Skocz do zawartości

Zapomniany Tygrys...


ZepFot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Na forum jestem już jakiś czas znam je jeszcze dłużej. 

W związku z tym postanowiłem w końcu coś pokazać. 

Jest to moja najnowsza diorama. Mocno fikcyjna jako że przedstawia zapomnianego tygrysa w hali warsztatowej. Pomysł wziął się stąd że miałem gotowego tygrysa Academy jak wiadomo jest to model który pozostawia wiele do rzyczenia. Nabyłem go pod koniec lat 90 i wtedy zrobiłem, na u wczesne czasy była to tania alternatywa dla konwersji Verlindena. 

Teraz jedynie go postarzylem i dorobiłem diorame. 

Moim zdaniem w takiej formie ten model w miarę się broni. 

Pozdrawiam 

Adam. 

IMG_20201031_114207.jpg

IMG_20201031_114238.jpg

IMG_20201031_114448.jpg

IMG_20201031_114510.jpg

IMG_20201031_114521.jpg

IMG_20201031_114156.jpg

IMG_20201029_212750.jpg

IMG_20201029_212745.jpg

IMG_20201029_212741.jpg

IMG_20201029_212724.jpg

IMG_20201029_212707.jpg

IMG_20201029_212655.jpg

IMG_20201029_212648.jpg

IMG_20201029_212606.jpg

IMG_20201029_212133.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. 

Co do błędów ortograficznych to przepraszam, postaram się ich unikać, niestety jestem dysortografikiem, oczywiście to nie tłumaczy niechlujności ortograficznej. 

 

Wysokość sufitu faktycznie jest trochę nie taka jak trzeba, w trakcie pracy zmieniła mi się koncepcja dachu, postanowiłem  już tego nie zmieniać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kzugaj napisał:

Fajna diorama naprawde widac ogrom pracy wlozony.

 

Wydaje mi sie ze jest troszke za nisko sufit i ta lina taka troszke nie naturalnie wyglada. 

Dokładnie tak. Rozumiem, że z sufitem już nic nie zrobisz, ale może pokusisz się, aby chociaż tą linę wymienić na łańcuch, bo to on raczej powinien być na suwnicy. Lina, w stosunku do reszty, naprawdę słabo wgląda. Nie pasuje mi jeszcze ta piwniczka (z winem?🙂) pod warsztatem, ale rozumiem, że została dodana, ab uatrakcyjnić dioramę, co zresztą się udało. Fajna diorama, brawo za pomysł i wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan_na_Zulawach napisał:

 Nie pasuje mi jeszcze ta piwniczka (z winem?🙂) pod warsztatem

Ja tam nie widzę wina, prędzej kegi z monachijskim.

 

36 minut temu, kzugaj napisał:

Nie daliby rady podniesc wiezy

Nie podnieśli przecież :)

Rób następny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale brak kosza wieży powoduje że sama wieża dziwnie wisi. Kosz nie pozwolił by na takie ułożenie a raczej nikt nie odcinał go palnikiem by unieść wieżę pozdrawiam OLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie przerobie ją na karmnik 😉

Tak  poważnie to lina rzeczywiście słabo wygląda ,zmienię ją na inną ale zostanę chyba przy linie , dokopie się do zdjęcia gdzie wieża była podnoszona na linach z tym że na polowej suwnicy.

Wysokość jest na styk do wyciągnięcia wieży z koszem ,

Jak już jesteśmy przy koszu to jest tam ...zamysł był taki że jest to zapomniany ...wieża wisiała na linach a z czasem się zerwało mocowanie spadająca wieża zmiażdżyła kosz jako że ważyła swoje.

Kolejny projekt się tworzy ale nic nadzwyczajnego .

Pokaże jeszcze jakieś starsze prace .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.