Skocz do zawartości

Ural 4320 wywrotka ICM / Balaton Modell 1/72


Klapouch

Rekomendowane odpowiedzi

W bólu, ale się urodziło. Pierwszy raz użyłem olejów, takich z lidla. Wniosek jest taki, że nadają się średnio. Drugi wniosek : co za dużo to nie zdrowo - zbyt gruba warstwa po prostu nie wyschnie. 
 

Pierwszy raz też skończyłem model z żywicznym dodatkiem. Miałem jeszcze koła, ale oryginalne bardziej mi się podobały. 
 

Nie ma lusterek i wlotu powietrza, bo model przygotowany jest do transportu. 
 

Strzelajcie towarzysze. 
 

2D856377-412C-48D8-8C1B-88104EF9FD19.jpeg

5015F6C8-8944-4AE7-AE4B-83CF35916A40.jpeg

722ECD21-4F1B-4780-9948-F3F4CAFF0227.jpeg

DF75AF2C-BF1A-4EBC-A048-1BC13A4733A3.jpeg

E23B3A68-D19A-499D-8148-600085DE28EA.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam fotki na komórce więc ciężko mi się dobrze odnieść. Podoba mi się malowanie wywrotki i nienachalne ubrudzenia. Jedyne do czego się mogę przyczepić to szyby. Za to reflektory wyglądają świetnie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FLECZER napisał:

Oglądam fotki na komórce więc ciężko mi się dobrze odnieść. Podoba mi się malowanie wywrotki i nienachalne ubrudzenia. Jedyne do czego się mogę przyczepić to szyby. Za to reflektory wyglądają świetnie!

Akurat reflektory były w zestawie, więc nie musiałem ich masakrować samodzielnie. Zaś jeśli chodzi o szyby, to tak - słabszy punkt. W ogóle ta szyba jakaś taka pancerna była i za nic nie chciała się wpasować w kabinę. Sama kabina to chyba wydruk 3D - wyglądała nieźle, ale ktoś ją chyba zaprojektował do innego modelu. Trzeba było pokombinować, żeby całość pasowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczek zapomnieli dodać? Mogłeś się o jakiś drobny scratch pokusić, wtedy też brudzenie szyby od razu i model by zyskał.

Fajny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin M. napisał:

Wycieraczek zapomnieli dodać? Mogłeś się o jakiś drobny scratch pokusić, wtedy też brudzenie szyby od razu i model by zyskał.

Fajny. 

No zapomnieli. Poszukam, może coś się nada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, nawet bardzo, tylko koła źle pozakładane, bieżnik tył na przód. Jodełka by musiała być w kierunku jazdy, np. przednie powinny być zamienione. Oprócz tego super :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vieh_san napisał:

Fajny, nawet bardzo, tylko koła źle pozakładane, bieżnik tył na przód. Jodełka by musiała być w kierunku jazdy, np. przednie powinny być zamienione. Oprócz tego super :D

Cholera, poważnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Klapouch napisał:

No zapomnieli. Poszukam, może coś się nada. 

Nie zapomnieli, tylko w tym  zestawie ich nie ma i jest w instrukcji, że trzeba samemu zrobić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.