Skocz do zawartości

Stug. III Ausf. G Dragon 6578 1/35


Jamat

Rekomendowane odpowiedzi

Zatopiona łódka robi robotę. Dlaczego ludziki mają czarne pagony? To nie jest SS, więc powinny być w ciemniejszym odcieniu zieleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd i figurki bardzo ładnie pomalowane pod względem warsztatowym, merytorycznie się nie znam.

Natomiast w winietce coś mi nie pasuje. Wykonanie też na bardzo dobrym poziomie, ale jakoś dla mnie za bardzo kolorowo tam jest, tak nie wojennie. A łódka według mnie za stromo tonie, przy samym brzegu od razu duża głębia musiała by być.

 

Wykonanie bardzo dobre i "przyciągające oko", ale ogólna kompozycja mi nie gra.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomicie sklejony i pomalowany model, natomiast malowanie figurek jest wręcz obłędne :) Nawet jeśli łódka faktycznie zatonęła za blisko brzegu, to diorama i tak robi znakomite wrażenie. Gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stug i figurki to czapki z głów, szczególnie technicznie świetny poziom  wykonania , do etapu malunków to klasa, całościowo z  podstawką jednak nie do końca  , mi się nie podoba, za dużo wszystkiego, kolory,   szybciej smoka zamiast stuga :) ...  za mało mroku wojny jak dla mnie ,  też kwestia gustu

Edytowane przez Evildead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Evildead napisał:

Stug i figurki to czapki z głów, szczególnie technicznie świetny poziom  wykonania , do etapu malunków to klasa, całościowo z  podstawką jednak nie do końca  , mi się nie podoba, za dużo wszystkiego, kolory,   szybciej smoka zamiast stuga :) ...  za mało mroku wojny jak dla mnie ,  też kwestia gustu

 

W pełni się zgadzam. Za dużo fajerwerków. Kompozycja leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wykonanie podoba.

Ale niech mi ktoś jedno wytłumaczy. o co chodzi z tym robieniem totalnego bajzlu na modelu czy dioramie? Wszędzie walające się bez ładu i składu elementy wyposażenia czy umundurowania, porozrzucana amunicja, broń itp. Taki za przeproszeniem burdel to chyba tylko w filmowym obozowisku Szajbusa ("Złoto dla zuchwałych"). W realu to zagrożenie dla załogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Baas ArK napisał:

Mnie też się wykonanie podoba.

Ale niech mi ktoś jedno wytłumaczy. o co chodzi z tym robieniem totalnego bajzlu na modelu czy dioramie? Wszędzie walające się bez ładu i składu elementy wyposażenia czy umundurowania, porozrzucana amunicja, broń itp. Taki za przeproszeniem burdel to chyba tylko w filmowym obozowisku Szajbusa ("Złoto dla zuchwałych"). W realu to zagrożenie dla załogi.

Fajrant mają, to i nikt o porządek nie dba  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.