Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, jachud3 napisał:

To co, przekroczą 200? Jak promocyjna przedsprzedaż to pewnie jedyne 199 :szczerbol: ale ciul tam, i tak się zamówi...

Jak "promocyjna " przedsprzedaż to bez kozery powiem 🙂 250?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfpack zapowiedział FA-50 m.in. w polskim malowaniu... Answer nie pozostał dłużny 😉  

 

Link do posta na twarzoksiążce:

https://www.facebook.com/Answerkits/posts/pfbid037MHsRTQnB1XfmHg65qQWkb1CAifqTK2hSbQb5dxDmRb3jzFQ2ALCrVb9TWTXBXoil

 

Poniżej zrzut i zdjęcia, dla tych, co nie mają fb :) 

IMG_3851.jpeg

IMG_3852.jpeg

IMG_3853.jpeg

Edytowane przez Wojtu204
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie trochę miejsca na półce i wolne 195 prezydentów, najnowsza Nell od lonestarmodels.com (vacu plus żywica i metal)

tyle ze wysyłka dopiero od połowy sierpnia

PS na razie strona nie ma ochoty się załadować, kontakt przez fujzbuka lub maila

 

IMG_9188.jpeg

Edytowane przez slamacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfpack być może "ma już FA-50 block 20", tylko pod inną nazwą jakby przeanalizować wymagania dot. tego wariantu, oczywiście nie dokładnie ale tak sobie przeanalizowałem Lockheeda i KAI działania i potrzeba szybkiego zwrotu wyłożonych pieniędzy. Zbiornik konforemny wg wymagań jest (w garbie może się też znaleźć elektronika, np. A-4 Skyhawk ma takie rozwiązanie), nie wiem tylko czy sonda do tankowania elastycznego jest ponieważ nie widziałem zdjęć, nie wiem jak nowy radar zmieni przód samolotu, co w kokpicie, itd. Skoro jakieś kroki już poczyniono w stosunku do płatowca, to wątpię by KAI z Lockheedem poszła inną drogą. Tamten kontrakt przegrali więc mogą zainwestować w Polskę. I zaryzykowałbym kupno podwójnego Wolfpacka bez polskich oznaczeń (bo co polskie oznaczenia kalkomanii zawierają na dzisiaj ?) Chyba, że pomyliłem sylwetki pomiędzy Wolfpack a Academy 1/48  (grafika z innej dyskusji, aviationweek.com i 1999.co.jp.)wolfpack-wp14810-lockheed-martin--kai-t-polish_fa-50_concept_korea_aerospace_ind

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tam przegrali ale ja mówię o bryle a nie o tym co w środku, to tylko taka hipoteza na podstawie wymagań do block 20.  Nie chcę się o tym rozpisywać bo to Nowości lotnicze w skali 1:48. Poczekam, co w sklepie modelarskim się pojawi ale raczej z ciekawości.  To ujęcie w locie na answerowym boxarcie nie bardzo ukazuje fałszywą kabinę ale w instrukcji malowania zakładam, że jest. Brawo Answer za refleks z wydaniem modelu a szczególnie za rodzinę PZL Sokół w 48 (mam, choć nie moja skala). Czekam na transportową "Kaśkę" i.... Wilgę ale w 48 i jeszcze lepiej w 32, 35.  Hmm, tak po zastanowieniu, to kupujmy Answera a z tego podwójnego Wolfpacka, to warto mieć na uwadze na wszelki wypadek te części z wersji garbatej

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.