Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wojtu204 napisał:

Muszą być pewni swego, skoro rzucają wyzwanie Tamce 😉 Jeśli się nie mylę, do tej pory Kinetic nie wypuszczał modeli blocków, które miała w ofercie Tamiya, a tą zapowiedzią "wpasowują" się w sam środek jej podwórka 😉
Tym bardziej ciekaw jestem tych nowych wypustów, bo od czasu zapowiedzi nowego F-16A mam dylemat, czy brać się za staruszki, które mam w magazynie, czy je pogonić i czekać na nowe 🤔

A co Ci szkodzi skleić to co masz do sklejenia ? Sprzedasz sklejone modele i kupisz sobie nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Staryfajter1954 napisał:

A co Ci szkodzi skleić to co masz do sklejenia ? Sprzedasz sklejone modele i kupisz sobie nowy. 

Mam za dużą kolejkę, żeby te 3 F-16 z Kinetica, które sobie umyśliłem robić po dwa razy, zwłaszcza w moim tempie... no i łatwiej jednak sprzedać niesklejone 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wojtu204 napisał:

Mam za dużą kolejkę, żeby te 3 F-16 z Kinetica, które sobie umyśliłem robić po dwa razy, zwłaszcza w moim tempie... no i łatwiej jednak sprzedać niesklejone 😉

Ja bym tam skleił co mam, kupił w międzyczasie coś nowego i sprzedał to co skleiłem. Zakup by się zwrócił. No ale to ja więc nie mogę zadecydować za Ciebie. Ja mam multum Starfighterów do sklejenia a czasem wpadnie mi jakiś nowy a i ze starego się cieszę bo Starfighter to Starfighter :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wojtu204 napisał:

Nie zdziwiłbym się, gdyby ponownie wypuścili całą linię, zastępującąc stopniowo starsze modele

Było by świetnie bo o ile CJ czy block 25 Tamiyi ładnie się zestarzały i nie ma co narzekać, to Sufa Kinetica to jednak nieśmieszny żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mirage3 napisał:

Nowe Vipery Kinetica można już zamawiać, cena standard u nas pewnie dopiero na święta 😉

 

 

Nie desperuj - pewnie będą na jesieni.
Z drugiej strony to dobrze, bo na razie poszedłem w kinetyczne Starfajtery i musiałbym sprzedać nerkę ... :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Staryfajter1954 napisał:

To ile masz już tych kinetycznych 104 ? Mój licznik nabił mi ich 5 :). 

Na razie jeden odpalony a drugi zamówiony, ale kusi jeszcze dwupak z dwusterem, który tez pewnie zamówię 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Psar77 napisał:

Na razie jeden odpalony a drugi zamówiony, ale kusi jeszcze dwupak z dwusterem, który tez pewnie zamówię 🙂

Ten ''dwupak'' to na wyrost. Fajnie byłoby mieć dwa kompletne w jednym pudle...ale tak nie jest.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mcrec1962 napisał:

Ten ''dwupak'' to na wyrost. Fajnie byłoby mieć dwa kompletne w jednym pudle...ale tak nie jest.

 

A czego brakuje ? 🤔

A już widzę... Lipa ... 😕

 

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.