
W dniu 14.07.2019 o 23:26, chudyhunter napisał:

Jest coś co konkretnie Cię interesuje? Łodzie podwodne, pancerniki, krążowniki, niszczyciele? Chcesz też mieć do tego zestaw blach? 

Łodzie podwodne mnie najmniej interesują. Okres to II wojna światowa i czasy współczesne, ale z naciskiem na II wś.

Oczywiście jak będę kupował to model + zestaw blach.

W dniu 15.07.2019 o 01:03, Szydercza Gała napisał:

Ta Pola to kupsztal jakich mało, omijaj z daleka. Jak chcecie LEGO to w 350  w japońcach Tamka i Hawa, a we wszystkim innym Dragon. Trumpki I hobby bossy tylko te najnowsze, a i to z przymrużeniem oka.

Dzięki.

Myślałem też o "Bismarck'u w 1:350 z Tamiya" oraz "Bismarck Flyhawk 1:700" ale nie mogę znaleźć blaszek do niego.

W ostateczności jest też "Italian Navy Battleship RN Roma 1:700 Trumpeter".

Ale bardziej ciągnie mnie do Bismarcka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bismarck mówisz toz to ulubiony okręt Galy :haha:

Jak czujesz się na siłach to czemu nie ja jakoś ciągle nie mogę się złamać i porwać na takiego potwora 

http://www.kfs-miniatures.com/1-700-german-battleship-bismarck-1941-flyhawk-model/

 

Chudy zaraz Ci tu wynajdzie jakiś z milionem blaszek ful wypas delux 

Edytowane przez Bartosz.B
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą jak już brać Flajhołka to na mega super duper hiper wypasie. Plus jest taki że składa się go jak klocki Lego, więc odpada rzeźbienie, dorabianie itp. Części jest pierdyliard, ale lepiej mieć więcej i nie wykorzystać, niż mieć za mało i wydawać kasę na dodatki. Cena 200 zł jak za taki zestaw, to prawie jak za darmo. Przykładowy trumpeter z takim zestawem by kosztował 300, a może i nawet 400 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jawkers napisał:

Jak za tak nie duże pieniądze można mieć aż tyle i dobrą jakość, to wolę ten model kupić, niż inny i jeszcze nie muszę szukać dodatków.

Dokładnie!

Jak zrobisz sobie Flajhołka, to już nie będziesz chciał nic innego i jeszcze wyjdzie na to, że jeszcze zakochasz się w okrętach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to tutaj masz link

https://www.ebay.pl/itm/Flyhawk-FH1132S-1-700-German-Battleship-Bismarck-1941/263977530954?hash=item3d7649764a:g:M~8AAOSwEbhbuSZI

Taniej raczej nie znajdziesz. Sprzedawca sprawdzony, trochę rzeczy juz od niego brałem przez ostatni rok i nigdy nie czekałem dłużej niż 19 dni na przesyłkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.