Skocz do zawartości

"Aringhe mediterranee" di Gioia del Colle - F-104S, Hasegawa, 1/72


abtb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D,

dziś do obiadu:

"Śledź śródziemnomorski" z 12 grupy 36 Eskadry Myśliwskiej, lotnisko im. Antonio Ramireza w Gioia del Colle, 1978r, Włochy

4w8stnN.jpg

nRWMio4.jpg

UWW2JZ0.jpg

M18g8de.jpg

T7kjzXn.jpg

5sGtbaX.jpg

Yg51kVK.jpg

6a02Fpb.jpg

OKjk68S.jpg

NYt4mUs.jpg

vZZUIMi.jpg

krdN3B2.jpg

HpNfYyV.jpg

LpXYHp4.jpg

5EYpaZF.jpg

gpAWiYi.jpg

HeMACqt.jpg

UaZsV7g.jpg

I w związku z tym, że na forum zawitała nowa tradycja robienia fotek od "tej" strony to se cykłem jedną, pamiątkową

MOnnSke.jpg

 Smacznego!

:odlot:

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kamo samolotu którego w zasadzie nie lubię. Mam dużą słabość do zielono-szarego kamuflażu, więc patrzę nieco przez palce na drobne niedoskonałości.
Ładnie, starannie pomalowany model, ale brakuje mi jakiegoś nieco bardziej wyrazistego zróżnicowania powierzchni lakierniczej. I nie mówię o weatheringu czy brudzie.
Druga sprawa to uzbrojenie: wygląda bardzo dziewiczo, aż prosi się o odrobinę zróżnicowania, jakiegoś panelingu (tak, robi się to także na rakietach) czy cuś. Troszkę te rakiety odstają od samego modelu.
No i jeszcze spód: znowu dziewica i brak śladów użytkowania. A tam to już jest brudno i nie ma bata żeby jakiś śladów nie było.
Tak czy inaczej, model fajny, pieści wzrok, ale trochę plusów ujemnych też dostrzegam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie :szampan1:

20 godzin temu, Bengal napisał:

Czyżby rodzina śledzi się powiększała ?

Tak jak pisałem w pierwszej "śledziowej" galerii - śledź w pojedynkę nie pływa :wink:

20 godzin temu, Xmen napisał:

Jeszcze dwa i kolekcja na "Babarybę" gotowa.

Taki jest mój podstępny plan :szczerbol:

19 godzin temu, Solo napisał:

więc patrzę nieco przez palce na drobne niedoskonałości.

Oj, to dobrze.:mrgreen:

19 godzin temu, Solo napisał:

jeszcze spód: znowu dziewica i brak śladów użytkowania.

Solo, mój kocie, powinieneś się już przyzwyczaić że w moich latawcach to olej i inne paliwa nie ciekną i nie brudzą samolotów. Ot, taki mój mały kaprys.:D

19 godzin temu, Solo napisał:

Druga sprawa to uzbrojenie:

I tu się z Tobą zgodzę. Miało być Edkowe ale sklep MH to słaby dostawca uzbrojenia i moje zapotrzebowanie na Sidewintery  (12 szt) obiecali spełnić dopiero na przełomie października/listopada (czyli po jakichś 1,5 miesiąca od zamówienia).- a na taką stratę czasu to se pozwolić nie mogę, na czas musimy patrzeć po gospodarsku ( że tak zacytuję klasyka) Tak więc wykorzystałem zapasy ze starej hasy a ono takie se i tak samo podszedłem do malowania. Trochę za mocno na biało i w ogóle. Powiedzmy, że to uzbrojenie zastępcze :wink:

Może się zmieni przy okazji. ( z akcentem na "może")

17 godzin temu, lesio-69 napisał:

Z niecierpliwością czekam na następna galerię.

Już niedługo, a właściwie za chwilę :wariat:

 

13 godzin temu, tlb napisał:

Świetny model.

:szampan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.