Jump to content

Stug. III Ausf. G Dragon 6578 1/35

Jamat
 Share

Recommended Posts

Zatopiona łódka robi robotę. Dlaczego ludziki mają czarne pagony? To nie jest SS, więc powinny być w ciemniejszym odcieniu zieleni. 

Pojazd i figurki bardzo ładnie pomalowane pod względem warsztatowym, merytorycznie się nie znam.

Natomiast w winietce coś mi nie pasuje. Wykonanie też na bardzo dobrym poziomie, ale jakoś dla mnie za bardzo kolorowo tam jest, tak nie wojennie. A łódka według mnie za stromo tonie, przy samym brzegu od razu duża głębia musiała by być.

Wykonanie bardzo dobre i "przyciągające oko", ale ogólna kompozycja mi nie gra.

Pozdrawiam

Stug i figurki to czapki z głów, szczególnie technicznie świetny poziom  wykonania , do etapu malunków to klasa, całościowo z  podstawką jednak nie do końca  , mi się nie podoba, za dużo wszystkiego, kolory,   szybciej smoka zamiast stuga :) ...  za mało mroku wojny jak dla mnie ,  też kwestia gustu

Edited by Evildead
  • Like 1

8 minut temu, Evildead napisał:

Stug i figurki to czapki z głów, szczególnie technicznie świetny poziom  wykonania , do etapu malunków to klasa, całościowo z  podstawką jednak nie do końca  , mi się nie podoba, za dużo wszystkiego, kolory,   szybciej smoka zamiast stuga :) ...  za mało mroku wojny jak dla mnie ,  też kwestia gustu

W pełni się zgadzam. Za dużo fajerwerków. Kompozycja leży.

Mnie też się wykonanie podoba.

Ale niech mi ktoś jedno wytłumaczy. o co chodzi z tym robieniem totalnego bajzlu na modelu czy dioramie? Wszędzie walające się bez ładu i składu elementy wyposażenia czy umundurowania, porozrzucana amunicja, broń itp. Taki za przeproszeniem burdel to chyba tylko w filmowym obozowisku Szajbusa ("Złoto dla zuchwałych"). W realu to zagrożenie dla załogi.

45 minut temu, Baas ArK napisał:

Mnie też się wykonanie podoba.

Ale niech mi ktoś jedno wytłumaczy. o co chodzi z tym robieniem totalnego bajzlu na modelu czy dioramie? Wszędzie walające się bez ładu i składu elementy wyposażenia czy umundurowania, porozrzucana amunicja, broń itp. Taki za przeproszeniem burdel to chyba tylko w filmowym obozowisku Szajbusa ("Złoto dla zuchwałych"). W realu to zagrożenie dla załogi.

Fajrant mają, to i nikt o porządek nie dba  😉