Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pawel.G napisał:

 

Mogliby brytyjczyka wznowić.

Jestem za, a nawet przeciw 😉 

Za: byłby gotowy brytyjczyk :) 

Przeciw - wydałem 3 x razy więcej na konwersje z japończyka do brytyjczyka, niż na sam model,  zostało mi jeszcze zorganizowanie kalkomanii. I to wszystko czeka w pudle na swój czas, więc jakby wyszedł gotowiec za mniej niż połowę tego co wsadziłem w zestaw... no to sami wiecie... 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wojtu204 napisał:

Jestem za, a nawet przeciw 😉 

Za: byłby gotowy brytyjczyk :) 

Przeciw - wydałem 3 x razy więcej na konwersje z japończyka do brytyjczyka, niż na sam model,  zostało mi jeszcze zorganizowanie kalkomanii. I to wszystko czeka w pudle na swój czas, więc jakby wyszedł gotowiec za mniej niż połowę tego co wsadziłem w zestaw... no to sami wiecie... 😉 


A możesz coś więcej o tej konwersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, caughtinthemiddle napisał:


A możesz coś więcej o tej konwersji?

Mój zestaw do budowy wygląda tak:
image.thumb.jpeg.a9f7c21bba86f68d34a07835fdf364b8.jpeg

Eduarda, Reskita, czy QuickBoosta przedstawiać nie trzeba 😉 
Flightpath to ten zestaw https://www.djparkins.com/product.php?productid=17825, można też kupić w Hannants.

Jak widać na stronie zawiera 6-łopatowy wirnik ogonowy, wyciągarkę i różne dodatki na kadłub odlane z "białego metalu", żywiczne zamienniki gondol podwozia głównego, dwie osłony radarów - na kadłub i dmuchaną boczną - boczna jest w pozycji postojowej, czyli "flak" 😉 Do tego 5 arkuszy solidnej grubości blaszki - na stronie nie jest widoczny, ale dodali (przynajmniej w mojej wersji) arkusz z filtrami powietrza (oznaczony jako HC4), pozwalający na wykonanie wersji ASaC.7.
Całość wygląda tak (w woreczku dodatki odlewane z metalu):
image.thumb.jpeg.622311847e927de627d188bed0a7df7a.jpeg

Edytowane przez Wojtu204
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hellvis napisał:

To zdecydowanie lepszym, chociaż droższym, wyborem będzie GWH.

Do tego kalkomanie Techmodu i mamy w zasadzie to samo co w nowej edycji H2K, tylko lepiej i... w sumie taniej, bo żeby doprowadzić Academy do poziomu GWH, to trzeba tam napchać dodatków za niemałe pieniądze 😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mirage3 napisał:

Tak jak kiedyś napisałem GWH pogodzi wszystkich. 

 

400 PLNów?

500 PLNów? 

 

33 minuty temu, mirage3 napisał:

Wygląda to nieźle, ciekawe co zrobią z zapowiadanym A-10 

 

Obstawiam, że się pojawi. Żeby pogodzić wszystkich.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.