Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Qz9 napisał:

Pod warunkiem, ze w zestawie daja podstawe statecznika ze spadochronem. Mam wersje MLU.  Ładna, chociaż tamka jednak IMHO lepsza. Ale siedze spokojnie i czekam, obstawiam wydanie polskiego pudełka i to szybko. Jakoś tak czuję przez skórę, ze dwumiejscowe polskie będą jeszcze w tym roku 😉 

A MLU i C mają ten sam plastik, części do podstawy ze spadochronem to pewnie D10, D11, D60 i dwie nienumerowane na ramkach F. Więc wygląda na to (albo mi się tylko tak wydaje), że tymi ramkami, które już są, mogą "pokryć" wersje od Block 25 do 52.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wojtu204 napisał:

A MLU i C mają ten sam plastik, części do podstawy ze spadochronem to pewnie D10, D11, D60 i dwie nienumerowane na ramkach F. Więc wygląda na to (albo mi się tylko tak wydaje), że tymi ramkami, które już są, mogą "pokryć" wersje od Block 25 do 52.
 

Ja przeglądałem swojego C i wg mnie brakuje tego bombla i anteny pod wlotem powietrza, światła antykoluzyjne są potrzebne oraz pokrywa przedniego podwozia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tazman79 napisał:

Ja przeglądałem swojego C i wg mnie brakuje tego bombla i anteny pod wlotem powietrza, światła antykoluzyjne są potrzebne oraz pokrywa przedniego podwozia 

Też nie widzę tych elementów, więc wygląda na to, że polskiej wersji z tych zestawów, bez kombinowania, nie zrobimy.

Możliwe, że odpowiednie części będą już w dedykowanych zestawach. Najlepiej zatem poczekać, jak się oferta rozwinie.

Na wszelki wypadek nie pozbywam się starych wersji, może poza pierwszym wydaniem AM 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem post odnośnie D3A od Wingsy.. ktoś może wie coś więcej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HK1885 napisał:

 

No i pięknie... 


Odtrutka na ten szwedzki bimberwink4

No to co że ze Szwecji...😁

A tak wgl to co Wy z tą Szwecją, o co chodzi bo gdzieś coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 15:17, Tazman79 napisał:

Ja przeglądałem swojego C i wg mnie brakuje tego bombla i anteny pod wlotem powietrza, światła antykoluzyjne są potrzebne oraz pokrywa przedniego podwozia 

Do block 40 moga pokryć ale do polskiego ( czyli 50 i wyżej) brak kilku smaczków których nie ma. Zacznijmy od kształtu luków na grzbiecie zmniejszonych ze względu na wewnętrzne wzmocnienia. Po to armahobby w swoim zestawie dawała blaszke do wycięcia nowych… linie podzialu też są w naszych inne, chwyt klimatyzacji do kabiny, grube gole ie podwozia, poszerzone koła, zmieniona wnęka podwozia głównego, panel radiostacji w kabinie, ITP, ITD…

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Wojtu204 napisał:

Z czego jedno "bliźniaczo podobne" do tego, które jest w dostępnym jeszcze zestawie Hobby2000 😉 

image.jpeg.4a8d66343a90f4efe1d3257a92964731.jpeg


Nie jeszcze, ale znów - niedawno został wznowiony po dłuższej przerwie w dostępności.
Nawiasem mówiąc, jeśli komuś zależy akurat na tym malowaniu to sugerowałbym jednak H2K - tam zwrócili uwagę na koślawy znak państwowy na kadłubie, no i dają data block, o którym Hase zapomniała.
Jakby kogoś zastanawiała kwestia różnego malowania kołpaków w obu propozycjach - są zdjęcia obu wariantów 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.