Skocz do zawartości

P-40 z Afryki /Hasegawa, 1:32/


iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
model prosto z pudła (dorobiłem jedynie pasy) + maski i kalkomanie Montex. Malowany Gunze  - Dark Earth i Azure Blue z zestawu dla kolorów RAF, Mid Stone z serii H. Brudzony aerografem i kredkami (obicia, zadrapania).

Model robiony na zamówienie, chętnych na własną miniaturę proszę o kontakt :)

Pozdrawiam


kokpit1.jpg

DSC_1637-001.JPG

DSC_1638-001.JPG

DSC_1640-001.JPG

DSC_1641-001.JPG

DSC_1642-001.JPG

DSC_1644-001.JPG

DSC_1645-001.JPG

DSC_1648-001.JPG

DSC_1649-001.JPG

DSC_1650-001.JPG

DSC_1651-001.JPG

DSC_1657-001.JPG

DSC_1661-001.JPG

DSC_1663-001.JPG

DSC_1664-001.JPG

DSC_1665-001.JPG

DSC_1670-001.JPG

DSC_1671-001.JPG

DSC_1672-001.JPG

 

 

Edytowane przez iceman
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, już zmieniłem hosta dzięki uprzejmości Bohdana i zdjęcia powinny być w końcu widoczne normalnie.

21 godzin temu, myszaty napisał:

Model jest świetny - wybaczcie, ale w pierwszej chwili pomyślałem  że to karton...

Nie chcę nikogo obrazić (zwłaszcza kolegów robiących modele kartonowe), ani się wywyższać, , ale nie widziałem modelu samolotu kartonowego na poziomie zbliżonym to tego jaki prezentuję. Może mnie coś ominęło, to chętnie zobaczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka naprawde fajnie ci wyszedl i zdjecia niczego sobie:super: tylko powiedz mi jakiej firmy jest ten azure blue bo cos za ciemny mi sie wydaje albo masz duzy kontrast ustawiony.:piwo:

Edytowane przez Adamo722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 10:16, iceman napisał:

model prosto z pudła (dorobiłem jedynie pasy) + maski i kalkomanie Montex. Malowany Gunze  - Dark Earth i Azure Blue z zestawu dla kolorów RAF, Mid Stone z serii H. Brudzony aerografem i kredkami (obicia, zadrapania).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iceman napisał:

ale nie widziałem modelu samolotu kartonowego na poziomie zbliżonym to tego jaki prezentuję.

Nie miałem nic złego na myśli, po prostu zdjęcia wyświetlają mi się z taka ostrością i szczegółowością linii  -najbardziej zbliżenia przy kabinie...że tak mi się skojarzyło.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iceman napisał:

Przepraszam, już zmieniłem hosta dzięki uprzejmości Bohdana i zdjęcia powinny być w końcu widoczne normalnie.

Nie chcę nikogo obrazić (zwłaszcza kolegów robiących modele kartonowe), ani się wywyższać, , ale nie widziałem modelu samolotu kartonowego na poziomie zbliżonym to tego jaki prezentuję. Może mnie coś ominęło, to chętnie zobaczę?

świetny model.

W kartonach też bywają bardzo dobre. Np. ten: 

https://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=18954&start=80

i ten http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=362432&t=362432&filtr=0&page=1

W prawdzie to perełki ale czasami się zdarzają.

Kilka lat temu na zawodach widziałem FW-190D w wykonaniu Marcina Grygiela. Nie byłem w stanie odróżnić od plastiku. Był zdecydowanie lepszy.

Niemniej Twój model jest świetny i czekam na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć na prace Rowina. Szczególnie te trochę starsze, kiedy budowa trwała znacznie dłużej. Np. P-47 i Hurricane o ile pamiętam. Kartoniarze czasem mają swoje kartonowe kanony, ale Piotr buduje po prostu realistyczne modele samolotów. A, że akurat z kartonu... . Duże przeżycie, zwłaszcza gdy oglądane na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.