Jump to content

Recommended Posts

Specjalnie dla Ciebie, hangar Scharnhorsta i pomost Kagero. Pokaz mi te różnice w jakości. Na fotkach Hansa na wieży nierówności są wynikiem technologii, formy suwakowe. Są podobne na wieżach od 102 W niszczycielach i krążownikach RN, są na Scharnhoscie i w każdym modelu FH. One są super, ale nie są oczywiście idealne. Trumpetery , hobbycostam to ja nawet nie patrzę teraz co maja zamiar wydać.  
Sprowadziliście sprawę do absurdu, dowód na bezsens pisania. 

F59CDCC7-2FE7-4CA3-A39A-3B787E42AA50.jpeg

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chińczycy dalej w natarciu;    

https://www.hlj.com/1-700-scale-ijn-destroyer-kagero-1939-pitw-213   Malej wiary a do tego pysznym waść jesteś, co na to można poradzić. Fotomontaże, spisek, ten model był zapowiadany miesiące

Takie trochę pitolenie o Szopenie się zrobiło.W 700 to prawie wszystko jest przeskalowane , dużo oszustwa proponuje ta skala. Ten konkretny niszczyciel dobrze zrobiony i tak będzie wymiatać...

Posted Images

Hans, dokładnie to samo czyli taka gęsia skórka jest na Scharnhorscie, pomijam ze już po pierwszej farbie tego nie będzie, gołym okiem zapomnij. Porównujesz szalupy, ale one są odlane na tym samym poziomie. Są trochę inne i tyle. 
Dobra, szkoda prądu ja wiem swoje wy swoje,

Strzala, dzięki za uwagę.

Wiesz co już pomijając cała ta dyskusje, na takich zdjęciach jak to co  pokazałeś, to mogłeś położyć  model ZTS plastyk i też wyglądałyby tak samo. Cała ta dyskusja wynika z tego, że nie potrafisz nas przekonać że to co widzisz w swoich mokrych snach, jest mierzalną rzeczywistością. Jaki jest sens pisania o super detalu, a potem wstawianie zdjęć robionych pralka z odległości 20 metrów?

W dniu 21.04.2020 o 16:27, chudyhunter napisał:

To żeś pokazał... A kim jest Dan? Jakieś guru i wyznacznik jakości? Dla mnie jakość można zobaczyć nawet na zdjęciach i nie potrzebuję oceny jakości detali od jakiegoś Dana. Andrzej z Pipnicy Dolnej niedługo wyda książkę potwierdzającą, że ziemia jest płaska.

Tak sobie czytam Twoje posty. I coraz częściej będę się im przyglądał szczególnie troskliwie .... 

1 minutę temu, chudyhunter napisał:

A co takiego jest nieodpowiedniego jest w tym poście? 

Nie napisałem, że jest coś nieodpowiedniego. Czytamy ze zrozumieniem...

napisałem, że będę się przyglądał troskliwie. Czytamy ze zrozumieniem.

Edited by blacman
Teraz, chudyhunter napisał:

Nie ma problemu i doskonale wiem o co chodzi :)

To doskonale, że wiesz. I mam nadzieję, że wyciągniesz z tej wiedzy wnioski. Koniec offtopu.

• 1 month later...
  • 2 months later...
3 godziny temu, zloty napisał:

FH dalej niezwyciężony...

Może i niezwyciężony, ale znów pakują tylko pół okrętu do pudełka 😕