Skocz do zawartości

Su7 BM Modelsvit 1/72


mysiek13

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Naprawdę dobra  robota z tym metalizerem. Straszliwie niewdzięczna to chemia która nie wybacza. Twoja Suczka robi znakomite wrażenie :super:

Edytowane przez kapsel
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek - moim skromnym zdaniem - wyszedł bardzo dobrze :super:

W dniu 23.12.2021 o 09:41, mysiek13 napisał:

Jest szansa skończyc w święta... 

Nie mogę się doczekać :woot:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły reflektory na spodzie, pitot i antena z Mastera i jutro stanie na podstawce... Pytanie czy jest ktoś chętny z okolic Katowic, Bedzina, Sosnowca cz Dąbrowy kto mógłby pomoc w zrobieniu dobrych fot do galerii a nie telefonem? 

IMG_20211225_180630_edit_1509050186823900.jpg

IMG_20211225_181620_edit_1509001086212970.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 21:35, mysiek13 napisał:

otrzymał prasłowiański złotoblond wąs, bo reprezentuje okres wczesnego Borewicza

No, tak se oglądając "Potop" to wąsik kmicicowski jak nic :lajkonik:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże . Taki trochę nie twarzowy ludek . Raczej więcej zaszkodzi galerii .

Samolot fajny , pilot nie . Nie chodzi o wykonanie przez Ciebie Mysiek . Chodzi o kształt buźki .

Edytowane przez Hello
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziła mi się koncepcja - sporo jest wolnego miejsca z boku Suczki i ten pojedynczy pilot stoi sobie" jak... na weselu"... To dodam jeszcze dodatkowego pilota i oficera lotnictwa, plus Nyskę mikrobus z Gpm - u, że dowiozła pilotów... W tłumie się pilot rozejdzie optycznie 🤣No chyba przecież nie dylali z budynków na piechotę po lotnisku... Zamiast Nyski może być Fiat 125p wczesna wersja z FPW, bo to też mam... Apa 5D, czy star 266 będzie za duży 😬 a one najczęściej występują na fotkach lotniskowych, a Ursus C330 w 72 nikt nie robi, też jest popularny na fotkach... Zdjęcia poglądowe z Aeromax, że Nyski na lotniskach były... Proszę o Wasze opinie... Michał 

IMG_20211229_230544_edit_1614070273687042.jpg

IMG_20211229_230823_edit_1614045807933400.jpg

IMG_20211229_225936_edit_1614101223727142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mysiek13 napisał:

dodam jeszcze dodatkowego pilota i oficera lotnictwa, plus Nyskę

Dobry pomysł :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyska jak najbardziej, może być wersja tzw micha. 🤣 . Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. U nas na terenie garnizonu, jak byłem mały to pamiętam jak Nyską rozwozili jedzenie dla żołnierzy mających dyżur w kluczowych punktach, np. centrala telefoniczna, klub garnizonowy, wieża portu lotniczego, itd.

Edytowane przez tomekk
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe wtrącenie odnośnie peruwiańskich Su 17m2, a tak naprawdę Su 20M2,. NA Su 17/20/22 były montowane 2 różne silniki np Peruwiańskie Su 20m2 i Wegierskie Su 22m3, choć to różne wersje mają ten sam silnik i w związku z tym inny bardziej pękaty kadłub i bardziej ostry napływ przed statecznikiem pionowym.  Tutaj przeszczep tyłu kadłuba z su 7 lub Su 22m4 Pantery byłby konieczny. Su 17M2  z Sojuza już w większości wąski tył kadłub jak w naszych Su 20/ 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.