Skocz do zawartości

Może tym razem się uda, czyli Merkava MK 2D, Takom 1/35


Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , trochę później niż pisałem w poprzednim poście - ale zrobiłem ten szkic wlotu powietrza . Oczywiście to moja interpretacja zdjęć . Szkic robiłem na kalce technicznej na ksero tablicy z kolorami modelu .

Pozdrawiam .

 

e.jpg

e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz Jarku.  Tymczasem taki mały "apgrejd pięćdziesiątki".  Na razie na sucho, ale być może idę w dobrym kierunku 🤔🤔🤔. Jeśli to wyjdzie, ostatnią rzeczą, jakiej będę potrzebował jest karabin z odpowiednim wylotem lufy i tu liczę na kolegę Skinn3ra

IMG_20220515_214509.jpg

IMG_20220515_221645.jpg

IMG_20220515_222540.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dorotka napisał:

Szwy usunąć by wypadało.... :diabel:

Jak to obrzezać Merkavę, przecież to świętokradztwo.  Takie rzeczy to tylko rabin może robić......

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Moją intencją był zwykły, najzwyklejszy żart. No trudno, nie każdy złapał. Nie zawiodłem się tylko pod jednym względem. Reakcja na ten żart była typowo "polska" 😉

 

Chyba Przemku Ty sam zbyt poważnie do tego podchodzisz :yahoo:

P.S. Coś tam się w łańcuszkach ułamało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Dorotka napisał:

 

 

P.S. Coś tam się w łańcuszkach ułamało....

Tak. Ułamał się jeden łańcuszek, przy zdejmowaniu wieży. Łańcuszki trą o górę kadłuba, gdy obracam wieżę, no i trach. Mam jednak wrażenie, że dzięki Tobie Jacku, da się to naprawić 😉:piwo:

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowane)

Drodzy koledzy. Choć nie spodziewam się wielkiego odzewu, ale może ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć na moje pytanie. Jak do jasnej ciasnej, zamontowali tą antenę (patrz czerwone kółko), skoro nie jest ona wetknięta w w gniazdo po środku tyłu wieży? 

IMG_20220531_203320.jpg

 

Mam też drugie pytanie. Czy ktoś może wie, co może być napisane/namalowane na tej czarnej fladze?

IMG_20220526_221141.jpg

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Drodzy koledzy. Choć nie spodziewam się wielkiego odzewu, ale może ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć na moje pytanie. Jak do jasnej ciasnej, zamontowali tą antenę (patrz czerwone kółko), skoro nie jest ona wetknięta w w gniazdo po środku tyłu wieży? 

 

 

To jest antena od Wind Breakera, gniazdo w wieży niepotrzebne  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.