Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezone zestawy Minicrafta.

dla mnie te wszystkie Minicraftowe AF One, Two... służą jako dobra baza modeli, w końcu w pudłach to samo co w zwykłych 707, 757... przynajmniej modele są w ciągłej sprzedaży niestety nie u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ufff... czyżby z marszu 6 pudeł trzeba było kupić?
- ja z calej tej menazerii wezme tylko wersje seryjna Be-12 - bedzie sie ladnie komponowal z Orionem od Arii. Te prototypy, maloseryjne wersje pozarnicze, ratunkowe, mnie malo interesuja. Ciekawe ze wersja transportowa - Be-12NH bedzie wydana pod innym logo. Teraz czas na Atlantica, Nimroda, Il-38 itd. oczywiscie w 1/144.

 

A wie kto z Was, kiedy IŁ-12 ma się pojawić? Już ostrzę ząbki...
- wszedzie pisza ze wkrotce.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu byl zapowiadany przez A-model. Ostatnio raczej sprawa przyschla.

 

Tymczasem A-model zakonczyl prace nad modelem Il-12. Fotki ramek:

da1ce69830778dbb.jpg

381f324ca70a0059.jpg

 

 

Pozdr.

Pawel

 

Jak na A-Model całkiem sympatycznie te wypraski wyglądają - i elementy są rozpoznawalne...

 

Jak już mają wszystko, to mogliby sprzedawać... heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają wszystko, to mogliby sprzedawać... heh...
- jak znam zycie, to najszybciej sie pojawia u ukrainskich sprzedawcow na Ebay'u.

 

Nowe, trawione wozki bagazowe produkcji Extratechu:

bf35f4994afedbde.jpg

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna nowość z LimaOscar Decals, która wylądowała już u mnie

 

LD144-51.jpg

 

LD144-52.jpg

 

cieszy mnie tempo ukazywania się kolejnych nowinek oraz jakość tych produktów, w końcu można bez problemu robić maszyny w krajowych malowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

przytargałem dziś do domku trzy nowości w 1:144, dwie to nowe kalkomanie z PDT 144002 Tupolew Tu 154M i 144004 Junkers Ju - 52/3m, kawał modelarskiej dobrej roboty! czyli różne wersje malowania, szczegółowa instrukcja malowania i rozmieszczenia kalkomanii a w zestawie z Ju-52 także wskazówki dotyczące zmian w modelu jakie trzeba wykonać by powstała wersja używana przez LOT, jak dla mnie zestawy na 6!

 

PDT144002.jpg PDT144004.jpg

 

kolejną nowością jaka pojawiła się już w sprzedaży jest kolejny DC-7C z Roden (#303), tym razem w malowaniu Japan Air Lines, w środku wypraski znane już z wcześniejszego modelu

 

roden303.jpg

 

następny będzie DC-7C KLM (#302), który już pojawił się w zapowiedziach na stronie Rodena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Heh czad. Czyli w skali 1/144 mamy już z chyba wszystkie prototypy V generacji....

 

Revell:

YF-23 - numer zestawu 04017

YF-22 - 04016

MiG 1.44 MFI - 04028

S-37 BERKUT - 04000

LOCKHEED X-35B - 04009

 

Pit-Road

PAK FA T-50 - PITSN-07

+ wlasciwie prototypy F-35A Lightning II & F-35B Lightning II,

 

a wkrótce J-20 od Dragona. Całkiem ładne stadko mozna zbudowac. Brakuje tylko X-32 JSF - wydal go ktos? Revell - dobrze pamietam?

 

Pozotajac przy modelach prototypow - juz jest:

c4c86213d5ee486f.jpg

 

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.