Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to Esterna tylko w tym sklepie można dostac i w żadnym innym. Masakra z dystrybucją tych modeli w Polsce. Pociechą jest to że Estern współpracuje z Amodelem i wymieniają się wypraskami. Pakuja to samo ale z innymi malowaniami. Z tego co wiem Ił-18 tez ma się ukazać z Amodelu tak że panowie spokojnie.Może i inni handlowcy z branży modelarskiej w końcu się zainteresują modelami EE . W czechach w każdym sklepie można je kupic a jak nie ma to sprowadza bez problemu. Ale to trzeba chcieć ........ . No dobra bo się narażę handlowcom jak się rozgadam w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wreszcie ktoś się zlitował nad modelarzami i zrobił wtryskowe ATRy )) Ciekawe tylko jaka będzie ich jakość. Modele F-rsin (plastikowe) to czasem 'krew, pot i łzy' ;) . Ale najważniejsze, że jest (w zasadzie to 'będzie', ale już niedługo), bo Italerii jak wiadomo dało ciała, a Welsh jest ostatnio trudno dostępny i droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Może wie ktoś gdzie można kupić kalkomanie Lufthansy do Boeinga 747-8 1:144 ze Zvezdy? Czy w ogóle takowe istnieją? Proszę o odpowiedź na PM.

Na koniec bieżącego roku ma się ukazać 747-8 Revela właśnie w malowaniu Lufy.

Chodzą słuchy że ma to być nowy wypust a nie przepak Zvezdy.

Min. z powodu błędów jakie ma model made in CCCP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kalki do LOTowskich 737-400 są w Techmodzie od dawna. Czekają na swoją kolejkę w druku. Praktycznie wszystkie warianty. W sumie cztery zestawy - normalny, klasyczny LOT, LOT Charters, samoloty leasingowane LOTu oraz najnowsze malowanie. Miejmy nadzieję, że niebawem będą.

 

Co do 747-800 - kalkomanie Lufthansy są już dostępne. Robią je nawet dwie firmy - TwoSix z Anglii oraz LH z Niemiec. Która lepsza - nie wiem. Ja czekam, podobnie jak przedmówca na model Revella. Na forum AC pojawiły się informacje, że to nie przepak 'gwiazdy', a zupełnie nowy model zaprojektowany dla Revella przez Holendrów z BraZ Models.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie było w Martoli, bo jak tamte kalki robiłem, to jeszcze te nowe 734 nie latały . Teraz już, nauczony doświadczeniem, nie dałem zapowiedzi tego najnowszego - po co ma wisieć przez pół roku. W każdym razie jest zrobiony ;). Myślę, że naprawdę niebawem te kalki będą wreszcie. Podobnie jak Jak-40 (dwa zestawy).

A w kwestii odwiecznego dylematu "którego zrobić', to proponuję po prostu wykonać ich kilka. Ja zawsze mam ten dylemat i właśnie z tego powodu od razu kupuję po kilka modeli ;). Samych 737-200 mam chyba z dziesięć teraz O innych wersjach tej maszyny nawet nie wspominam. A cały czas kupuję kolejne - tyle fajnych malowań i kalkomanii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.