Skocz do zawartości

MiG-29UB "4105" Trumpeter 1:32


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem szparka z naszego podwórka.

MiG-29UB Trumpeter 1:32 + kalki od Model Maker

Kilka słów o samym zestawie jak zawsze zestaw wykonałem  prosto z pudła, zestaw nie jest wymagający w budowie a elementy pasują do siebie całkiem przyzwoicie. Niestety zestaw Trumpka ma pewien problem związany z jakością form jak mniemam. Kupiłem takie zestawy dwa i oba dość mocno się różnią jakością wykonania choć w obu jakość powierzchni plastiku na elementach kadłuba jest słaba i mocno porowata. Dodatkowo jeden z zestawów obarczony jest dodatkową  wadą w postaci zanikających linii podziału i nitów. Musiałem przy budowie tego modelu przeryć wszystkie linie podziału i nity od nowa po wcześniejszym przeszlifowaniu kadłuba.

Proponuję więc przed zakupem tego modelu przyjrzeć się czy nie traficie na podobny problem jak ja. Oglądałem model u swojego znajomego który kupił go jak tylko się pokazał i jego zestaw nie ma tych problemów z którymi borykałem się przy swoich zestawach.

 

Tyle w materii modelu reszta widoczna jest na fotkach.

 

7BnPH1a.jpg?13Og2Tm8.jpg?16EFukKU.jpg?1SqT6wlJ.jpg?1lVDIbBw.jpg?2YOwOCF6.jpg?17rxfgX2.jpg?1I6q6iU4.jpg?1

Edytowane przez KRL
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mario napisał:

Świetny, też niedługo kończę UB ale w 1:48. Na dysze kładłeś clear blue czy purple?

 

Nie, jak może już słyszałeś ja nie korzystam w ogóle z produktów z palety modelarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mandrivecs napisał:

Ile to ma długości od czubka pitota do końca sond na statecznikach poziomych? 

Z Pewnością nie jest to olbrzym -55cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi dawno nie było, ale jak się pojawił to z grubej rury. Dwa samoloty w ciągu tygodnia. A jakość nie cierpi. Będę nudny.. Jak zwykłe rewelacja!! P.S. kolega znad morza, to może wie, zapytam się czy latają w Malborku. Będę w czerwcu to może na spotting bym się wybrał..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim fajnie że modele robią dobre wrażenie.

W materii Malborka ostatnio byłem tam w kwietniu i nie trafiłem na loty ale za to stały F-16 o ile dobrze rozpoznałem znaki to Belgijskie, rozmawiałem z człowiekiem który często tam bywa i to siedzi na drzewie robiąc foty. Twierdził że jak najbardziej latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.