Skocz do zawartości

PZL-104 Wilga, Amodel 1/72


Vieh_san

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, burzatg napisał:

Toś mnie teraz ujął :piwo:

Wilga z mojego rodzinnego miasta :banan:

Teraz wygląda tak
93057_1665218909.thumb.jpg.4f46d32258b09f9d047e915cd48ea321.jpg

Ale już mam mętlik, bo niby wpisane jest w jednym miejscu, że był własnością aeroklubu Włocławskiego, a potem, że jest w Lesznie, a gdzieś indziej, że cały czas jest we Włocławku, nie wiem sam już ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vieh_san napisał:

Ale już mam mętlik, bo niby wpisane jest w jednym miejscu, że był własnością aeroklubu Włocławskiego, a potem, że jest w Lesznie, a gdzieś indziej, że cały czas jest we Włocławku, nie wiem sam już

Spieszę z najprawdziwszą prawdą w skrócie 😉 

Od początku służyła w Aeroklubie Włocławskim do 2019 kiedy to została sprzedana w prywatne ręce. Od 2020 bazowała w Lesznie i w tym roku wyemigrowała do Madziarów gdzie ponownie jest do kupienia za dobre pindzony :chytry:

https://www.globalplanesearch.com/aircraft/3551774-1971-pzl-okecie-pzl-104-wilga-35-g5-for-sale-in-zirc-

https://abpic.co.uk/pictures/registration/SP-EBK

1971 PZL-Okecie PZL-104 Wilga 35 G5 - aircraft for sale 3551774

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vieh_san napisał:

Główne kolory poszły,

Jakie tam kolorki użyłeś?

8 minut temu, Artek82 napisał:

Już ją słyszę jak leci 

Luuuudzie! Dopiero 10:30 trochę za wcześnie na mocne trunki :szampan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dzięki, ja osobiście aż taki zadowolony nie jestem ;D

1 godzinę temu, Grzes napisał:

Jakie tam kolorki użyłeś?

Luuuudzie! Dopiero 10:30 trochę za wcześnie na mocne trunki :szampan:

Jak wrócę wieczorem z dyżuru to napiszę, bo nie pamiętam teraz, biały na pewno tamiya zwykła, czarny tamiya NATO Black, a czerwonego nie pamiętam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt. Wczoraj też doszedł do mnie nowy aerograf :D Niestety nie zdążył na główne malowanie, ale następnym razem. Już nie mogę się doczekać. Przesiadam się z Ultry na procon boya platinum 0,2mm. Dodatkowo muszę się pochwalić, że kupiłem go moim zdaniem bardzo tanio na ebayu prosto z Japonii. Z przesyłką kosztował 107$ plus opłata celna 8,50zł.

 

IMG20231116120825.thumb.jpg.096266d4425b1d1f682635b444b70853.jpg

 

IMG20231115184956.thumb.jpg.7d672b80cb4dd57c4c2a3ed70d3a2f3f.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vieh_san napisał:

Przesiadam się z Ultry na procon boya platinum 0,2mm.

Ooo panie  :kopara:

Teraz to się będzie samo malowało - bez grudek, zacieków i innych nieprzyjemnych przypadłości :yahoo:

 

27 minut temu, Vieh_san napisał:

Z przesyłką kosztował 107$ plus opłata celna 8,50zł.

Gdzie ten słynny kryzys w Służbie..  się pytam :hmmm:

 

To tak na marginesie,  w celu rozładowania spięcia i emocji towarzyszących powstawaniu tego modelu :piwo:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, abtb napisał:

Ooo panie  :kopara:

Teraz to się będzie samo malowało - bez grudek, zacieków i innych nieprzyjemnych przypadłości :yahoo:

 

Gdzie ten słynny kryzys w Służbie..  się pytam :hmmm:

 

To tak na marginesie,  w celu rozładowania spięcia i emocji towarzyszących powstawaniu tego modelu :piwo:

Teraz to tylko postawię go obok modelu na noc, a rano będzie gotowy ;D
Nie ma Służby :flaga: jest Ochrona ;D Jak to mówią "pieniądze leżą na ziemi, tylko trzeba się po nie schylić", jak się schylam po 300h to czasem z czymś sobie zaszaleję :yahoo: 
A tak poważnie, to moim zdaniem dobra cena, bo niecałe 500zł wyszło, a w Polsce dałbym prawie 800zł.
Rozładowywanie emocji jak najbardziej na miejscu, bo się można :miecz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.