Skocz do zawartości

HARLEY-DAVIDSON / TESTORS 1:6


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Harley Davidson jest moim pierwszym motocyklem i jak mniemam nieostatnim - rozglądam się za następnym Model sklejało sie bardzo przyjemnie, nie było zbędnych nadlewek, jam skurczowych, a wszystkie elementy pasowały do siebie Jak dla mnie jedyną wadą jest to, że model miał już pomalowane i naklejone kalkomanie na elementy (nie wiem jak to fachowo się nazywa w motocyklach) karosewrii. W efekcie tego po sklejeniu kufrów nie mogłem zaszpachlować miejsc łączenia przez co są one widoczne.

Relacja z budowy - Klik

Zapraszam do krytyki:

 

869a268f8df6dc2d.jpg

a525d1d6307074b4.jpg

a59bd755ccdde61a.jpg

be53b5cfada9e144.jpg

8e980f77afcf1072.jpg

6b10f940a8c4aba4.jpg

3beb8e8cbdba8f54.jpg

e3df6efad47d0cfb.jpg

8b8b9892fb15d88f.jpg

23487f639304eae9.jpg

ce2bfec1ddc03e68.jpg

0069eda6edffd9b1.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to jest forum modelarskie a nie otoMoto.pl czy moto.allegro.pl! Z fotkami prawdziwego sprzętu raczej tam trzeba startować!

 

Szczerze - absolutnie nic nie wskazuje na to, że jest to model. Po prostu perfekcja w każdym calu i majstersztyk! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie troche z innej paczki ale zwiazane z motorami .Chciałbym sie dowiedziec czy można kupic w takiej skali jak ten motor ale cos z zabytkowych motorów typu Triumph NSU , BMW?? Przepraszam za wykorzystanie teamtu ale model jest świetny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBOOMMBBAA naprawdę piękna robota

 

A jak tam siedzenie miękkie Aha no i jak spalanie

 

Ale napisz z czego jest siedzenie bo przyznam się bez bicia że do relacji nie zaglądałem

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik super się prezentuje. Przyznam, że gdy pierwszy raz otworzyłem galerię to pomyślałem, że umieściłeś fotki jakiegoś prawdziwego motocyklu... To powinno być w walkaround, a nie tu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miłe komentarze

 

Ale napisz z czego jest siedzenie bo przyznam się bez bicia że do relacji nie zaglądałem

 

Siedzisko wykonane jest z jakiegoś miękkiego plastiku, coś jakby guma.

 

 

To ja mam pytanie troche z innej paczki ale zwiazane z motorami .Chciałbym sie dowiedziec czy można kupic w takiej skali jak ten motor ale cos z zabytkowych motorów typu Triumph NSU , BMW??

 

Tak na szybko znalazłem kilka fotek modeli w 1:6 (obecnie są na ebay'u):

 

63371fe6699d5bdd.jpg3abc1e9fcbb37d94.jpg

20dd61d207532d2f.jpg8f2261f91b230864.jpg

55e6347ea2b09fce.jpg2eed3bc91bc23c89.jpg

2598ddaab7033f92.jpg

 

Obecnie licytuję nastepnego Harleya, jak dobrze pójdzie to za dwa dni będzie mój

 

ff109908355eaa8b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jest to efekt skali, ale to... to jest.... yyyy..... zbyt piękne aby nie było prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny model a w szczególności kolor. Uwielbiam czerwień.

 

Zawsze mnie ciekawiło jak uzyskać ten efekt "granulkowatego" lakieru. Nie wiem jak to dokładnie opisać, że widać takie kwadraciki na lakierze. Jak coś takiego się robi??

 

I jeszcze raz model odlotowy!!!!! Gratuluje!!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy za tak miłe komentarze

 

Zawsze mnie ciekawiło jak uzyskać ten efekt "granulkowatego" lakieru. Nie wiem jak to dokładnie opisać, że widać takie kwadraciki na lakierze. Jak coś takiego się robi??

 

Lakier to metalik, aby uzyskać wiecej takowych "kwadracików" należy do bazy dodać perłę - czym więcej jej dodasz (perły) tym więcej będzie "kwadracików".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem ale dopiero teraz trafiłem na tą galerię ciapa ze mnie aż głupio się przyznać. Nie zmienia to faktu że ten model niezaprzeczalnie wywołuje u mnie tzw. "szczękopad"

 

Piękny...po prostu piękny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.