Skocz do zawartości

Jagdpanther - Dragon 1:72


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Model w ramach odpoczynku od wakacji Niby dragon, ale miejscami trzeba solidnie go obciosać

 

j1.jpg

 

Zapomniało im się na boku tylnej płyty i na włazie zrobić zimmerit

j2.jpg

 

j3.jpg

 

Tutaj było w pełni ruchome zawieszenie, tylko akurat się polało całe klejem i już zostanie jak widać

j4.jpg

 

j5.jpg

 

Bryła gotowa, jakby coś to pisać, bo później będę bił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki W ogóle to na 2 ostatnich zdjęciach góra jest po surfacerze. Blaszki będą piwne, miedziane i mosiężne, ale to jutro dopiero Ale nie rozumiem? Bo model miał zimmerit ja tylko miejscami dociosałem Ogólnie to chciałem zobaczyć jak wyjdzie zawieszenie ugięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj było w pełni ruchome zawieszenie, tylko akurat się polało całe klejem i już zostanie jak widać

 

Mozna jasniej

Tez mam w planach zrobic ruchome zawieszenie.

Ciekaw jestem jaka technike zastosowales?

Pozdrawiam.

 

Pozatym to bardzo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jasniej

Tez mam w planach zrobic ruchome zawieszenie.

Ciekaw jestem jaka technike zastosowales?

Pozdrawiam.

 

Pozatym to bardzo ladnie.

 

Żartowałem Ja po prostu wycinałem wahacz i przyklejałem w takiej jak chciałem pozycji Można też po prostu przewiercić wahacz w osi obrotu, dać jakiś kołek żeby można było obracać i przyłożyć do terenu i zakleić.

Ruchomego się nie da, bo nie ułożysz gąsek nigdy Chyba, że fruile kiedyś będą robić dla 72

Tutaj masz coś na wzór jakbyś chciał się porwać na to:

http://missing-lynx.com/gallery/small/tigeri144bg_1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej balu, a potem nie ma problemu z długością gąsek przez te "fale?"

 

Nie ma żadnego, szczerze mówiąc lepiej mi się je układało, niż te normalne po drugiej stronie Co nie zmienia faktu, że nauczyłem się wczorajszego wieczora kilku ciekawych słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam pytanko.

Surfacer psikasz aerkiem czy z puchy? O ile dobrze pamiętam w którymś z wątków "zakupowych" chwaliłeś się surfacerem w spray'u.

Ciekawy jestem czy nadaje się do 1:72. Jeśli efekt jest właśnie taki to w te pędy lecę do sklepu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Surfacer psikasz aerkiem czy z puchy? O ile dobrze pamiętam w którymś z wątków "zakupowych" chwaliłeś się surfacerem w spray'u.

Ciekawy jestem czy nadaje się do 1:72. Jeśli efekt jest właśnie taki to w te pędy lecę do sklepu hehe

 

Ten surfacer to 1000 z aero, kiedyś kupiłem biały w spray'u, bo niby miało być to samo, ale jakoś mi nie podchodzi Słabo kryje, a jak się chce pomalować za pierwszym razem to robią się zacieki, niby trochę potem maleją, ale coś widać. Ja skusiłem się na biały, bo był ileś tam złoty tańszy, może szary jest lepszy? Ogólnie ja tam wole aero bo mogę sobie rozcieńczyć ile chce, a ten w sprayu wydaje mi się za gęsty, albo ja coś źle robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo ładna produkcja . Szkoda tylko że nie wymieniłeś zaznaczonych szpejów :

 

866e148835419b80.jpg

 

To takie dziwne podłużne to ma być wg. producentów gaśnica a to drugie to korba (od biedy jeszcze obleci). Wydaje mi się że wymiana tego na tym etapie to żaden problem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra, pasuje kończyć co pozaczynane.

Dokupiłem wóz konny(swoją drogą to strasznie duże koła ma i jakoś dziwnie wygląda ), otworzyłem właz na JP, scena będzie przedstawiała żołnierza leżącego na sianie, i kogoś w JP, w końcu trzeba nauczyć się malować te figurki Figurki i podstawka pożyczone ;o)

 

j10.jpg

 

j11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.