Skocz do zawartości

USS Langley (AV-3), 1:350, Trumpeter


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne cacko, gdyby miał telewizor to bym sobie takiego z dumą na tymże postawił wink4. Załoga jak na wycieczkowcu ani jednego marynarza szorującego pokład a jest nawet randka w szalupie:haha:

Trochę też mało żółtego w żółtym, ale może to sprawka oświetlenia. 

Jednym słowem zajefajny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 14:02, Szydercza Gała napisał:

No i przygody nadszedł kres

Prawie okej, a jak wiadomo "prawie" robi różnicę :wink:

Baleja zacna, a nawet bardzo, bo bardzo  się mnie podobuje. Na telewizor może ciut za szeroka   ale na kominek jak znalazł.   Tylko  cargo jakieś takie słabe. Z matematycznego punktu widzenia (liczenia) wychodzi, że skrzydeł starczy do 5,5 (czyli w sumie pięciu ) łodzi latających. Pozostałe 5,5 (czyli w sumie sześć) to "łodzie nielatające"? Jak nie przymierzając pingwiny :hmmm:

 

Z tego miejsca gratuluję fotki tygodnia i czekam na ciąg dalszy, czyli na model "trampa" który podąża za Langlejem,  transportując pozostałe skrzydła. I taki "konwój" na 80 calowy telewizor to jak znalazł . 

 

A i "model życia" może by z tego konwoju wyszedł :haha:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

ŁOSIU

No weź nie ujawniaj mojej prawdziwej natury :haha:

 

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

Skrzydła są powiązane parami

Czyli poszedłeś na łatwiznę i malowałeś tylko z jednej strony? :mrgreen:

 

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

ale cieszę się że znalazłby poczesne miejsce na Twoim telewizorze

Właśnie z tego powodu odwiedziłem okoliczny market "nie dla......" i zakupiłem stosowny "mebel"  Tylko teraz to kicha bo nie będzie "trampa" i za długi jest.  Ale jest na to rada - rozpakowuj skrzydła i dawaj na drugiego okręta :haha:

Tak czy siak - czekam z wypiekami  na twarzy na kolejną galerię :wojo:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOŚ  to bardzo sympatyczne stworzenie, także ten...

Skrzydła są pomalowane z obu stron, ba nawet mają kalki z obu stron. Parowanie jako koncepcja pojawiło się później, żeby dało się zrobić opuszczona windę. Nie jest to mój wymysł, na drugim zdjęciu o którym wspominałem, skrzydła są poparowane właśnie w taki sposób.

Teraz będą galerie z samolotUF i czołkUF.

KLOD już nawet jest zaawansowany, jakieś fotogramy w najbliższym czasie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gratulacje - zobaczyłem właśnie że ZUO zaliczyło "publikację" na fejsie Kociaka    :piwo: 

teraz pewnie śladami cYsorza będzie okładka w MO     :szczerbol:

a potem to już tylko Taniec z Gwiazdami w duecie z Mariuszem   :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.