Skocz do zawartości

M1224 MaxxPro MRAP "Lalunia"


MarDro

Rekomendowane odpowiedzi

Navistar M1224 MaxxPro MRAP, wyprodukowany przez firmę Bronco 1:35. Wóz o nazwie własnej „Lalunia” używany podczas XI zmiany PKW w Afganistanie, przez 6. Batalion Powietrznodesantowy z Gliwic, ze struktur krakowskiej 6. Brygady Powietrznodesantowej. Model Bronco wzbogacony o anteny Comrod firmy Master, karabin NSVT 12,7mm od MINIARM, antena BFT i karabinek „Beryl” to wydruk 3D od Scale23, kilka „bebechów” z elektroniki z zestawu RFM dedykowanego do M-ATV i parę detali robionych mniej lub bardziej od podstaw. Kolor bazowy to farba CARC Tan 686A firmy AK, a cała reszta malowana była akrylowymi Tamiyami. Bardzo cienkie kalki ToRo Model idealnie ułożyły się na detalach MaxxPro. Delikatny weathering uzyskałem przy pomocy mocno rozcieńczonych farb olejnych Renesans.
Ściany T-WALL oraz kalki, które się na nich znajdują to również robota Scale23

20230212_142052.jpg

20230212_142452.jpg

20230212_142513.jpg

20230212_140102.jpg

20230212_140143.jpg

20230212_140256.jpg

20230212_140319.jpg

20230212_140339.jpg

  • Like 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin Rogoza napisał:

W takim fajnym modelu zostawiłeś szwy na oponach ?? ☹️

Szwy są już spiłowane, niestety coś tam faktycznie widać w zagłębieniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zagłębieniach. Ten szew na oponie jest trochę specyficznie zrobiony. Tak, jakbyś naciął bieżnik na całej swojej długości, ubytek tylko trochę uzupełnił szpachlą i tak zostawił. Nie wiem czy da rade z tego opisu zrozumieć co mam na myśli. 

Jedynym wyjściem byłyby koła z żywicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalunia cudna :) Super detale !!! Kolejna lalunia na tym forum :) Ale koła to tragicznie wyglądają i biją po oczach te szwy 😞 Jak masz możliwość to je wymień na żywiczne.

10 minut temu, makinen napisał:

Dobrze to w całości wygląda. Mi się podoba, bo mój przedział zainteresowań. Nie wiem, jak z merytoryka wnętrza elektronicznie, ale nie wnikam. Masz już Cougara? 
@SnajperTBG wczoraj wytargal kolejnego z giełdy na FB, tylko po co? 😀

Cougar idzie dla kolegi który ganiał na takowym. Tylko trzeba będzie go ciut zmodyfikować. Ale jak pomyślę o szpachlowaniu połówek budy to daj spokój...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makinen napisał:

Dobrze to w całości wygląda. Mi się podoba, bo mój przedział zainteresowań. Nie wiem, jak z merytoryka wnętrza elektronicznie, ale nie wnikam. Masz już Cougara? 
@SnajperTBG wczoraj wytargal kolejnego z giełdy na FB, tylko po co? 😀

Dzięki  :)
Cougar też stoi na półce, niedługo coś tutaj wrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SnajperTBG napisał:

Lalunia cudna :) Super detale !!! Kolejna lalunia na tym forum :) Ale koła to tragicznie wyglądają i biją po oczach te szwy 😞 Jak masz możliwość to je wymień na żywiczne.

Cougar idzie dla kolegi który ganiał na takowym. Tylko trzeba będzie go ciut zmodyfikować. Ale jak pomyślę o szpachlowaniu połówek budy to daj spokój...

Cieszę się, że się podoba. Koła chyba faktycznie będę próbował czymś zastąpić jak będzie możliwość :)
A jeśli byłaby możliwość, kolejnego cougara chętnie zakupię tylko kto chciałby się go pozbyć... 

Edytowane przez MarDro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mandrivecs napisał:

Brawo za temat, brawo za kunszt i staranność. Jednak moim zdaniem kolor zdecydowanie za ciemny. Bardziej wpada w brąz niż w piaskowy. Przy kolejnym zdecydowanie jaśniejszy odcień stosuj.

zdjęcia mogły trochę przekłamać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Erni napisał:

A był wczoraj u mnie na giełdzie na FB za chyb a140 zł 

 

Pisałem, był już niestety sprzedany😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.