Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chińczycy dalej w natarciu;    

https://www.hlj.com/1-700-scale-ijn-destroyer-kagero-1939-pitw-213   Malej wiary a do tego pysznym waść jesteś, co na to można poradzić. Fotomontaże, spisek, ten model był zapowiadany miesiące

Takie trochę pitolenie o Szopenie się zrobiło.W 700 to prawie wszystko jest przeskalowane , dużo oszustwa proponuje ta skala. Ten konkretny niszczyciel dobrze zrobiony i tak będzie wymiatać...

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Panowie czy ktoś orientuje się może czy Bismarck Deluxe będzie jeszcze kiedyś dostępny ( najlepiej w sklepach w PL ) ? Tak dobrze się sprzedał czy taka mała ilość była wypuszczona na rynek i trzeba będzie kupować dodatki osobno? 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki, ale z różnych względów w grę wchodzi zakup tylko w PL. Dwa tygodnie to pikuś ? Problem w tym że czekałem około roku  na pojawienie się tego modelu w ofercie któregoś z dwóch sklepów oferujących produkty Flyhawka w PL  a tutaj nic. Nie wiem o co chodzi bo inne nowe modele tej manufaktury zawsze były jako nowości dostępne w wersji normalnej i deluxe na "dzień dobry" a Bismarck jakiś pechowy ( no może jeszcze Konig w pudle Flyhawka w wersji full wypas  ) Trudno zobaczymy co dalej bo widzę że na scale..s brak na całej planecie :)

Edited by zibi85mig
Link to post
Share on other sites

No to możesz się nie doczekać. Wersje deluxe pojawiły się chyba od Penelopy.  W polskim sklepie, na zachodzie tez, za golasa liczą tyle ile płacisz na ebayu za full. No to chyba nie trzeba tłumaczyć co to oznacza. No ale to twoja sprawa.

Edited by Piotras
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wieże dział i wyrzutnie rotped zdecydowanie wyglądają jakby Flajhołk maczał w tym palce, ale całą resztą jak np. pokład, kominy, łodzie i cała reszta drobnicy, nawet obok Flajhołka nie leżała. Dlatego napisali że przy współpracy i dali logo by pewnie zachęcić ludzi do kupna. Raczej nie widzę w tym sensu, by Flajhołk zrobił komuś model i go oddał, a niech se sprzedają. 

Link to post
Share on other sites

To logo flajhołka jest tam wlepione tylko na HLJ, w linku który podałem jest nawet jakaś fotka części przez celofan :haha: nie wygląda to na flajołka, chyba że mocno obniżył loty. Do wydawania japońskich tematów to maja tą swoją firmę krzak: Kajikę, po co mieliby robić jakieś dziwne kooperacje z Pit Roadem? Ano poczekamy zobaczymy. Fotki z linka który wstawiłem szału nie robią, pomijam juz fakt że akurat Kagero mnie nie podnieca, więc ktokolwiek by go nie wydał to niskim kalafiorem mi to lata :haha: Jakby Akizuki wydali... to inna historia.

Link to post
Share on other sites

Na hlj w opisie jest podana informacja ze robili ten model wspólnie. Nie ma to znaczenia, ja kupiłem to zobaczę a tobie kalafiorem........ Szału nie ma bo patrzysz na wydruk ale jeżeli odleja tak jak na renderach to będzie ok, nawet bardzo ok.

Podobno ich Yamato i Musashi są bardzo dobre, ma ktoś?

Edited by Piotras
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.