Skocz do zawartości

Flakpanzer 1 Tristar 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , no i po prawie roku zmagań oto i on - Flakpanzer 1, rzadki okaz na forach, to tym bardziej ciekawy :) , budowa była trudna, ale zarazem bardzo interesująca, także miło będę ją wspominał, zapraszam do oglądania, komentowania :).

 

Link warsztatowy 

 

 

IMG_20230715_112200

 

IMG_20230715_112350

 

IMG_20230715_112050

 

IMG_20230715_112359

 

IMG_20230715_112513

 

IMG_20230715_112700

 

IMG_20230715_112806

 

11

 

33

 

22.jpg

44.jpg

66.jpg

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret zimowy. Bez ludków ala postojowe klimat jest.  Ciekaw co następne będzie? Można wiedzieć. Zdjecie opisuje zainteresowanie-robione z plaży🤣.

 

Ciepło modeli nie chce się już robic 🤣

 

 

 

 

 20230709_134949.thumb.jpg.edcc70a3ae660e2634d1cc5b2a8021da.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

Konkret zimowy. Bez ludków ala postojowe klimat jest.  Ciekaw co następne będzie? Można wiedzieć. Zdjecie opisuje zainteresowanie-robione z plaży🤣. Ciepło ciepło modeli nie chce się już robic 🤣

Dzięki, ludków nie ma bo poszli sikać po lasach  :), a następny to teraz dla odmiany coś trzeba z Afryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, copycat napisał:

Bardzo fajny. Jakiś taki nieład, ale właśnie taki jaki powinien być.

Dzięki, no nieład to odpowiednie słowo :) , zima w końcu, czyli hadko, buro i ponuro a i figurantów ni ma :)  to trzeba było podrasować całość pracy😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, patrykd napisał:

Bardzo ładny model. Podoba mi się ten zimowy wytarty kamuflaż. Przydało by się więcej zbliżeń na detale i smaczki. A przyczepka to już w ogóle nie ma ostrego zdjęcia 😞

Dzięki, ładnie się prezentuje na żywo :) , tu forum ogranicza wielkość pliku niestety i  trzeba zmniejszać rozmiar, to i  niestety nie poszaleje się za bardzo z jakością,  tu masz kilka zbliżeń przyczepki

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny genialne wykonanie pod względem budowy jak i malowania/weatheringu. Pojazd fantastycznie zgrywa się ze świetną jak zawsze podstawką. I jak zawsze brakuje mi takich zdjęć :

p3.jpg.842e7834b79539f51069d439b072561e.jpg

 

p2.jpg.f5f2c917e4c63df7e082fff7e8c739d9.jpg

:rozga:

Edytowane przez TAW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł Czarnocki napisał:

No dzieło zacne. Jest nad czym achać i ochać. Szkoda tylko, że nie dałeś chociaż jednej kukiełki aby pokazać rozmiary tego szkraba.  Daję 9.5 na 10 punktów

 

 Mam dokładnie takie samo zdanie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze i odbiór pracy 🙂. @TAW przerobione przez Ciebie foty jak zwykle w klimacie , bardzo mi się podobają 🙂. @Baas ArK śnieg robiony z produktów ak interactive, rozjeżdżony ten bardziej przezroczysty robiony ak snow sprinkles plus szczypta snow microballoons, do tego odrobina wody i parę kropel ak still Water, mieszam to w kieliszku i taką mazię nakładam pędzlem w odpowiednich miejscach, po kilku minutach namoczonym pędzlem w wodzie blenduję krańce dla lepszego finiszu, a śnieg świeży, to też ak Terrain snow plus troszkę snow microballoons i odrobina wody, mieszam w kieliszku do konsystencji kremowej, nakładam dosyć grubo tą papkę w miejsca gdzie ma być świeży śnieg, po kilku minutach wygladzam to pędzlem, na tą wilgotną mazię posypuję jeszcze sypki śnieg snow microbaloons za pomocą szpatułki, ewentualnie patyczek do lodów się też nadaje, ostatecznie co się nie przyklei to zdmu:bip:ę. @Paweł Czarnockino mały szkrab rzeczywiście :), wiem że brakuje załogi, ale nie znalazłem nic odpowiedniego, mam tylko takiego typka ubranego na zimowo choć trochę pozę ma dziwną, ręce w kieszeniach, i śmiesznie odchylony jest, takie wywalone jaja jakby ma ogólnie, to nie wiem czy by tu pasował i ostatecznie wyszło bez 🙂

IMG_20230710_062836.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywalone jajka ma, bo ma sanki na gąskach typu flak i chop zadowolony. Maluj go wyluzowanego przy swoim rumaku😃

 

Co figurka, to nabierasz warsztatu bo pacynki trudne 😛

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 21:45, MayonesEXG7 napisał:

Nie wywalone jajka ma, bo ma sanki na gąskach typu flak i chop zadowolony. Maluj go wyluzowanego przy swoim rumaku😃

 

Co figurka, to nabierasz warsztatu bo pacynki trudne 😛

Ostatecznie będzie walił głupa kiedyś przy innym projekcie😄, tu tylko pozował do skali😃

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.