Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Mehhh...:sciana: Hobby 2000 powinna przepakować A-4B Skyhawk od Hasegawy i na dokładkę wszystkie A-3 Skywarrior w 1/72 to by był ich najlepiej sprzedający się towar bo po miesiącu wyprzedany 😜

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mirage3 napisał:

Mehhh...:sciana: Hobby 2000 powinna przepakować A-4B Skyhawk od Hasegawy i na dokładkę wszystkie A-3 Skywarrior w 1/72 to by był ich najlepiej sprzedający się towar bo po miesiącu wyprzedany 😜


Było już kilka modeli, które wyprzedały się w niecałe 2 tygodnie, także poprzeczka jest postawiona dość wysoko 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2022 o 13:08, caughtinthemiddle napisał:

Jeśli masz na myśli 1/48 to owszem, szykuje się coś.

A kiedy Dora w 1:32?

Edit: ledwie pomyślałem o Dorze, a wróciła w edycji Hasegawy :D .

Edytowane przez barszczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 22:26, mirage3 napisał:

image.png.fe6ec526e6266da5322e80a6b840f54d.png

 

ZM F-4G

To mi się podoba ! Piekna dzika łasica z Zokei Mura. Następca Phantoma II w takiej samej wersji z Hasegawy. Znając życie i ceny firmy Zokei Mura będzie drogo niestety ale i perfekcyjnie pod względem detalu i ogólnej jakości. To co widzę na zdjęciu jest Piękne !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Sowietskogo Sojuza zapowiadają oręż latający orków vel onuc

Ka-52. W 1/72 też ma być...

 

image.png.d92cdda5f92a5e8bb9707fde9f731771.png

 

 

Edit: Z tematów szczęśliwszych w odbiorze na Banzai rzuci Pre-order na nową edycję Super Robala VFA-2 z Menga.

Edytowane przez mirage3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucc.thumb.jpg.b2d8afc2f0595306718de081e5634fa0.jpg

 

Co do ceny jaką można zaobserwować w niektórych sklepach na preorderach to śmiało można stwierdzić, że Airfix gra w tej samej lidze co Tamka czy GWH zobaczymy co na to plastik w pudełku Airfixa :szczerbol:

Edytowane przez mirage3
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirage3 napisał:

bucc.thumb.jpg.b2d8afc2f0595306718de081e5634fa0.jpg

 

Co do ceny jaką można zaobserwować w niektórych sklepach na preorderach to śmiało można stwierdzić, że Airfix gra w tej samej lidze co Tamka czy GWH zobaczymy co na to plastik w pudełku Airfixa :szczerbol:


To jest News, ale znając airfixa to zapłacimy za temat, nie zawartość pudełka :) chociaż trzymam kciuki, bo to jeden z tych urzekających swoją brzydota klocków, które jakoś mocno przypadły mi do gustu wraz z Sea Vixenem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Falcon od Kinetica, trochę dziwne zestawienie wersji jak na jedno pudełko ale tak sobie wymyślili 🙃 F-16C block 25/42

Na pudełku jest pewna niedoróbka 😋

 

image.png.faa90c3ddbaa39c2d0106f0da83722b9.png

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirage3 napisał:

Kolejny Falcon od Kinetica, trochę dziwne zestawienie wersji jak na jedno pudełko ale tak sobie wymyślili 🙃 F-16C block 25/42

Na pudełku jest pewna niedoróbka 😋

 

295003905_2208975359269563_6316732808737

Już zbieram kasè na zakup. Model z zupełnie nowych form o ile czegoś nie pochrzaniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mirage3 napisał:

Kolejny Falcon od Kinetica, trochę dziwne zestawienie wersji jak na jedno pudełko ale tak sobie wymyślili 🙃 F-16C block 25/42

Na pudełku jest pewna niedoróbka 😋

 

295003905_2208975359269563_6316732808737

Muszą być pewni swego, skoro rzucają wyzwanie Tamce 😉 Jeśli się nie mylę, do tej pory Kinetic nie wypuszczał modeli blocków, które miała w ofercie Tamiya, a tą zapowiedzią "wpasowują" się w sam środek jej podwórka 😉
Tym bardziej ciekaw jestem tych nowych wypustów, bo od czasu zapowiedzi nowego F-16A mam dylemat, czy brać się za staruszki, które mam w magazynie, czy je pogonić i czekać na nowe 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.