Skocz do zawartości

Lotnicze nowości 1:144


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do zapowiedzi Eastern Express o których wspomniał pencil37 dodam, że oprócz wyżej wymienionych modeli czyli An-30 który ukaże się już niebawem i An-12 zapowiadany w wersjach B i BK , w planach wydawniczych jest An-10 i An-10A oraz An-22 "Anteusz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Super . An 24 to przepak Eastern Express ?. Mam nadzieję że będzie tańszy i bardziej dostępny niż model Eastern Express .

Tak, An-24 to przepak EE. Co do ceny - nie liczyłbym na jakąś drastyczną różnicę. W Hannantsie kosztuje dokładnie tyle samo co EE (19 funciaków). Podobnie na eBay - czasem nawet drożej niż EE - zależy od sprzedawcy.

Amodel o tyle jest uboższy, że w kalkomaniach nie daje 'oszklenia'. Co czasem bywa irytujące, szczególnie dla kogoś, kto nie lubi robić przezroczystych szyb (tak jak ja). Eastern zawsze dodaje w swoich kalkomaniach te elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara . Znaczy się trza go zaraz kupić (mowa o Mi-8), przeskalować kalkę na 1/144, dorobić 'szkło' i słać do druku ))

 

tylko że to jest Mi-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara . Znaczy się trza go zaraz kupić (mowa o Mi-8), przeskalować kalkę na 1/144, dorobić 'szkło' i słać do druku ))

 

tylko że to jest Mi-17

To nie ma żadnego znaczenia. Potrzebuję 'oszklenie' z modelu, żeby móc kalkę dopasować, oraz kadłub, żeby sprawdzić czy pasuje, a jak nie, to żeby wprowadzić jakieś poprawki. Rozmawiałem wczoraj z Michałem EE i pytałem, czy w Mi-8T będą identyczne wypraski przezroczyste. Powiedział, że tak. A o to głównie mi chodzi. Zresztą najpewniej w ogóle we wszystkich wersjach będą te same wypraski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie właśnie martwi - że będą wszystkie takie same wypraski...

Pal sześć drobne różnice pomiędzy wersjami - w tej skali to i tak są uproszczenia.

Proszę mnie poprawić ale wg mnie LOT latał na wersji Mi-8S - tu jest problem, miała ona duże kwadratowe okna.

Jeśli nie ma innych znaczących różnic - może by się dało zaszpachlować okrągłe ona i nakleić kalkę z kwadratowymi.

Ewentualnie można poczynić wersję rządową (miały okna okrągłe i kwadratowe).

Więc czekamy na wersję "S" lub Lima wyda kalkę z nowymi oknami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie właśnie martwi - że będą wszystkie takie same wypraski...

Pal sześć drobne różnice pomiędzy wersjami - w tej skali to i tak są uproszczenia.

Proszę mnie poprawić ale wg mnie LOT latał na wersji Mi-8S - tu jest problem, miała ona duże kwadratowe okna.

Jeśli nie ma innych znaczących różnic - może by się dało zaszpachlować okrągłe ona i nakleić kalkę z kwadratowymi.

Ewentualnie można poczynić wersję rządową (miały okna okrągłe i kwadratowe).

Więc czekamy na wersję "S" lub Lima wyda kalkę z nowymi oknami.

No wyda, wyda, to właśnie miałem na mysli pisząc o 'dopasowaniu' ;). Nie tylko przednie oszklenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.