Skocz do zawartości

Flyhawk 2020


zloty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Panowie czy ktoś orientuje się może czy Bismarck Deluxe będzie jeszcze kiedyś dostępny ( najlepiej w sklepach w PL ) ? Tak dobrze się sprzedał czy taka mała ilość była wypuszczona na rynek i trzeba będzie kupować dodatki osobno? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale z różnych względów w grę wchodzi zakup tylko w PL. Dwa tygodnie to pikuś ? Problem w tym że czekałem około roku  na pojawienie się tego modelu w ofercie któregoś z dwóch sklepów oferujących produkty Flyhawka w PL  a tutaj nic. Nie wiem o co chodzi bo inne nowe modele tej manufaktury zawsze były jako nowości dostępne w wersji normalnej i deluxe na "dzień dobry" a Bismarck jakiś pechowy ( no może jeszcze Konig w pudle Flyhawka w wersji full wypas  ) Trudno zobaczymy co dalej bo widzę że na scale..s brak na całej planecie :)

Edytowane przez zibi85mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz się nie doczekać. Wersje deluxe pojawiły się chyba od Penelopy.  W polskim sklepie, na zachodzie tez, za golasa liczą tyle ile płacisz na ebayu za full. No to chyba nie trzeba tłumaczyć co to oznacza. No ale to twoja sprawa.

Edytowane przez Piotras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeżeli masz na myśli to, to nie wiem skąd pomysł że flajhołk jest w to zaangażowany. Tam na HLJ to jakiś fotomontaż jest, to jest za słabe na to żeby być flajholkiem.

https://www.1999.co.jp/eng/m/image/10636479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Kagero został wykonany "przy współpracy z flyhawk'iem" co oczywiscie nie czyni go Flyhawk'iem, więc pytanie jak będzie z jakością tego PIT-Road'a. Pewnie będzie lepsza niż dotychczasowe modele, ale i tak do Flyhawka'a jeszcze teoche brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieże dział i wyrzutnie rotped zdecydowanie wyglądają jakby Flajhołk maczał w tym palce, ale całą resztą jak np. pokład, kominy, łodzie i cała reszta drobnicy, nawet obok Flajhołka nie leżała. Dlatego napisali że przy współpracy i dali logo by pewnie zachęcić ludzi do kupna. Raczej nie widzę w tym sensu, by Flajhołk zrobił komuś model i go oddał, a niech se sprzedają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo flajhołka jest tam wlepione tylko na HLJ, w linku który podałem jest nawet jakaś fotka części przez celofan :haha: nie wygląda to na flajołka, chyba że mocno obniżył loty. Do wydawania japońskich tematów to maja tą swoją firmę krzak: Kajikę, po co mieliby robić jakieś dziwne kooperacje z Pit Roadem? Ano poczekamy zobaczymy. Fotki z linka który wstawiłem szału nie robią, pomijam juz fakt że akurat Kagero mnie nie podnieca, więc ktokolwiek by go nie wydał to niskim kalafiorem mi to lata :haha: Jakby Akizuki wydali... to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hlj w opisie jest podana informacja ze robili ten model wspólnie. Nie ma to znaczenia, ja kupiłem to zobaczę a tobie kalafiorem........ Szału nie ma bo patrzysz na wydruk ale jeżeli odleja tak jak na renderach to będzie ok, nawet bardzo ok.

Podobno ich Yamato i Musashi są bardzo dobre, ma ktoś?

Edytowane przez Piotras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.