Skocz do zawartości

PZL P11c IBG 1/32


radoslaw6363

Rekomendowane odpowiedzi

Modeli samolotu P11c mam już kilka i wszystko co do tej pory zrobiłem jest w skali 1/72. 

Dla modelu IBG w skali 1/32 zrobiłem wyjątek, mam zamiar nadal przy Nim pracować dodając podstawkę i figurki i robiąc pierwszą w moim modelarskim życiu dioramę.

,,Jedenastka'' IBG to dobrze zaprojektowany model. Przyjemnie się składa , dodałem tablicę Yachu, dodatki Abera i blaszki Parta, niestety blaszki nie do końca pasują do modelu i nie wszystkie użyłem.

Malowałem Hataką . 

W modelu zdejmuję się śmigło z osłoną silnika żeby można było obejrzeć silnik.

Dodałem kilka fotek moich wcześniejszych pezetelek.

Jako dodatek ciekawa relacja pil. Benedykta Dąbrowskiego z pierwszego dnia walk powietrznych Brygady Pościgowej z niemieckimi lotnikami.

 

 

 

 

 

 

jed1.jpg

jed2 Now.jpg

jed3 now.jpg

jed4now.jpg

Pzl 11c NOw.jpg

jed7now.jpg

jed9now.jpg

jed6NOw.jpg

jed12now.jpg

jed14now.jpg

jed15now.jpg

P1091596.JPG

P1101601.JPG

P2261925.JPG

P5100100.JPG

P2281940.JPG

P9131146.JPG

P5090082.JPG

P4052135.JPG

P4142164.JPG

P1081587.JPG

Edytowane przez radoslaw6363
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek d napisał:

Miłośnicy biało czerwonej szachownicy oszczędzają widzę Ochy i Achy. Dlaczego? 😎

Model fajny

Skrzydło dobrze nie siadło przed wiatrochronem, ale to drobiazg. :?

Niestety często dopiero na fotkach widać babole. 

Oczy już nie te, cierpliwości brakuje. 

W 1/32 wiele szczegółów uchodzi mojej uwadze,

Jest tam więcej miejsc problematycznych, niektóre będę poprawiał, ale płat przed wiatrochronem już musi tak zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oczy już nie te, cierpliwości brakuje. 

Żart, są starsi od Ciebie.

Cytat

Niestety często dopiero na fotkach widać babole.

To trzeba robić fotki na etapie montażu. Wyłapie się dużo baboli.

Ten model akurat jest bardzo fajny w montażu, oczywiście ma parę miejsc wrażliwych ale wszystko do opanowania.

Na fotkach widać więcej wad ale w galerii to tak trochę musztarda po obiedzie. W gablocie wygląda fajnie, to najważniejsze.:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek d napisał:

Żart, są starsi od Ciebie.

To trzeba robić fotki na etapie montażu. Wyłapie się dużo baboli.

Ten model akurat jest bardzo fajny w montażu, oczywiście ma parę miejsc wrażliwych ale wszystko do opanowania.

Na fotkach widać więcej wad ale w galerii to tak trochę musztarda po obiedzie. W gablocie wygląda fajnie, to najważniejsze.:piwo:

Masz rację ale faktycznie zaczyna niektórym modelarzom dokuczać SKS i wychodzi to niestety na naszych modelach:wojo::rozga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.