Skocz do zawartości

Sweden STRV 103B MBT Trumpeter 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ukończyłem jeden z ciekawszych modeli jakie kiedykolwiek zrobiłem. Po primo ze względu na sylwetkę StuG'o-Jagdpanther'ową, a po drugie ze względu na czterobarwne malowanie. Z drugiej strony jest to chyba najczystszy (jeśli idzie o górne powierzchnie) model jaki zrobiłem w tym roku - bałem się zatarcia ciekawego kamuflażu po prostu.

Trochę nie tak poszło też z gąsienicami, widać lekkie uniesienie przedniego i tylnego koła jezdnego. No i zgubiłem lewą tylną lampę

Warsztacik tutaj: viewtopic.php?t=8621&start=0

P8120064.JPG

P8120068.JPG

P8120071.JPG

P8120061.JPG

P8120062.JPG

P8120073.JPG

P8120075.JPG

P8120082.JPG

P8120085.JPG

P8120088.JPG

P8120090.JPG

P8120092.JPG

P8120097.JPG

P8120105.JPG

P8120106.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggy, coraz ciekawsze modele robisz Smile

Z "ciekawych" modeli zostały mi na magazynie tylko BMD-2 Zvezdy i T-34/76 Dragona... Reszta same Tigery, Hetzery, Panzery z cyferkami...

Ale przyznam - w robieniu dziwnych modeli jest jeden plus - ciężko trafić na eksperta który wytknie wszystkie błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model Ci wyszedł , moim zdaniem najlepszy z Twojej kolekcji które dotychczas widziałem , sama w sobie bryła modelu jest ciekawa , ale kamo w tak dobrym wykonaniu nadaje mu tylko smaczku .

 

za kamo.

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mi osobiście bardzo podoba sie niska sylwetka tego czołgu. Jest bardzo nietypowa, i niespotykana, a ja lubię wszystko co niepopularne

Brawa za niszowość tematu!

 

Opis konstrukcji na wesoło, do przeczytania tutaj:

http://www.mt.com.pl/archiwum/03-2004_hansen_czolg.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to chyba najczystszy (jeśli idzie o górne powierzchnie) model jaki zrobiłem w tym roku

Przybrudzony w sam raz. Jechał sobie przez wilgotny, szwedzki, jesienny las po deszczu. Nabździło mu trochę błota od spodu. Nic tu więcej nie trzeba. Świetne malowanie. Prezentuje się znakomicie. Poza tym sądzę, że to jedna z niewielu oryginalnych pod względem wyglądu (oprócz Merkavy) współczesna konstrukcja, jeśli chodzi o czołgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny, tylko z tego co się orientuję malowanie to jest dla wersji C, a to jest B...może się mylę, ale z tego co pamiętam wersje B były w jednobarwnym zielonym kamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny, tylko z tego co się orientuję malowanie to jest dla wersji C, a to jest B...może się mylę, ale z tego co pamiętam wersje B były w jednobarwnym zielonym kamo.

Zgadza się. Niemniej nie umniejsza to jego urody. A tak btw - nie wiesz gdzie i czy w ogóle można nabyć wersję C?. W katalogu Trumpetera jest od dawna, ale ja jej jeszcze w sprzedaży nigdy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamir napisał:

panzer_lehr napisał:

...W katalogu Trumpetera jest od dawna, ale ja jej jeszcze w sprzedaży nigdy nie widziałem.

 

 

Tak na marginesie to ja tego co jest powyżej cytatem nie napisałem, tylko kolega Avi, a model można zamówić u importera w sklepie internetowym www.ibg.com.pl

Sprawdziłem, mają dwie sztuki na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

O, to jak ktoś odkopał to wrzucę fotki które zrobiłem niedawno w ramach prób nowego aparatu i tego co można wyciągnąć z dwóch słabych żarówek jakie mam na stancji.

DSC_1161.JPG

DSC_1135.JPG

DSC_1140.JPG

DSC_1148.JPG

DSC_1151.JPG

DSC_1156.JPG

DSC_1157.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.