Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wojtu204 napisał:

Ten TA-4 taki ładny, kolorowy... jak szkolne mnie nie kręcą, tak ten... taki ładny, kolorowy 😉 

Ale z tego można sporo zrobić ! Jankes z Wietnamu, koszerny a jak ma się żywice to i OA-4M, TA-4KU, OA-4AR. Na dwa pierwsze mam  :mrgreen:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 co tu oceniać? Nie dość, że model zrobiony na niewykończonych formach to jeszce widać, że nawet czarne napisy ( najłatwiejszy kolor do druku) pozalewany i nieczytelne. Szkoda, że kolejny model ze stajni AMK wychodzi słabo 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2023 o 22:05, letalin napisał:

Te malowania z TBiU się zgadzają, ale ta Hasegawa nie. To jest zmniejszony zestaw Trumpetera 1/24. 

Chodziło mi głównie stopień skomplikowania modelu podobny do starej Hasegawy. Kształtem wydaje się w miarę prawidłowy, nity..., fajnie że są tylko to wykonanie. No i obecność tam gdzie ich nie było, patrz krawędzie natarcia stateczników poziomych. Sporo uproszczeń, po prostu typowy Chinol. Spodziewałem się gniota na miarę Defianta, ale Garbusek powinien w miarę przypominać oryginał. Nie mogę tylko wyjść z podziwu w kwestii projektanta kalek 😂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś sabotaż z tymi kalkami. Zwrócili się do eksperta powiązanego z konkurencją i ten ich wkręcił:woot:. To moje paranoiczne wytłumaczenie tego zdarzenia. Nie wiem skąd chińscy projektanci mogliby inaczej wyciągnąć 45 letnią broszurkę. Będzie śmiechu co niemiara, jeśli ktoś zrobi model w DFS z czarnym skrzydłem i na dodatek z żółtymi elementami, przypominającymi front wschodni i LW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, boberm1 napisał:

Co prawda ciut boję się jego reakcji , ale do odwaznych świat należy :-)))

stara taktyka partyzancka: podziel przez ilość miesięcy do Świąt, wyjdzie niski koszt prezentu od Mikołaja

Edytowane przez panmopsik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, panmopsik napisał:

stara taktyka partyzancka: podziel przez ilość miesięcy do Świąt, wyjdzie niski koszt prezentu od Mikołaja

Ja to wiem, Ty to wiesz, Kolega boberm1 to wie, ale spróbój wytłumaczyć to "Mikołajowi":sciana:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2023 o 14:07, mirage3 napisał:

Gabor na ARC wrzucił pierwszą zajawkę na MiGa-17F. Fotek ramek ma być więcej więc trzeba zaglądać  TU

 

image.thumb.png.1643e67c9dc3947a02cdd9fe0a689cba.png

 

Wygląda to fajnie, nie mogę się doczekać, a i mam nadzieję, że nasze limy też ruszą 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.